yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  15. Kirpiklerimi uzatmış ancak gözle görülür bir kıvırma etkisi yaratmamış maskara. Gözlerim asırı alerjik olmasına rağmen herhangi bir kaşındırma yapmamıştır

  9 ekim 2019 16:42

  4

  14. Benim beğendiğim bir maskara olmuştur kendisi ama tekrar alır mıyım bilemiyorum.kirpiklerim düz,sarı ve kısa eğer kıvırtacak bir şekilde sürmeyi becerebilirsem öyle gün sonuna kadar duruyor.Fırçası büyük olduğu için benim gibi küçük gözlüler sürerken tüm göz kapağını boyayabilir ama temizlemesi kolay olduğu için sıkıntı olmuyor.Suya dayanıklı değil,gün içinde dökülme yapmıyor,çok topaklanmıyor,kirpikleri kıvrık tutabiliyor ama aşırı bir hacim verdiği söylenemez.Günlük kullanım için oldukça uygun bir maskara.Eğer uzun kirpikleriniz varsa bence seversiniz süslüler çünkü ilk katta çok güzel ayırıp belirginleştiriyor.Yeni bir şeyler arayan süslüler bir göz atsın bence.

  8 ekim 2019 22:28

  3

  13. Orta uzunlukta ve uçları sarı kirpiklerime hiç rimel sürülmemişçesine zulüm yaratan rimeldir. Sanki içinde ürün yok gibi kuru bir rimel, fırçayı bin kere de daldırıp çıkarsam bir gram ürün gelmiyor fırçaya.

  ama ben kopkoyu, belirgin kirpik sevdiğim için tatmin olmamış olabilirim zira dramatik kirpikler favorim.

  Yine de piyasada aynı fiyata çok daha iyi rimeller olduğunu düşünüyorum.

  21 temmuz 2018 21:31 21 temmuz 2018 21:41


  5

  12. Hayatımın maskarası budur. Cansız kirpiklerimden harikalar yarattı. Kirpiklerim normalde kıvrıktır ama seyrek olduğu için hiç hiç belli olmuyor, bu maskara hem iyice kıvırıyor, hem hacim veriyor hem de kirpiklerimi gerçekten uzatıyor. Fiyatına göre mükemmel bir ürün. Kullanmaya başladığım ilk zamanlar kirpiklerimi birbirine yapıştırıyordu ama maskara kendine geldikçe artık bu sorunu yaşamıyorum. Kirpiklerimi kesinlikle yapıştırmıyor artık. Kalıcılığı da çok iyi dökülme vs yapmadı bende. Bitince yenisini kesinlikle alacağım. Çift fazlı makyaj temizleyicisiyle de çok kolay çıkıyor. Waterproof olanını denemedim. Waterproof maskara günlük hayatımda hiç tercih etmediğim için

  30 aralık 2016 11:04

  11. aldığıma pişman olduğum rimel.

  çok sıvı ve sürünce kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor. kirpiklerimi kıvırmadı, uzatmadı ve dolgunlaştırmadı.

  daha önce essence get big lashes triple black rimeli kullanmıştım onu ne kadar sevdiysem bunu da o kadar sevmedim.

  19 haziran 2016 12:15

  10. Bence günlük kullanım için mükemmel olan rimel. Kirpikleri uzatıyor, dolgunlaştırıyor, belirginleştiriyor ve topaklanma yapmıyor. Hepsinden biraz biraz yapıyor, abartılı değil sade ve doğal bir görünüm veriyor ancak asla yok gibi değil. Fiyatı çok uygun. Codecheck.info'ya göre içeriği piyasadaki diğer pek çok maskaraya göre daha iyi görünüyor. Üstelik 4 aydır kullanıyorum ve hala kurumadı. Başka bir kaç maskarada deneyinlediğim göz yanması ve sulanması gibi bir problem de yaşamadım. Kısacası ben çok memnun kaldım. Mutlaka deneyin diyorum.

  19 haziran 2016 01:25

  9. büyük beklentilerle edindiğim kirpiklerimi yapış yapış yapan maskara.

  13 haziran 2016 12:11


  8. böyle rimeller için en azından orta boyutlarda ve gürlükte kirpikleriniz olması gerekli diye düşünüyorum. zira benim kirpiklerim çok kısa,az ve sarı. dolayısıyla bu tarz rimeller benim gibi olanlar için sadece renk değişimi yapıyor. hacim vermiyor yani. en verimli görüntüyü silikon ve kavisli fırçalardan alıyorum. işte o zaman kirpiğim varmış benim ya diyorum.

  12 haziran 2016 23:14

  7. Öncelikle kirpiklerim orta uzunlukta ve düz. Benim maskaradan beklentim tamamen kıvırması. Çünkü kirpiklerimi kıvırmam bile fayda etmiyor saniyeler içinde geri düşüyorlar. Yorumlarıma gelecek olursam. Kıvırma konusunda idare eder diyebilirim çok istediğim sonucu vermedi. Güzel uzatıyor fakat asla hacim vermiyor. Tek tek ayrılmış diken gibi kirpiklerim oluyor. Onun dışında 4 kat bile sürebiliyorum topaklanma yada örümcek ağı görüntüsü yaratmadı. Ama beni tatmin eden bir rimel de olmadı. Kirpiklerimi kıvıran bi rimel bulursam üstüne kullanabilirim ancak.

  12 haziran 2016 15:09

  6. Kirpiklerim sarı ve kısa. Önce kirpik kıvırıcıyla kirpiklerimi kıvırdıktan sonra uyguluyorum. Doğal ölçülerde jacım ve uzatma veriyor. Kirpiklerimde çok doğal duruyor, ağırlık yapmıyor ve kolayca temizleniyor. Yaklaşık 2 yıldır çok memnunum kendisinden.

  18 mayıs 2016 00:53