4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (197)
  • oylar ()
  • medya (2)

197. denediğim uygun fiyatlı pudralar arasında en ince yapılı olan pudra. göz altındaki kırışıklıklara dolmuyor ve sağlıklı, mat bir görüntü sağlıyor.

tek sıkıntısı çabucak bitmesi. nadir kullandığım bir pudranın, üç ayda bitmesi, beni birazcık hayal kırıklığına uğratıyor. 23 tllik uygun fiyatıyla bu problemi göz ardı edebiliriz.

7 ekim 00:37

196. Beyaz renkte transparan pudra gibi baking için ya da cildi matlaştırması amacıyla piyasaya sürülmüş essence markasının pudrası. Benim cildim karma , dolayısıyla alnım ve burun üzerim parlama yapıyor bunun için satın almıştım bu ürünü. Evet ilk sürdüğümde matlaşma blurlaşma oldu ancak aradan 1-2 saat geçtikten sonra (gizlinot: Sıcak bir yerde yaşıyorsanız ya da çok terleyen bir insansanız) sanki hiç pudra sürmemiş gibi o bölgelerin yağlandığını gördüm ve tazelemek zorunda kaldım / kalıyorum. Ayrıca ürün inanılmaz bir şekilde tozutuyor ve ambalajı o kadar dandik ki en ufak bir darbede hemen kırılabiliyor.

22 eylül 01:40

195. Pudralar konusunda biraz acemiyim ancak uygun fiyatlı olduğu için aldım. Ürün tozutuyor beyaz renkli biraz fazla sürünce ve iyi süpürmezseniz beyazlık kalabilir. T bölgem yağlı olduğu için özelliklede burnuma uygulayarak denedim ve sonuç gözenekleri blurluyor diyebiliriz yani daha az görünür kılıyor ve baking içinde çok uygun bir pudra deniyor öylede deneyeceğim bende herhangi bir soruna sebep olmadı. Uygun fiyatlı ve kolay ulaşılabilir olduğu için alınabilir.

21 eylül 17:51


194. Karma cilt tipine sahibim. Gün içinde burnumda yağlanma gözlemliyorum. Bu pudra o görüntüyü normale döndürdü ve transparan olduğu için de kendisini belli etmedi. Kısacası bayıldımmm.

21 eylül 10:33

193. Yedeğinin yedeği var o derece seviyorum. 5 senedir kullanıyorum en ufak sivilce yapmadı. Sadece nemlendirici üstüne uygulasam bile çok değişik bir his veriyor. Fazla uygularsanız dudak bölgesinde gerilme ve kuruluk hissi yaratabiliyor.

7 eylül 19:38

192. Yenilerde aldığım ama bahsedildiği gibi güzel mi güzel matlaştırma etkisi göremedeğim pudra. Belki daha az yağlı ciltler için öyledir ama ben bunu sadce gözaltlarımı sabitlemek için kullanıyorum bir tık aydınlık göstersin diye. Bunun yerine yüzüme maybelline fit me matte and poreless pudrasını kullanmak bende daha güzel etki verdi. Biterse bir daha alacağımı düşünmüyorum.

7 eylül 15:38

191. Fiyatına göre performansı gayet iyi olan matlaştırıcı pudra. Karma bir cildim var o yüzden sadece T bölgesine uyguluyorum -fondöten kullanmadığım halde- matlaştırma etkisi en fazla 2 saat sürüyor. 2 saat sonunda geleceğimden daha parlak bir T bölgesine sahip oluyorum. Demem o ki bütçeniz kısıtlıysa ve sürekli tazeleyebilecekseniz alın.

27 ağustos 11:58


190. ilk denediğimde tepkim 'keşke daha önce alsaydım' olmuştu. güzel matlaştırıyor ve çizgilere dolmuyor. bittikçe alacağım ürünlerden biri oldu ^^

5 ağustos 01:31

189. Fiyatına göre performansı beni oldukça şaşırtan pudra. Markasının hayvanlar üzerinde test yapmıyor oluşu mükemmel. Uygun fiyata transparan pudra arayışında olanlar kesinlikle almalı

4 ağustos 04:44

188. cildim kuru karma ve burnum insanüstü bir yağlanma ve parlama kapasitesiyle donatılmış. bu yüzden bu pudra bende saatler süren bir matlık sağlamadı. hiçbir üründen öyle bir performans beklemediğimden ve transparan pudra cahili olduğumdan bu uygun fiyatlı pudrayı ikinci kez aldım. iki seferde de yarılayamadan kapağı kırıldı ve yanımda taşıyamaz oldum. bu yüzden evden çıkmadan rujumu sabitlemek ve kalıcılığı arttırmak için kullanıyorum, ki bu açıdan oldukça başarılı. hiç yoktan iyidir diyerek t bölgeme de kullanıyorum ama yarım saat sonra etkisini kaybetmiş oluyor. bu yüzden edebiyle parlayan cildinize kullanabilirsiniz.

1 ağustos 22:13