yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (8)
  • medya (1)

  11. bitirmek üzere olduğum kapatıcı. kapatıcılığı iddia ettiği gibi yüksek falan değil ama tam anlamıyla orta kapatıcılıkta bir ürün. hemen sabitlenmediği için yavaş yavaş cilde yedirme konusunda başarılı, yapısı gayet kremsi. Kremsi olmasından kaynaklı biraz uzun sürüyor sabitlenmesi ama sabrederseniz pudraya gerek kalmayabiliyor. sivilce izleri için de beğeniyorum, çünkü yeni iyileşmiş bir sivilcedeki kurulukları aşırı belli etmiyor.

  bende 10 numarası vardı en açık ikinci renk olması lazım, göz altlarım koyu olduğundan uyumlu oldu ama ben yapısını çok sevdiğimden arada geniş geniş sürüp fondöten gibi kullandım, bu amaç için bende koyu kaldı. tabi bu ekstra bir durum ama bir daha görürsem bir açığını alır yüzün ortasını aydınlatmak için kullanırım.

  16 haziran 2019 20:29

  10. Fiyatına göre çok güzel bir ürün. Pudralı sanırım, cildimi ekstradan kurutmuyor ama yüzümde aydınlık görüntü sevdiğim için gözaltlarım dışında sürmüyorum.

  21 mart 2019 12:07

  9. göz altlarımı iyi kapatan, kurutmayan, aydınlık gösteren ama çok az da olsa çizgilere dolan bir ürün (tabi o benden de kaynaklı olabilir). Bendeki 10 nude rengi çok beyaz tenli değilim ama rengi çok sırıtmadı bende. Hem uygun fiyatlı hem güzel daha ne olsunn

  10 nisan 2018 15:35


  8. bende 05 no'su var, daha önce de 10 no'luyu almıştım. uygun diye denemediğim şey kalmadı! bence kapatıcılığı iyi lakin bana biraz kuru geldi. göz altlarımı kurutuyor. daha nemli bitiş seviyorum herhalde ben, bu fiyata güzel diyebilirim yine de. bu arada pale tan için 10 no'lu olanı tavsiye ederim.

  15 şubat 2018 04:53

  7. essence markasının uygun fiyatlı kapatıcısı. çok da bir beklentim olmadan ve araştırmadan aldığım bir kapatıcıydı ancak gerçekten çok sevdim. tek başına bile kapatıcılığı oldukça iyi. essence transparan pudra ile sabitlediğimde asla grileşme problemi yaşamadım. oksitlenmiyor da. gözkapağımda baz olarak kullandığımda da farı tutuyor. bu kadar uygun fiyatlı bir üründen daha ne beklenir bilemedim :d ben aydınlık görünüm sevdiğim için 05 numarasını aldım ve bembeyaz kalmadı. uygun fiyatlı kapatıcı arayanlar kesinlikle denemeli bence.

  not: göz çevresi kuru olanlarda nasıl durur bilemiyorum biraz pudralı bir bitişi var

  14 şubat 2018 22:08

  3

  6. Gayet uygun fiyatlı ama iddia ettikleri gibi full coverage olmayan kapatıcı. Orta kapatıcılığa sahip diyebilirim. Göz altlarım çok problemli olmadığı için o konuda pek yorum yapamıycam. Sivilce lekelerimi kapatmak için kullandım daha çok. Bi kaç gün boyunca burnumun üzerindeki lekelere uyguladığımda aynı günün akşamı minik sivilcelerle karşılaştım. Hemen suç atmak istemediğimden bi kaç gün kullandım ama anladım ki sorun sensin be essence... Sadece göz altlarımı aydınlatmak için kullanmaya devam edicem.

  5 şubat 2018 23:44

  5. Uygun fiyatlı fondötenler arasında en başarılısı bence.

  Öncelikle yüzünüzde fondoten olduğunu asla belli etmiyor. kuru ciltlilere tavsiye etmem. Karma ciltliler için daha uygun olabilir. Kapatıcılığı ortadan yükseğe doğru. 2 kat uygularsanız çok güzel bir kapatıcılık sağlıyor. Yapısı çok hafif. Yüzünüzde fondoten varmış hissi bırakmıyor. Tek kötü yanı kokusu bence. Uzun süre beklemiş eskimiş kozmetik kokusu alıyorum. Çizgilere dolacak bir ürün değil. Çünkü zaten ince bir ürün. Çok azı tüm yüzünüze yetiyor. bunu kullandığımdan beri başka fondoten alma ihtiyacı duymadım.

  4 şubat 2018 15:00


  4. en açık tonunu kullanıyorum, göz altlarım pek problemli değil. verdiği aydınlık hissi de çok seviyorum. benim açımdan bu fiyata alınabilecek en iyi ürünlerden biri. beklentilerimi karşılıyor.

  23 ocak 2018 00:02

  3. Bence güzel bir kapatıcı. Orta bir örtücülüğü var fakat ikinci katla beraber biraz daha arttırılabiliyor.

  10 nude rengi çok açık tenlilerin beklentisini karşılayacak bir renk bence, oldukça açık çünkü rengi ama mesela note bb kapatıcının yaptığı gibi hayaletten hallice de göstermiyor, bu yönünü çok sevdim.

  Ne mat ne ışıltılı bir kapatıcı, kurutmuyor ciltte kalıntı gibi durmuyor ama sabitleniyor da kolayca ve gözaltımı sağlıklı gösteren ilk kapatıcı oldu diyebilirim.

  Uygun fiyatı ile denenebilir diye düşünüyorum, kapatıcı arayışında olanlara tavsiye edebilirim.

  15 temmuz 2017 11:14

  2. 10 nude rengine sahibim.

  ilk katta orta kapatıcı, arttırılabilir. çok hızlı sabitleniyor, hızlı dağıtmak gerek. pudralı bitişi var sabitlemek için pudra geçmeye gerek duymadım. pudra geçince grileşmedi. benim tenimde tüm gün kalıcı idi uçup gitmedi. çizgilere dolmadı diyemem doldu ama rahatsız etmedi. favorim olmadı ama kötü değil, yapısını sevdim. rengi çok açık kaldı ama 2 rengi vardı, diğeri de çok uymuyordu. renk skalasını geniş tutsalarmış iyiymiş..

  24 mart 2017 16:15