sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (113)
 • medya (0)

113. Benim eski sevgilim evlenmeden önce ortak arkadaşlarımızla bana mesaj göndermişti, mantık evliliği yapıyormuş, aşka inancı kalmamış artık diye. Bunu yapan adam da 1.5 yıl beni ayrıldım diye tehdit eden insanımsının biri. Şahsen hic umurumda olmamakla beraber evlendiği kıza üzülmüştüm.

14 kasım 18:20

112. yaşımız gereği(!) eski flörtlerim sevgililer hatta bütün arkadaşlarım falan hemen hemen hepsi evlendi. birşey hissetmedim. geçmişe takık biri değilseniz umrunuzda olmuyor.

13 kasım 19:00

111. eski platonik aşklarım, eski sevgililerim falan epey bir çoğu evlendi. ilk evlenen hangisiydi onu bile bilmiyorum. Hatta en uzun süreli eski sevgilim de evlenecek galiba. Haberlerini alınca “aaa iyi” diyorsunuz geçiyor.

Ama iki gün önce eski olan sevgilim evlenirse muhtemelen şarap eşliğinde birkaç gece ağlarım. Ayrıldığımızı düşününce bile gözlerim doluyor hala. 

Severek ayrılmayı kim icat ettiyse ağız burun girişmek istiyorum. 

13 kasım 18:57


110. Benim de eski sevgilim evlendi. Hatta eşinin nikah şahidi en yakın arkadaşlarımdan biri:) evet yanlış okumadınız. Aynı kişi üçümüzün de çok yakın arkadaşı olunca biraz kavak yelleri tadında bir hikaye oldu:) 

 

Eski sevgilim ve hanımıyla denk geliyoruz arada düğünlerde,cenazelerde malum ortak arkadaşımız var.Eski sevgilim bana ne kadar mutlu olduğunu ispatlamaya çalışıyor, hanımı daha makul. Ben mutlu olsunlar isterim ikisi de iyi insanlar :) Bebişleri oldu adımı koymadılar çok dramatik bir hikayemiz yok süslüler 

13 kasım 17:00

109. ben eski sevgilimin düğününe gittim.

13 kasım 15:58

108. Benimleydi,ayrıldık,20 gün sonra sana inat evleniyorum dedi.

Evimin sokağında evlendi. bütün 14 şubat ve doğumgünlerimde kapımda bitti,çok mutsuzum-ölüyorum-pişmanım-intihar edeceğim diye yalanlar söylerken,aşk böcüü,tatliş koca şekilde tonlarca sosyal medya paylaşımı gördüm,eşine söylemekle tehdit ettim o korkuyla vazgeçti. sonra ben çok severek ve isteyerek evlenmeye karar verdim, yıllar geçmesine rağmen düğün salonuma girerken kapıda gördüm, geçenlerde küçük bir ev yemekleri lokantasında yemek yerken,karısıyla birlikte karşı masama oturdu. Bebeği kız olacakmış,adını Azra koyacakmış. İçimi bile yakmadı. Kalkıp gittim,bir kere bile göz teması kurmadım,eşim her ne kadar zor günler yaşatsa da bana,resmini açıp öptüm.

Diyemedim ki karısına, Azra benim,şerefsiz de senin kocan diye.

13 kasım 11:24

107. hiç eski sevgilim evlenmedi. ya da ben duymadım.. ama bir başkasının eski sevgilisi olarak ben evlendim :D

13 kasım 11:09


106. evlenip boşanıp geri döneninden daha karaktersiz değildir. bunlar böyle çeşit çeşit. boşanıp eski sevgiliye dönüp affedeceğini düşünmekte biraz şey...

21 eylül 09:19

105. hayırlı olsun, tebrikler,mutluluklar deriz. kimsenin aşkında yok gözümüz.

20 eylül 22:06

104. üç sene önce, müzevir bir ortak arkadaşımızdan öğrenmiştim yedi yılımı verdiğim eski sevgilimin evleneceğini. işten yeni çıkmıştım, çok yorgundum, bitiktim. arkadaş haberi verdiğinde o her zamanki kuyruğu dik tutan tavrımla “aa öyle mi, mutlu olsunlar” dedim. sonra o yorgunluğa rağmen delirmiş gibi yürümeye başladım. şehrin sokaklarını arşınladım, saatlerce yürüdüm; ara ara durdum sokak müziği yapanlara para bıraktım, parkların içine girip oyun oynayan çocukları izledim sakinleşebilmek için. üç gün sonra evlendi. 

çok sevdim. sevilmiştim de, bir süre için. “yönetilebilir” olmadığım için, benimle ortalama, klişe bir evlilik sürdüremeyeceği için terk edildim. işin kötü yanı, benden hangi sebeple uzaklaştığını yıllar sonra idrak ettim. birlikte büyüdüğümüz için, 25 yaşında, ilişki tecrübesi olarak ise 16 yaş kafası ile kurtlar sofrasına düştüm. Ondan sonra kimseyle yürütemedim, bir türlü olduramadım. 

fiziksel olarak bana çok benzeyen, kariyer ve eğitim olarak ise bana göre oldukça geride olan biriyle evlendi. huyumuz suyumuz tamamen zıt gibi görünüyor. ki bu da şaşırtıcı değil. erkekler uzun ilişkiden çıkınca sadece olumsuz yönlerinizi hatırlıyorlar, hatta olumlu yönlerinizi bile olumsuz hatırlıyorlar. her anlamda tam zıttınız birine gidip onun iyi-kötü-sıradan tüm özelliklerini güzelliyorlar; sanki o ilişki yaşlanmayacak, eskimeyecek.

Hala seviyorum diyemem. Ama ömrümün bir kısmını yitirdim ben. Ve yeniden de başlayamadım. işte bu “kaybetmişlik” hissini aşamıyorum.

20 eylül 20:26