sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (111)
 • medya (0)

111. İstanbulda neredeyse bir taksi ile kaçırılma korkusu yaşadıktan sonra havaalanındayken whatsapptan bunu yazıp benimle gelmedin dediğimde (o aralar kavgalı gibiydik ama yine de gelebilirdi ayrılmamıştık) "benim içim rahat başına ne gelirse gelsin ben senin umrunda değilsem sen de benim umrumda değilsin". O gün bende bitmişti. Sonra doğum günümde beni ordan burdan bilip ergen gibi terkedip 1 ay sonra son 1 kez görüşelim demişti. Tabi canım son 1 kez görüşeyim de abazalığını üstümden çıkar. 2 ay dolmadan benim kötü bir cosplayım olan kızla çıkmaya başladı kızı görünce bir gülesim geliyor agsgafsgs. Bir de nispet olsun diye whatsapp fotosu koymuş benimle beraberken çok fotoğrafımız vardı ve 1 tane bile koymamıştı şerefsiz

8 eylül 04:35 9 eylül 02:24

110. Zamanın berhinde beni aldatan sevgilimi yakaladığımda neden yaptın diye sordum haliyle insan merak ediyor; sen bir çiçek kadar güzelsin sana dokunmaya kıyamadığım için yaptım demişti hayvan herif; bak şimdi yine düşününce sinirlendim.

8 eylül 00:19 8 eylül 00:19

109. Senden kadın olur da bana olur mu bilmem.

He canım he, aklıma hep şu şarkı geliyor:adam olaydın da beni alaydın dedim o yare, de hadi git işine

10 ağustos 00:30


108. umarım hayalini kurduğun büyük aşkı ömrün boyunca bulamazsın, kimse sevmez seni benim kadar.

9 ağustos 11:30

107. seninle el ele mezun olacağız demişti şimdi yan yana bile değiliz artık seninle...

8 ağustos 23:39

106. İçimdeki sen bitsin istiyorum,artık seni sevmek istemiyorum.  Ben ne sevmeyi ne de sevilmeyi hakketmiyorum. 

8 ağustos 22:44

105. Tanıştığımızda nerelisin demişti ve izmirde yaşıyorum dedim. Klasik e sormam hata güzelliğinden belli dedi. İzmirli değilim neyse konumuz o değil. Aradan kısa bir zaman geçti “doğruya doğru güzel değilsin ama benim için güzellik önemli değil çok güzellerle de oldum ama aşık olduğum sensin” dedi. Allah razı olsun ya.Yani o kadar yüce gönüllü ki beni gömerken kendini de yüceltiyor, demek istiyor ki güzele herkes aşık olur ben çirkine aşık oldum çünkü ben aşmışım. Kendisini gören ne kadar arkadaşım varsa nerden buldun bu nargileciyi diyordu. Ama ben ona hiçbir şey söylemedim çünkü gerek yok. 

8 ağustos 21:30


104. "benim sevgilim var, bir daha rahatsız etme beni."

asdhklsd yemin ederim çok gülesim geldi şu an. o zaman gülemedim ama. 2 senelik ilişkimdi. aynı şehirde başlayıp farklı şehirlerde devam ettirmek zorunda kaldık. tartışıyorduk bazen konuşmuyorduk falan ama ayrıldığını bana söyleme zahmetinde bulunmadan ve daha kırkım çıkmadan başkasını bulmuş. yani bu demek oluyor ki biz sevgiliyken bulmuş o şahsı. hll spr dvm.

13 haziran 01:49

103. (bkz: https://www.suslusozluk.com/eski-sevgilinin-unutulmayan-sözleri?i=800207) burda bahsettiğime ek olarak şunu söyleyebilirim.. "Onunla aramda cinsel birşey olmadı, olabilirdi ama olmadı. Ben isteseydim olurdu, bazı şeyleri unutmak kolay olmuyor sonuçta" dedikten sonra olayı daha da kurcalayınca sadece öpüştüklerini öğrendim.. Şaşırmasanıza kızlar lütfen eski sevgilim hakkında kötü şeyler düşünmeyin sadece öpüşmüşler ne var bunda? Minicik öpüşmüşler.. Herkes minivik öpüşür yani.. Bi tık daha kurcalayınca her ne hikmetse son gece beraber aynı yatakta yatmak zorunda kaldıklarını öğrendim ama bak yine diyorum sex yapmamışlar,hey okuyan süslü senin için fesat o yüzden öyle şeyler düşünüyosun.. Çocuk yapmadım diyosa yapmamıştır ayrıca gerçekten aynı yatakta yatmak zorunda kalmasalar niye yatsınlar ki yani?

Ps: Şaka bi yana sindirmesi hiç kolay değil, artık gerçekten her erkekten nefret ediyorum, bence bu devirde insana güvenmek çok zor artık ve sırf bu yüzden ben yapı olarak fuckbuddy.si olabilecek bi tip değilken (gizlinot: Çünkü cinsellik için arada gerçekten çekim ve gerçek, kalıcı duygu olmalı bana kalırsa derdim) (gizlinot: ama bu şeref yoksunu eski sevgilimden sonra tanışıp bi süre beraber olup şerefsizi unutamadığımdan ayrılmıştım. ) işte şimdi o çocukla fuckbuddy olma yolunda gidiyoruz sayende. Çünkü içimdeki kolay kolay kimseye güvenmeyen ve inanmayan, aşık olamayan, kendim için "the one".ı bulduğumu sanarken yıllarımı/emeklerimi=beni öldürdün..

12 haziran 20:38

102. Günlerce yazmak isteyip yazamadığım tek başlık bu. Hiçbir şey hatırlamıyorum. Kötü cümlelerini geçtim iyi olanlarını da hatırlamıyorum. Sahtekar bir insan olduğunu anlayınca beynim galiba dediği hiçbir şeye inanmayıp hafızaya bile almamış. Kendim fark etmeden galiba en büyük intikamı almışım ondan.

12 haziran 08:36