sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (18)
 • oylar (3)
 • medya (3)

18. Alt sıra soldan ikinci renk beyaz tenliler için harika bi kontür rengi. Pigmentasyonun az olması fazla abartıya kaçmadan uygulama yapmamı sağladı.

10 ağustos 14:42

17. 8'li versiyonu için konuşursak ilk dört farında dibi gördüğüm palettir. Bir far bazından sonra göz kapağımın rengini eşitlemek için en sol üstteki, yanındaki ve onun altındakini kullanıyorum. En sol alttaki rengi de aydınlatıcı olarak kullanıyorum. Simsiz, sedefli, beyaz bir aydınlatıcı.

Diğer dört renk daha koyu olduğu için çok tercih etmiyorum ama kahveler iş görüyor. En sağ alttaki parlak renk ise tüm göz kapağına hafifçe sürünce çok hoş duruyor. Ancak koyu renkler sanki daha çok tozutuyor. Eğer koyu renkleri kullanacaksam önce göz makyajını yapıyorum. Pigmentleri aman aman değil, doğru ama bir baz sonrası iş görürler. Fiyat performans yapılırsa iyi bir palet.

3 mart 00:34

16. sekizli olanı elimde bulunan far paleti. bana hediye olarak gelmişti ancak fiyatının oldukça uygun olduğunu biliyorum. gayet günlük kullanıma uygun renkleri olan, pigmentasyonu zayıf-orta arasında bir palet. ilk dört renk gerçekten de çok benzer gözüküyor gözde. doğal makyajlarda kullanılabilecek, uygun fiyatlı, fiyat performans açısından başarılı bulduğum bir palettir kendisi.

16 eylül 2017 22:38


15. yanımda taşıdığım palet. highlight da yapıyorum renkleriyle. ilk kullandığımda sevmedim. hiç bi arkadaşıma falan da veremedim. dedim yanımda taşırım. kırılırsa üzülmem sdfghdsh

renkleri çok hoş kesinlikle. ama çook az renk veriyolar. parmağımla dalıyorum direk. karıştırınca hiç bi şey kalmıyo, o yüzden bastırmadan sakince karıştırıyorum.

parasına göre iyi bi palet aslında. essence de sevdiğim bi marka. alınabilir kesinlikle

15 eylül 2017 09:42

14. Çok renkli paletlerimin bir kaç rengini kullanıp asla kullanamayacağım renklerinide atmaya kıyamamaktan evde bir kaç tane farı kalmış palet yığını vardı. Son zamanlarda tükettiğim herşeye dkkat ettiğim için israftan aşırı kaçınıyorum ve bu palet resmen bitince gidip alacağım bir ürün ya her rengi mükemmel asla ziyan olmayacak cinsten. Kısaca Essence'nin neredeyse her ürününü kullanıp her ürününden memnun kalan kısımdanım.

15 eylül 2017 04:20

13. Fazla pigmentli olmayan doğal renklerde bir far paleti.

Üst taraftaki açık renkleri tüm göz kapağıma sürüp rimel ve ince bir eyeliner ile tamamlıyorum. Hafif bir ışıltı ile günlük kurtarıcı makyajım oluyor. Göz altına dökülmüyor. Altına far bazı sürüldüğünde gayet kalıcı oluyor. Alt sağdaki rengi eyeliner olarak kullanmayı seviyorum. Uygun fiyatıyla tercih edilebilecek bir palet.

21 ağustos 2017 08:57

12. Renklerine bayılarak aldığım ama eve gelince simlerinin cok fazla olduğunu farkedip kullanamadığım far paleti. Işıltılı daha doğrusu sedefli farlari severim ama simleri büyük olanları bana düğün makyajı gibi geliyor

28 mart 2017 15:58


11. 'all about nudes' isimli 8'li far paletini yılbaşı indiriminde eve shoptan 12 lira gibi bir fiyata almıştım. paletteki renk kombinasyonları çok iyi olmasına rağmen pigmentasyonları bazla kullanmama rağmen çok zayıf. tozutmayan günlük hafif makyaj için uygun palet.

20 ocak 2017 04:46

10. Gerçekten hoş renklere sahip, uygun fiyatlı far paleti. Işıltılı renklerini ve ilk sıradaki açık rengi bayılarak kullanıyorum ama mat olanlarıyla çok anlaşamadım ne yazık ki..

20 kasım 2016 20:25

9. enn sevdiğim far paletlerinde ilk 3te olan 6lı, uygun mu uygun fiyatlı far paleti. öyle ki babamın yanına taşınmamla kapsül set diyebileceğim bir kutu oluşturdum ve içinde venus2, pür cosmetics soul mates ve bu palet var. ( rdl xxl roses da var ama sadece 2 renk hatrına)

aldığım ilk günlerde en üst soldaki krem rengi far pıt dedi düştü o yüzden benim için beşli bir palettir kendi. üst ortadaki pembeyi far bazı gibi veya cut crease lerde netlik sağlayan renk olarak kullanıyorum çok memnunum. üst sağdaki şampanya-açık sütlü gibi renk en sevdiğim ışıltılı farlardan, sür çık farlardan biri. alt soldaki pembe çok iyi bir göz pınarı aydınlatıcısı aynı zamanda yüzümde aydınlatıcı olarak kullanıyorum. pembenin içindeki altın ışıltılar ile aslında girl meets pearl benzeri bir havası var. alt ortadaki soğuk kahve tek başına far olarak çok başarılı olmasının yanı sıra benim için çok uygun bir kaş farı. bayılarak kullanıyorum. sağ alttaki mürdüm belki en az dokunduğum renk ama mürdüm de kahvelerden sonra en çok kullandığım renktir o nedenle bu palet hem çeşitli makyajlar yapmama imkan veriyor hem tam benim renklerimden oluşuyor.

all about serisinden roses ve grays e de sahibim ( büyük boy olanlar) ama onlardaki farların yapısı bu kadar yumuşak değil. all about nudes köpük- pudra arası böyle yumuşacık ve pigmentli. belki şansıma bi tek bu böyleydi çünkü çoğu kişi pigmentli olmadıklarından ve kuru gibi olduklarından şikayetçi. şu an piyasadan kalktı mı bilmiyorum ama tiz vakitte bir adet daha alıcam. boyunun küçük, ambalajının sağlam olması çok iyi bir seyehat ürünü de yapıyor bu farı.

26 ekim 2016 08:08