4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (85)
  • oylar ()
  • medya (3)
5

85. En sevdiğim rujum.

Elimde bir kaç ruj var ama en sevdiğim renk bu resmen. Ağır makyaj asla yapmıyorum günlük sür çık için mükemmel bir renk mükemmel fiyat.

 10 tl ye  Tshop da vardı geçenlerde yedekledim 2 tane :d

16 eylül 13:50 16 eylül 14:19

84. makyajla rujla pek arası olmayan biri olarak en çok kullandığım rujdu. artık üretilmiyor herhalde. bendekini çöpe düşürmüştüm. üretimi durduysa diye atamıyorum da, dezenfekte edip kullanırım belki diye bekletiyorum. essence'in 07 nolu ruju ona benziyor gibi geldi ama bir gün yanımda götürüp karşılaştıracağım.

2 ağustos 21:23

83. Rengi ef-sa-ne! Kalıcılık yok. Sürerken bi plastik hissi alıyorum. Fiyatı uygun. Günlük sürülür alın.

3 nisan 00:21


82. İlk rujlarımdan olur kendileri. Çok da yakıştırırım kendime özellikle bronzken. Bir önceki süslü yazmış kalıcı değil diye, ben kalıcı olsun diye yakın renklerle bir likit mat sürüyorum -genelde pastel 15- çok hafifçe sürüyorum parmağımla. Üstüne de bunu geçiyorum. Renginde hafif değişme oluyor tabii ama daha kalıcı oluyor

2 nisan 22:03

81. günlük kullanıma uygun, rengi çok güzel olan rujum. bence herkese yakışabilecek bir renk ama hiç kalıcı değil. sevmediğim tek özelliği bu. sürünce renkli bir lip balm duruyor. yapısını, rengini, duruşunu çok seviyorum ama kalıcılığı çok kötü gerçekten. sürdükten on beş dakika sonra bakıyorum dudağımda hiçbir şey yok. sürekli tazelemek gerekiyor. bu yüzden süremiyorum. biraz daha kalıcı olsa başka bir ruj kullanmazdım sanırım. bu renkte bir de mat ruj isterdim tabii ki(gizlinot: swh)

2 nisan 21:36

4

80. Bence kalıcı olmayan, günlük kullanıma uygun, güzel de bir rengi olan, fiyatına göre de gerçekten alınası olan bir ruj. 

18 mart 01:14

79. Eğer bir yere gidecekseniz ya da arkadaşlarınızla buluşacaksanız bu denli doğal duran bir ruju tercih edebilirsiniz. Günlük makyajlarda birebir. Yapısı gayet hoş gayet kolay bir şekilde sürülüyor. Ama eğer dudaklarınız kurumuşsa öncesinde nemlendirmek isteyebilirsiniz çünkü şahsen ben nemlendirmeden sürdüğümde kuruluğu kabak gibi ortaya çıkıyor diyebilirim. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda kullanmasını sevdiğim bir ürün ve fiyatı da oldukça uygun. Tavsiye ederim kızlar~

3 mart 15:47


78. Almanya’da bulunmayan ruj. Essence standlarındaki renk kartelasında yok. Ucuz ucuz alacaktım negzel. 

12 ocak 12:26

5

77. Kalıcılık konusunda üstte pek çok kez yazıldığı çok başarısız. Ama sürümü kolay olduğu için tazeleme konusunda sıkıntı yaratmıyor, dudak kalemi de gerektirmiyor. Dudakları kurutmaması da bir artı. Mora çalan tonu sayesinde bence yaz ayları için ideal bir nude. Makyaj çantamın olmazsa olmazı.

8 mayıs 2017 17:13

76. mat rujlardan canımın sıkılmasıyla mevsim bahane ederek yaz da geldi bari azıcık parlak bir rujum olsun ama çok da para harcamayayım diye aldım bu ruju. ama beyaz ışıkta dudağımda beklediğimden epey fazla bir pembe, sarı ışıkta da morumsu bir pembe gibi durdu bende. daha nude durur gibi gelmişti ama tabi ki her zamanki gibi pembe kaldı elime. asla kendi dudak rengim ama bi tık iyisi rujumu bulamayacağım sanırım. konuyu dağıtmazsam kalıcı değil ama ben zaten dudağımdan çıktığındaki halini daha çok seviyorum, o zaman nude sınıfına giriyor benim için, böylece işime gelmiş oluyor kalıcı olmaması.

8 mayıs 2017 16:37