girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (106)
  • medya (0)

106. (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-sevgili-ya-da-eşlerinden-ayrılma-hikayeleri?i=241250 Şurada bahsetmiştim)

Evlenmiş, Allah yolunu bahtını açık etsin de, niye bana benzeyen buldun ki? Beni mi unutamadın yoksa çok mu istikrarlısın?

19 temmuz 20:37

105. Evlendiği kıza acıyorum. Sen ondan daha iyisini hak ediyordun güzel kız.

19 temmuz 02:09

104. Bazen tanrım beni nasıl bir ateşin içinden aldın dedirtendir.

Lise 3'te o zamanki kafayla deli gibi aşık olduğum bir sümüklü vardı. Beni terk etmişti de depresyonlardan çıkamamıştım. Dün annem söyledi. 20, yazıyla y i r m i yaşında olan bu zat üniversitede ilk senesinde kız arkadaşı hamile kalmış da gidip evlenmiş. Vizyon çok ileri gerçekten.

19 temmuz 01:53


103. Şükürler olsun ki ben sevmekten vazgeçmiştim evlendiklerinde. İnsanın kendisine değil de eski sevgilisinin evlendiği kıza acıması bencilce de olsa çok güzel bir duygu. Yalnız evlendiklerinde insan yine de sorguluyor, üzülen ben üzen onlar, kul hakkıma giren onlar e ama yine evli mutlu çocuklu olanlar onlar neden diye. Hayır evliliği kazanç olarak görmüyorum ama karşıdaki bireyle aşk, evlilik vb diye yola çıkıp durum böyle olunca pek hoş olmuyor sadece.

19 temmuz 00:59

102. ben evlenmeden başıma gelmez inşallah.

19 temmuz 00:30

101. Eski sevgili olayı değil tam da şöyle bir olay yaşamıştım. Bir arkadaşım birisiyle tanıştırmıştı beni, adamla tanıştık, görüşmeye başladık, flört- tanışma aşaması, adam aşırı ilgili, sürekli mesaj, telefon, farklı şehirlerdeyiz yalnızca ilk tanışmamız yüz yüze olmuştu. Benim yaşadığım şehirden iş almaya çalışıyordu beni görmek için, planlar, hayaller. Bu şekilde 1,5-2 ay konuştuk, adını koymuyoruz ama adam güya bana aşık. tabii bir kere gördüğün bir insan olunca insan güvenemiyor, onun işlerini ayarlayıp görüşmek için gelmesini bekliyoruz. Bir akşam mesajlaşıyoruz ben o arada instagram'da geziyorum, adamın bu arada instagramı filan yok, ben iyice araştırdım bunu, kendisinin değil ama yakın arkadaşlarının, kuzenlerinin hesaplarını filan buldum. Tüm akrabalarının seceresini çıkardım. Keşfetimde bir resim gördüm, düğün resmi, şimdi resme bakıyorum, gelin var resimde, 2-3 tane arkadaşı var bir de benim konuştuğum adam var. Adamda smokin var. Düşünün algılayamadım önce, arkadaşının düğünü filan sandım. Adam evleniyormuş yahu o sırada, düğünü varmış. Bana bunu nasıl yaparsın diye o gazla mesaj attım ama tabii gece mesajımı okuyup beni engelledi. Hayatımın şokunu yaşamıştım. Ki ben ciddi manada adamı araştırdım, hiç bir şeyini bulamamıştım. Meğersem adam 1 yılı aşkındır nişanlıymış, nişanlısı ile ilgili 1 tane bile paylaşım yapmamış, sosyal medya hesaplarında en ufak bir iz yok ilişkisi ile alakalı. Biraz araştıma yapınca adamın başkaları ile de ilişkisi olduğunu, hatta evli, çocuklu bir kadınla görüştüğünü de anladım. Sonrasında utanmadan bana mail attı, seninle olsak çok mutlu olurdum diye, tanıdığım en kötü insanlardan birisiydi sanırım. Allah da belasını verir diye düşünüyorum.

18 temmuz 11:11

100. başıma gelen, hâlâ atlatamadığım yaram. Keşfetime düşmesin diye instagram hesabımı kapatma sebebim. 

17 temmuz 22:40


99. yazık güzel kızmış, keşke bahtı da güzel olsaydı -ablam.

eski sevgilimle pek iyi ayrılmadığımızı anladınız sanırım.

17 temmuz 21:23 17 temmuz 21:23

98. Eski sevgilimin beni kuzenimle aldatmasından 6 ay sonra duyduğumda havalara uçurabilen olaydır. Kuzenimle yediğim içtiğim ayrı gitmezdi, ona sevgilin gider ama benimle dostluğun hep sürer diye söylemiştim kulak asmayıp "biz evlenicez" demişti istememişti beni. Şimdi aynı çocuk başkasıyla evlendi. Sorun eski sevgilim değil, kuzenimle olan arkadaşlığımın bitmesiydi. Keşke böyle bir şey hiç yaşanmasaydı.

17 temmuz 18:46 18 temmuz 08:32

97. beni bir anda anlamsızca terk ettikten 10 gün sonra evlenmiş olduğunu öğrendiğimde dünya başıma yıkılıyor sanmıştım ancak dünyada ne beter dertler olduğunu bu olaydan çok sonra öğrendim. Hayatta sağlıktan daha değerli hiçbir şey yok Süslüler..

17 temmuz 16:54