girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (115)
  • medya (0)

115. Senden kadın olur da bana olur mu bilmem.

He canım he, aklıma hep şu şarkı geliyor:adam olaydın da beni alaydın dedim o yare, de hadi git işine

10 ağustos 00:30

114. sen ne düşünürsen düşün, ben hep seni düşünüyor olacağım.

9 ağustos 22:51

113. "Sen benim kandil simidimsin"

9 ağustos 18:16


112. umarım hayalini kurduğun büyük aşkı ömrün boyunca bulamazsın, kimse sevmez seni benim kadar.

9 ağustos 11:30

111. seninle el ele mezun olacağız demişti şimdi yan yana bile değiliz artık seninle...

8 ağustos 23:39

110. İçimdeki sen bitsin istiyorum,artık seni sevmek istemiyorum.  Ben ne sevmeyi ne de sevilmeyi hakketmiyorum. 

8 ağustos 22:44

109. Seninle değil evlenmek, sıçmaya bile gitmem .

Dün dedi bu sözleri . Nefretini kazanacak ne yaptım bilmiyorum ama egosunu okşamadığım için suçlu olmuştum .

Ben hastayken, psikolojim çökmüşken, izmire arkadaşlarıyla tatile giden kendisiydi oysaki.

Gittiği günün akşamı da annesi rahatsız olduğu için geri dönmüştü gerçi. Allah büyük:)

8 ağustos 20:00


108. "benim sevgilim var, bir daha rahatsız etme beni."

asdhklsd yemin ederim çok gülesim geldi şu an. o zaman gülemedim ama. 2 senelik ilişkimdi. aynı şehirde başlayıp farklı şehirlerde devam ettirmek zorunda kaldık. tartışıyorduk bazen konuşmuyorduk falan ama ayrıldığını bana söyleme zahmetinde bulunmadan ve daha kırkım çıkmadan başkasını bulmuş. yani bu demek oluyor ki biz sevgiliyken bulmuş o şahsı. hll spr dvm.

13 haziran 01:49

107. (bkz: https://www.suslusozluk.com/eski-sevgilinin-unutulmayan-sözleri?i=800207) burda bahsettiğime ek olarak şunu söyleyebilirim.. "Onunla aramda cinsel birşey olmadı, olabilirdi ama olmadı. Ben isteseydim olurdu, bazı şeyleri unutmak kolay olmuyor sonuçta" dedikten sonra olayı daha da kurcalayınca sadece öpüştüklerini öğrendim.. Şaşırmasanıza kızlar lütfen eski sevgilim hakkında kötü şeyler düşünmeyin sadece öpüşmüşler ne var bunda? Minicik öpüşmüşler.. Herkes minivik öpüşür yani.. Bi tık daha kurcalayınca her ne hikmetse son gece beraber aynı yatakta yatmak zorunda kaldıklarını öğrendim ama bak yine diyorum sex yapmamışlar,hey okuyan süslü senin için fesat o yüzden öyle şeyler düşünüyosun.. Çocuk yapmadım diyosa yapmamıştır ayrıca gerçekten aynı yatakta yatmak zorunda kalmasalar niye yatsınlar ki yani?

Ps: Şaka bi yana sindirmesi hiç kolay değil, artık gerçekten her erkekten nefret ediyorum, bence bu devirde insana güvenmek çok zor artık ve sırf bu yüzden ben yapı olarak fuckbuddy.si olabilecek bi tip değilken (gizlinot: Çünkü cinsellik için arada gerçekten çekim ve gerçek, kalıcı duygu olmalı bana kalırsa derdim) (gizlinot: ama bu şeref yoksunu eski sevgilimden sonra tanışıp bi süre beraber olup şerefsizi unutamadığımdan ayrılmıştım. ) işte şimdi o çocukla fuckbuddy olma yolunda gidiyoruz sayende. Çünkü içimdeki kolay kolay kimseye güvenmeyen ve inanmayan, aşık olamayan, kendim için "the one".ı bulduğumu sanarken yıllarımı/emeklerimi=beni öldürdün..

12 haziran 20:38

106. Günlerce yazmak isteyip yazamadığım tek başlık bu. Hiçbir şey hatırlamıyorum. Kötü cümlelerini geçtim iyi olanlarını da hatırlamıyorum. Sahtekar bir insan olduğunu anlayınca beynim galiba dediği hiçbir şeye inanmayıp hafızaya bile almamış. Kendim fark etmeden galiba en büyük intikamı almışım ondan.

12 haziran 08:36