sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • oylar (3)
 • medya (1)

1. Daha önce başlığının açılmamış olduğuna şaşırdığım ürün. Essencein long lasting serisinden farklı olarak bunlar kalem şeklinde yani ucunu açmanız gerekiyor. Ayrıca waterproof ürünler ve sürümleri aşırı kolay yumuşacık. Bende 3 rengi var ve bayılıyorum bu kalemlere fiyat performans oranı mükemmel. 01 black love tam bir siyah göz içinde bende akmayan tek kalem. 06 silky nude göz içine sürdüğümde rengini tam veren ve gözlerimi dahada büyük gösteren nude kalem. 05 rockin' taupe ise ışıltılı kahve alt kirpik dibimin yarısına ince bir çizgi halinde bunu sürüyorum ve gözümü dahada iri gösteriyor. Nude kalemle bu komboyu çok seviyorum. Yani kısacası alın aldırın şahane ürünler üstelik yanılmıyorsam fiyatları 10 liradan azdı eğer zam gelmediyse bunlarada :d görsellere swatchları ekleyeceğim.

11 şubat 2017 15:46

2. İşte budur dedirten göz kalemi. Buralar değerlenir süslüler.

Geçen gün essence standını kurcalarken denk geldim. Bendeki rengi acı bir kahve olan but, first espresso adlı renk.

Çok yağlı göz kapaklarım yok fakat gözlerim sık sık yaşarır, bu yüzden de göz kalemlerinin akması konusunda baya sıkıntı yaşıyorum diyebilirim. Üst ve alt kirpik diplerime geçtiğimde zamk gibi yapışan, akşam eve geldiğimde asla akmamış ya da çok hafif buğulanmış olan, bunlara rağmen de gayet kolay temizlenen çok güzel göz kalemleri olmuş. Göz içimde denemedim ancak çok da yarı yolda bırakır gibi gelmedi. Yapıları yumuşacık, çok güzel sürümleri var, tek sıkıntısı sanırım kalemtraş ile açılıyor olmaları. Asansörlü olsaymış efsane olurlarmış sanki. Seride güzel renkler var, ben siyah, gri, kahve bir de yeşile denk geldim. Hepsi de birbirinden pigmentli idi. Herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmadılar bende. Çok hatırlamamakla beraber 7 lira gibi bir fiyatının olması lazım. Kalem sever süslülerimiz bir şans verebilir diye düşünüyorum, ben çok sevdim :)

15 mart 2017 20:09

3. hakkında sadece 2 girdi girilmesine çok şaşırdığımdır . tatile çıkmadan önce bir rossmannda tesadüfen görüp 06 numaralı ten rengi olanını deneme amaçlı almıştım . çok güzelmiş yahu! yarı tatarlıktan gelen çekiğimsi gözlerimin iç tarafına uyguluyorum ve ilk defa bu kadar kalıcı bir ten rengi kalem deneyimliyorum (duyan da 98 tane ürün denedi sanacak sjdfkjh ) ve acaba ben mi yanlış uyguluyorum yoksa ürün mü aşırı bereketli bilmiyorum ama 2 aydır filan her gün olmasa da kullanmama rağmen değil ucunu 1 kere açmak, neredeyse kullandığım bile belli olmuyor! sonsuz göz kalemi üretmişler süslüler koşun sjskdhdj

17 eylül 2017 17:24

4. 06 silky nude rengi gözümde çok çok açık ve belirgin duran göz kalemi. Selam, benim gözümde ten rengi kalem var diye bağırıyor resmen kafam onu sürdüğümde. Kalıcılığı vs. konusunda bir yorumum yok çünkü kendisini sürüp de saatlerce test edemedim malum. Herkesin gözünde ayni durmaz elbet, belki başkaları çok memnun kalabilir. Ama benim için hayal kırıklığı oldu. Ten rengi kalem aramaya devam edeceğim.

19 ekim 2017 00:50

5

5. Görkem karmanın asla akmaz demesinden sonra aldığım avon supershock bile gözümün içinde durmayınca dedim ki herhalde bende bir anormallik var. Sonra rast gele bu kalemi aldım çünkü essence markasını severim. Yapısı da yumuşak olduğu için akar diye düşündüm ama her sürdüğümde eve gelince gözümün içindeydi bu kalem.  bunca yıllık hayatımda bu kadar uzun gözümün içinde duran tek kalemdi. Eğer akmayan bir kalem istiyorsanız kesinlikle öneririm zaten fiyatı da çok uygun.

21 kasım 2017 00:15

6. akmayan göz kalemi.

21 kasım 2017 09:45

7. hem kalıcı hem suya dayanıklı hem yanarlıdönerli bir mor göz kalemi arayan süslüler varsa kendisine 08 rather be a unicorn'u şiddetle öneririm. merak eden olursa görsel de ekliyorum.

21 kasım 2017 16:48

8. siyah rengi gerçekten hiç akma yapmayan bir göz kalemi. göz üzerinde dağıtma yapılarak kullanılacaksa hızlı olmakta fayda var, hemen dağıtmak gerekiyor. ten rengi olanı da kullandım fakat gözümde gerçekten bir tuhaf durdu, bu rengini tavsiye etmiyorum.

4 aralık 2017 01:24

9. çok sulanan bir göz yapım var. diğer göz kalemlerine göre daha uzun kalsada yinede akma yaptı ben de. zaten şu zamana kadar akmayan bir kalem kullanmadım ama pudrayla sabitlediğim zaman daha az akma yaptığı kesin. çıkarmaya çalıştığımda kesinlikle çıkmıyor kullandığım en waterproof ürünle bile temizlesem gözümü ertesi gün black metal grup üyesi gibi görünüyorum :D

4 mart 2018 02:51

5

10. Mor renk manyağı olduğumdan 08 rather be a unicorn rengi olanını bulduğumda bir indirim döneminde 3 tane almıştım. Tanesi 5 TL gibi bir şeye denk gelmişti. İyi ki de almışım. Geçen gün diğer renklerine de bakayım dedim ama piyasadan kalkmış sanırım. Bahsettiğim göz kalemi, Lila renk, içinde çok ufak mavi simleri olan sürüldükten sonra hemen dağıtılabilen ama dağıtmazsanız 15-20 saniye içerisinde sabitlenen ve alt kirpik dibinden dahi akmayan çok hoş bir kalem. Renkli göz kalemi sevenler n11, hepsiburada gibi sitelerden bakabilir.

24 mayıs 2018 15:16