4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (165)
  • oylar (18)
  • medya (2)

165. t bölgemdeki yağlı görüntüyü bitiren çok sevdiğim pudramdı ama kırıldı. ben de kiraz çiçekli kolonyamı döküp sıkıştırdım parçalarını. bir süre daha idare etti ama bu şekilde de içime sinmeyince yenisini almak farz oldu, bence f/p açısından süper bir ürün sadece ambalajını biraz özensiz buldum çantama atıp gün içinde de kullanayım diyemiyorum malesef

5 nisan 21:15

164. Uygun fiyatlı transparan pudra. Makyaj sonrası makyajımı sabitlemek için kullanıyorum. İlk sürdüğümde yüzde bir beyazlık oluşuyor ama 10 dakika içinde bu etki gidiyo ve pudralanmış mat bir görüntü kalıyor. Makeup forever transparan pudra kadar etkili değil tabiki ama ucuz fiyatlı olarak tercih edilebilir.

22 mart 12:51

4

163. herkes ambalajının dağıldığından bahsetmiş,çoğunluğun aksine benimkinin ambalajı hala sağlam ama evde durduğu halde kendiliğinden pudra kısmı dağılıp un gibi dökülmeye başladı. onun haricinde memnundum kendisinden f/p oranıyla kullanılabilir bir ürün benim için ayrıca cruelty free olması da cabası.

22 mart 10:58


162. Göz altına ve t bölgeme uyguluyorum cakey bir görüntü oluşturmuyor. Beyaz renk olduğuna bakmayın ciltte transparan duruyor.

21 mart 21:40

161. ya bu pudra hakkında kararsızım. iyi mi kötü mü anlayamıyorum resmen. t bölgem için kullanıyorum, parlaklığı gideriyor doğru ama normal bir pudradan tek farkı transparan olması, çok gerekli mi tartışılır. minimalist bir insansanız eğer değil. onun yerine elinizde varsa fondöteninize uygun renkli bir pudrayı fırçayla hafif hafif dokunuşlarla uygulasanız daha iyi bir görüntü ortaya çıkar diye düşünüyorum. koşun alın demeyeceğim yani. ayrıca bu pudra nedensiz bir şekilde kırılmıştı eve geldiğimde. gerçekten dayanıksız ambalaj olarak. bende kolonya ile presleyip eski haline döndüreyim dedim ama ı-ıh. renk vermiyor artık taşlaşmış gibi. yeni almam gerekecek sanırım ama alasım da yok elimde 3 pudra daha var. neden böyle yaptın essence

21 mart 08:02

160. içinde sim var neden anlamadım :(

21 mart 01:05

159. Canım ciğerim benim. T bölgemi çok güzel zapteden, göz altlarına ağırlık yapmayan alttaki ürünü bozmayan güzel pudram. Kompakt olmasına rağmen o kadar yumuşak ki baking bile yapılabiliyor. Fiyatı da uygun e daha ne olsun dedikleri kadar varmış cidden.

21 mart 00:31


158. yine herkesin çok övdüğü yine alıp memnun kalmadığım bir ürün. Cildim çok yağlı değil çok pudra kullanan biri değilim ama özellikle sıcaklarda ya da kalıcılık istiyorsam kullanayım düşüncesiyle aldım ancak ne zaman sürsem alnımda pütürcükler oluştuğunu farkettim. Gözaltlarımı sabitleyim desem grileştirdi kabuk kabuk durdu anlaşamadık yani sevmedim.

20 mart 22:58

4

157. Bu pudrayı severek kullanıyodum taa ki bende sivilce yaptığını fark edene kadar. Böyle olması beni üzdü :(

20 mart 22:52

156. T bölgesi için birebir sabitleyici. T bölgesi hariç kuru cildim olunca biraz pul pul oluyor o yüzden nemlendirici ve baz kullanmak şart. Hem ucuz hem uygun sabitleyici. Ilk sürünce beyazlık oluyor ama sonradan kalmıyor o. Makyajım uzun süre kalsın dediğim günler kullanıyorum..

15 mart 21:32