girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (123)
  • medya (0)

123. "benim sevgilim var, bir daha rahatsız etme beni."

asdhklsd yemin ederim çok gülesim geldi şu an. o zaman gülemedim ama. 2 senelik ilişkimdi. aynı şehirde başlayıp farklı şehirlerde devam ettirmek zorunda kaldık. tartışıyorduk bazen konuşmuyorduk falan ama ayrıldığını bana söyleme zahmetinde bulunmadan ve daha kırkım çıkmadan başkasını bulmuş. yani bu demek oluyor ki biz sevgiliyken bulmuş o şahsı. hll spr dvm.

13 haziran 01:49

122. (bkz: https://www.suslusozluk.com/eski-sevgilinin-unutulmayan-sözleri?i=800207) burda bahsettiğime ek olarak şunu söyleyebilirim.. "Onunla aramda cinsel birşey olmadı, olabilirdi ama olmadı. Ben isteseydim olurdu, bazı şeyleri unutmak kolay olmuyor sonuçta" dedikten sonra olayı daha da kurcalayınca sadece öpüştüklerini öğrendim.. Şaşırmasanıza kızlar lütfen eski sevgilim hakkında kötü şeyler düşünmeyin sadece öpüşmüşler ne var bunda? Minicik öpüşmüşler.. Herkes minivik öpüşür yani.. Bi tık daha kurcalayınca her ne hikmetse son gece beraber aynı yatakta yatmak zorunda kaldıklarını öğrendim ama bak yine diyorum sex yapmamışlar,hey okuyan süslü senin için fesat o yüzden öyle şeyler düşünüyosun.. Çocuk yapmadım diyosa yapmamıştır ayrıca gerçekten aynı yatakta yatmak zorunda kalmasalar niye yatsınlar ki yani?

Ps: Şaka bi yana sindirmesi hiç kolay değil, artık gerçekten her erkekten nefret ediyorum, bence bu devirde insana güvenmek çok zor artık ve sırf bu yüzden ben yapı olarak fuckbuddy.si olabilecek bi tip değilken (gizlinot: Çünkü cinsellik için arada gerçekten çekim ve gerçek, kalıcı duygu olmalı bana kalırsa derdim) (gizlinot: ama bu şeref yoksunu eski sevgilimden sonra tanışıp bi süre beraber olup şerefsizi unutamadığımdan ayrılmıştım. ) işte şimdi o çocukla fuckbuddy olma yolunda gidiyoruz sayende. Çünkü içimdeki kolay kolay kimseye güvenmeyen ve inanmayan, aşık olamayan, kendim için "the one".ı bulduğumu sanarken yıllarımı/emeklerimi=beni öldürdün..

12 haziran 20:38

121. ‘Ben seni aldatmadım ki, sonuçta onunla yatmadım, sadece vakit geçirdik, gezdik tozduk. Bu kadar. Neden uzatıyorsun?’.

12 haziran 16:26


120. Günlerce yazmak isteyip yazamadığım tek başlık bu. Hiçbir şey hatırlamıyorum. Kötü cümlelerini geçtim iyi olanlarını da hatırlamıyorum. Sahtekar bir insan olduğunu anlayınca beynim galiba dediği hiçbir şeye inanmayıp hafızaya bile almamış. Kendim fark etmeden galiba en büyük intikamı almışım ondan.

12 haziran 08:36

119. "bir haftadır görüştüğüm biri var ama hala seni düşünüyorum"

boyun devrilsin.

11 haziran 22:54

118. "ben onu seviyorum eğer duymak istediğin buysa..."

acıttı.

11 haziran 22:42

117. Gözlerime bakıp gözlerinin muazzam rengi var ileride bu renkten kolye yaptıracağım dünyada sadece sende olacak demesi.Kilo problemime yönelik seni görmesem kilolarını problem yapabilirdim ama şimdi 80 de olsan 90 da olsan kabulümsün demesi.Not onunla buluştuğumuz zamanlarda 71 kiloydum boy 172 cm.

11 haziran 18:38


116. (severek) ayrılırken sırama sen hariç kimse yok, sen de yoksun yazmıştım. okumuş ve şey demişti “ ben hep vardım ama sen hiçbir zaman beni göremedin”

11 haziran 12:21

115. - milyon tane şeydir belki.

ama bir cok girdiye baktıgımda kimse cokta sevgi dolu sözlerle bahsetmemiş. işte bu yüzden eski'ler.. hatırlamaya lüzum yok.

11 haziran 12:15

114. "Seni unutmayacağım" derdi. Valla en son bi "offf" dedim ondan sonra görüldü yaptı. 2 hafta sonra yeni sevgili 1 sene sonra nişan, 6 ay sonra da nikah masası, bi 5 ay sonra çocuk... Ve 2 sene sonra mesaj "seni unutmadım" helal olsun hep söylediği yalan değilmiş en azından.

*Yeni dediysem 5 aydır sevgililermiş de ben yeni öğrenmiştim anladınız siz.

11 haziran 11:59 11 haziran 12:09