5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (1)
  • medya (1)

14. Kirpiklerime i love extreme crazy volume Ve bu maskarayı beraber geçtiğimde cılız ve düşük kirpiklerime takma kirpik etkisi alıyorum ve ben bunu başka hiçbir maskarada yaşamamıştım. Fırçası da bir garip uzun kılların arasına kirpik tellerini alıyor. Sonrasında o nasıl bir dolgunluktur. Mutluluğumun sebebisin essence. 

3 ağustos 17:42

13. Bu maskarayı kullanmayı yavaş yavaş bıraktım(gizlinot: azaltarak bırakın:d) çünkü gerçekten çok zor çıkıyor. Havuzda kullanmayı düşünüyorum sırf boşa gitmesin diye çünkü gerçekten akma yapmıyor. Onun dışında verdiği volumden çok memnun kaldım hatta her makyaj yaptığımda bu rimeli mi kullansam diye iç geçiriyorum(gizlinot: Ama silme derdini göze alamam!) Ve evet, kirpiklerim bütün gün kalkık halde duruyor bu en sevdiğim özelliği. Fiyat performans açısından başarılı bir ürün yani. En kısa zamanda wp olmayanını almayı düşünüyorum.

5 haziran 20:09

12. asla çıkmamak dışında hiçbir olayı olmayan maskara. Hacim yok, uzatmıyor hatta renk bile vermiyor. Ucuz ama değmez. 

21 mayıs 00:03


11. Yıllardır kaçıncısını bitirdiğimi bilmediğim maskara. Uzun ama çok ince ve düşük kirpiklerim var, kıvırıp bundan iki kat sürdüm mü resmen yüzüm değişiyor. Topaklanmıyor, doğal görünüyor ve fiyatı uygun, daha ne olsun.

20 mayıs 03:44

10. dökülmüyor, akmıyor ama benim kirpiklerime asla hacim vermedi. Uzatma, kıvırma gibi etkileri de olmadı. Üstelik fırçası aşırı büyük ve sürerken göz kapağıma mutlaka bulaşıyor. abartmak istemediğim günlerde kullanayım, akmasın derseniz alınabilir. vasat bir maskara.

20 mayıs 01:52

9. çıkartması ölüm, tamam zerre göz altına akma dökülme yapmıyor fakat yağlı temizleyici+yüz yıkama jeliyle yıkasanız bile hala kalmış oluyor. Ve bu ürünle ilk kez essence rimeli denemiş oldum resmen bitmiyor. maybelline rimelleri 3-4 ayda bitmese de kuruyor bu 6 aydır aynı. Uzatma yapmıyor dolgunluk veriyor ve topak topak kalıyor. Kısacası beğenmedim bitince maybelline'e geri döneceğim.

14 ağustos 2017 22:44 14 ağustos 2017 22:46

8. 3 saat voleybol antrenmanımda en ufak bir akıntı bile yapmayan maskara valla tebrikler

ps: çıkartırken çok zorladı ama olsun

15 şubat 2017 22:12


7. Essence maskaralarının çoğunu denedim ve çok sevdim kirpikleri fazla uzatmıyor öyle çok çok hacimde vermiyor ama gün içinde dökülme yapmadı günlük kullanım için ideal bi ürün

14 eylül 2016 23:04

6. Elimde bununla birlikte mor olanı da vardı. İkisini de iki gözüme sürdüm karşılaştırmak için, mavi olan kirpiklerimi feci dolgun gösterip topaklanma yaparken mor olan da gözle görülür bir hcim verip mavi olanın performansına ulaşamadı fakat mor olansa tane tane yaptı. Bu topaklanma rimel alalı belli bi süre geçti diyedir belki ama, waterproof olan feci hacim veriyo yani

14 eylül 2016 21:47

5. en iyi ucuz maskaralardan bana göre. seyrek kirpikleriniz varsa çok da güzel dolgunlaştırır. Uzattığını görmedim. benim kirpiklerimi pek ayırmıyor da ama dediğim gibi dolgunlaştırması güzel. bir de şunu farkettim; bu maskara çok hafif, düz kirpikli biri olarak kıvırdıktan sonra sürdüğüm her maskara kirpiklerimi düşürürken bunda gün sonuna kadar düşmediğini gördüm. tek sorunu gözden çıkarması ama Neutrogena'nın göz makyaj temizleyicisini pamuğa döküp gözde biraz bekletirseniz kolay çıkıyor.

11 şubat 2016 12:55 ed.11 şubat 2016 14:21