0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (0)

2. aslında girdiyi fondöteni sürer sürmez yazacaktım ama dedim dur heyecan yapma biraz bekle gün boyu kullan öyle bilgilerini aktar bebeğim selonoy. 11-12 gibi fondöteni sürdüm kızlar. bu arada bendeki rengi 2 numarası birazcık açık kalıyor ama bronzer her şeyin üstesinden geliyor. gelelim yapısıne duruşuna kalıcığına.

gerçekten o fresh görüntüyü sabahtan akşama kadar yüzümde tuttu. Duruşu çok doğal ayrıca kremsi ve az orta arası bi kapatıcılığa sahip. yağlandırma yapmadı. t bölgem yağlıdır ama gün boyu elime pudra alayım rahatsızlığı vermedi. hafif olsun,kremsi olun hemde kendi cildim gibi dursun fondöten var diye bağırmasın derseniz bakmanızı öneririm süslüler. kremsi oluşu güzel dağılmasını da sağlıyor. 30 tele fiyatı var. drugstore da genel indirimli fondöten fiyatı aslında. wet n wild ff fondötenin rengi öyle değişik oluyordu ki yüzümde essence tam cilt gibi oldu . tşk canım essence keşke eski fiyatların geri gelse :(

15 nisan 23:46

1. Essence'in yeni fondöteni...

Henüz başlık açılmamış, nette de çok fazla bir bilgi bulamadım hakkında. Bugün Rossmann'dan 'hadi Bismillah' diyerek kör atışla aldım. (Ne yazık ki indirim yoktu.)

Veee sonuç olarak tek kelime : Bayıldım! O kadar yumuşak sürümlü, cildi kurutmayan kaymak gibi bir fondöten ki anlatamam. Şu meşhur Wet n wild foto focus ile bir türlü anlaşamayan cildim buna bayıldı. Foto focusta yaşadığım o hışır hışır hissi bunda yaşamadım.

Ben kuru ciltliyim, cildimi nemlendiren, yumuşak sürümlü fondötenler dışında fondöten sevemiyorum. Örneğin mağazada deneyip bayıldığım ve çuvalla para bayıldığım Guerlain Lingerie de Peau 'ya asla elim gitmiyor çünkü en açık rengi bile pembe alt tonlu, tüm gözeneklerime doluyor ve cildimi yorgun gösteriyor.. essence'in bu fondöteni ondan bile daha güzel desem.....

Şu ana kadar kullandığım Drugstore fondotenleri içinde benim için kesinlikle tek ve en iyi olandır. Eğer kuru cildiniz varsa, nötr ya da sarı alttonluysanız 30 TL'lik bu fondöteni mutlaka deneyin.

12 nisan 13:32