yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (214)
  • oylar (55)
  • medya (3)

  214. Bir tane bitirdiğim ikincisini ise beni daha mutlu eden bir alternatif bulduğum için yarım bıraktığım pudra. Ben sadece gözaltlarıma ve yazları da t bölgeme kullanıyorum tüm yüzüme geçmiyorum öncelikle. İkinci olarak da gözaltlarımı inanılmaz grileştiren bir ürün başka bir alternatif denemeden bunu fark edemedim o yüzden şuan arada bile elim gitmiyor. son olarak ilkini bitirdiğimde biraz daha matlaştırmaya yönelik makyajlar yapıyordum ve o yüzden memnundum fakat ışıltılı bazlara glow bitişli ten ürünlerine abanmaya başladığımdan beri t bölgeme kullanamadığım bir ürün oldu doğal olarak ve matlaştırmayan transparan bir pudra edindim ve çok çok memnunum. o yüzden tekrar tercih edeceğim bir ürün olmadı fakat p/f olarak gözaltları dışında başarılı bir ürün vaadini yerine getiriyor en azından.

  25 temmuz 20:19

  213. bende matlaştırma vaadini gerçekleştiren pudradır. yüzümde ağırlık da yaratmadı. denk gelirsem yine alırım.

  25 temmuz 13:14

  212. ben bu pudrayı güneş kremimden 15-20 dakika sonra sürüyorum. hem sabitliyor hem o yağlı güneş kremi görüntüsünü matlaştırıyor. etkisi bende en fazla 2.5 saattir, kalıcılığı maalesef düşük. uygun fiyatlı yaz aylarında satın aldığım bir pudra, kışın göz altlarımı sabitlerken biraz grileştirse de göz ardı edip kullanıp bitiriyorum.

  25 temmuz 02:47

  211. en parlak makyajı bile tek bir fırça darbesiyle matlaştırabilme yeteneği olan pudradır kendileri. o konusunda gerçekten vaadini çokgüzel yerine getiriyorve ona rağmen yüzde ağırlık yapmıyo pudra puda hissettirmiyor benim hayatımın pudrası diyebilirim bir senedir bitiremedim üstelik bir kere kırmama rağmen

  24 temmuz 22:31

  210. Beyaz renkli transparan bir pudra. 

  Herkes yoğun kulanımda beyazlık yaptığından bahsetmiş ama ben kendimde öyle bir şey gözlemlemedim.

  Güzel sabitleyen ve  cakey yapmayan bir pudra. Ama gün içinde mutlaka tazelemek gerekli. Kötü yanı ise direkt çantaya atılabilecek kadar sağlam bir ürün değil. Ufak bir darbede bile kırılabiliyor. 

  Uygun fiyatlı bir ürün arayışındaysanız yeterli gelecektir. F/ p ürünü diyebiliriz. 

  24 temmuz 18:36 7 ağustos 02:29

  209. Severek kullandığım bir pudra. Sabitlemesini yeterli buldum. Cildim gün içinde yağlandığı için bu ürünü yanımda taşıyorum. Fazla sürünce cildi olduğundan daha beyaz gösteriyor fakat yapay ve toz toz bir görüntüsü olmadığı için ben bu etkisinden de memnunum.

  24 temmuz 15:21

  208. makyajda ihtiyacımın en az olduğu şey pudra. çünkü cildim karma.yanaklarım ve alnım kuru.o yüzden pudrayı sadece gözaltımı sabitlemek için bir de arada sırada burnum parlamasın diye burnuma sürmek için kullanıyorum.göz altı kapatıcısı olarak note mineral kapatıcı kullanıyorum.kapatıcıyı sabitlemediğim bir gün flashlı fotoğraf çekildim ve sonra fotoğrafta gözaltlarımı beyaz beyaz gördüm. sonraki zamanlarda kapatıcımı bu pudrayla sabitlediğimde bu durumdan kurtuldum. eğer bu tarz uygulamalar için kullanacaksanız gayet güzel bir pudra bence.

  11 temmuz 01:15

  207. Kapatıcıyı bu kadar güzel sabitleyen başka bir pudra görmedim (morlukları bile 5 6 saat tutuyor resmen) özellikle essence in 16h pembe ambalajlı kapatıcısıyla çok yakışıyor alıyorsanız ikisini de almanızı tavsiye ederim

  10 temmuz 21:40

  206. Yüzüm pek yağlanmıyor, bb kremimi sabitlesin yeter diye düşündüğümden çok bir arayışa girmeden alıp kullandığım pudra. Elim azıcık fazla kaçsa beyazsı beyazsı oluyor. Burun kenarlarımı biraz pütür pütür gösteriyor. Göz altlarıma şöyle bir dokunduruyorum. Onun dışında t bölgeme hafifçe sürüp bırakıyorum. Az az kullandığım için muhtemelen yüz yıl da kullansam bitmez. Yaz boyu kullanırım havalar soğuyunca da yağlanma problemim pek olmayacağı için kullanmak isteyen bir yakınıma veririm gibi geliyor.

  ilgili medya:
  1
  10 temmuz 21:21

  205. makyaj çantasında taşınamıyor, çünkü kapağı hemen kırıldı. bu benim için büyük bir sorun. pudrayı sürekli tazelemek zorunda olan biriyim. bunun yanında bence cildi çok kurutuyor. yağlıya dönük karma bir cildim var. kuru cilt yapısına hiç sahip olmadım, buna rağmen yine de ciddi şekilde kuruttu cildimi. cakey durdu ve yağlanmasını da sadece 1-2 saat engelleyebildi.

  bence bu ürün transparan pudra olarak ilk uygun fiyatlı ürünlerden olduğu için çok rağbet gördü ve övüldü. çeşit çeşit ürünün olduğu şu dönemde pek değer görecek bir ürün olduğunu düşünmüyorum. overrated pudralarda rimmel london transparan pudrayla başı çeker. tabii bu rimmel'dan bir nebze daha iyi.

  24 haziran 13:07 24 haziran 13:08