4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar ()
  • medya (3)

22. bugün aldığım fondöten. ciltte yayılması, bütünleşmesi çok başarılı. ağırlık hissi yapmıyor. kalıcılığı da iyi. uygun fiyata alınacak en başarılı fondötenlerden olabilir bence.

3 ekim 09:29

21. Kalıcılığı güzel yüzde maske gibi durmayan ciltle güzel bütünleşen fondöten. Ben 20 numarasını aldım en açık rengi açık gelir diye tester yoktu bu da biraz koyu geldi ama rahatsız etmiyor kesinlikle. Kapatıcılığı da orta diyebilirim gün içinde biraz parlama yaptı onun da ter kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Günlük fondötenim oldu kendisi maybelline fit me kullandıktan sonra high end fondöten gibi hissettiriyor. (gizlinot: Lol)

2 ekim 20:36

5

20. Çok açık renkli ve sarı alt tonlu cilde sahip olduğumdan yüzümde hafif koyu duran fondöten. Note'un 1 numaralı concealerını kullanarak rengini açıyorum ve yüzümde mükemmel duruyor. Yapısı yumuşaklığı bitişi her şeyini çok sevdim. Çok az kullanıyorum ve kapatıcılığını yeterli buluyorum. Suratımda kalıp gibi hissetmiyorum. Maybelline Fit Me den sonra artık günlük fondötenim bu fondöten.

24 eylül 10:28 24 eylül 10:29


19. An itibariyle 38 lira olmuş. Bendeki 20 numarası. Şu an bronzum rengim biraz açılınca kullanırım dedim ve tester yoktu...

ilgili medya:
1
5 eylül 16:12

18. parlak bitişli bir fondöten. beauty blender la uygulandığında dağıtımı biraz zor geldi bana. fırçayla uygulamak daha iyi gibi. renklerin hepsi buraya geldi mi bilmiyorum, ama gelen renklere baktığımda sanki sarı altonlulara daha uygun gibi denilebilir ama tam olarak öyle de degil. bir değişik yani. nedense ilk sürdüğümde doğal durmasına rağmen gün içinde hafif belli noktalarda öbekleşmeler oldu yüzümde. ama sadece yakından bakıldığında görülüyordu bunlar, uzaktan bakıldığında hakikaten fresh and fit yani .öyle, sağlıklı, taze ve canlı.

2 eylül 03:48

17. t-shop'ta 38,95 liraya çıkmış fondöten. (gizlinot: tüm essence ürünlerinde zam yapılmıştı) rossmann henüz artırmamıştı, şans eseri bugün 30 liraya almıştım oradan.

yedeklemek isteyenler veya benim gibi ilk kez almak isteyenler elini çabuk tutsun. zam yakındır diye düşünüyorum.

ekleme: evet, her yerde zamlanmış. dün rossmann ve eve'de de 38 liraya gördüm. geçmiş olsun. 

1 eylül 21:32 6 eylül 17:26

16. Kapatıcılığı yüksek, asla maske gibi durmuyor. Cildinizle çok güzel bütünleşiyor ve kalıcı. Ne zaman kullansam yüzün ne güzeeel diye iltifat alıyorum :')

25 ağustos 10:18 25 ağustos 21:23


15. adını tam anlamıyla hak eden fondöten bence. Hayatımda ilk kez bronzlaştım onun şerefine 10 numarasını kullanabildim, öbür türlü en açığı bile açık değil zaten üç rengi var şaka gibi.

Kapatıcılığı az, sünger ve fırçayla denedim ama süngerde bir garipleşiyor ürün toplanıyor kalkıyor cillten. Fırçada da kuru yerleri ve tüyleri belirginleştirdi. 

En güzel sonucu elle aldım zaten yapısı kremsi ben gündüz kremi sürercesine sürdüm altında da güneş kremi vardı, tenim gibi durdu gayet çok sevdim. Gün sonuna doğru yağlanan bölgeler oluyor zaten mat bir fondöten değil ama benim göbek adım pudrayla sabitlemek olduğundan sorgulamıyorum kaldı ki öyle bir vaadi de yok ürünün.

Renginizi uydurabilirseniz mutlaka bakın, bu da satıştan kalkacak Ürünlerde gözüküyor.

23 ağustos 23:29

14. Elimdeki fondötenim bittiğinde bir süre bb kremlerle idare etsem de dayanamayıp aldığım ürün. Yapısı bence gayet güzel. Fırçayla pek istedigim gibi olmuyor. Nemli süngerle gercekten tenle uyumu cok iyi. Bendeki rengi 10 biraz koyu durdu ama yazın hafif koyu gelen ürünleri seviyorum. Sivilce komedon oluşturmadı. Çenemde küçük siyah noktalar oluşmaya başladı ama bu ürünle alakalı mı bilmiyorum bir süre sonra emin olup editlerim

13 ağustos 02:22

13. Hafif bronzlastiktan sonra yazin karmaya donen cildim icin almistim rengim 20.sari alt tonlu olmasini baya sevdim boynumla uyum sagladi. Kapaticiligi orta diyebilirim bence gozenekleri bir tik belli ediyor ve gun icinde cildimi baya kuru hissettiriyor yagli ciltliler baya sevebilir. Sivilce vs simdilik yapmadi. Fiyatina gore gayet guzel

12 ağustos 23:42