3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (437)
  • oylar (71)
  • medya (4)

437. efsane bir volume veren ve uzatan ancak hacim vermeyen ve gün sonunda alt kirpik diplerine dağılan maskara.

fitay/performans oranı başarılı olduğu için kaç tüp bitirdiğimi bilemiyorum.

genelde olumsuz etkilerini bertaraf etmek için sürdükten sonra üzerine akma yapmayan ve hacim veren başka bir maskara ile bir kat daha geçiyorum.

15 ağustos 13:32

436. Büyük umutlarla aldığım ancak dökülme yapan maskara. Benim için kullanışlı değil bu sebepten.

15 ağustos 10:39

435. Kirpiklere verdiği siyahlık ve volume güzel olmasına rağmen kirpik diplerine dağılıyor kuruyan parçaları yüze düşüyor. Bitirene kadar zor kullanmıştım

15 ağustos 00:30


434. Verdiği volümü sevdiğim, ancak günün sonunda alt kirpik diplerinde dağılmış halde bulduğum maskaradır. Aynı etkiyi Maybelline rocket volume’un da verdiğini düşünüyorum.

14 ağustos 18:28

433. Kaç tüp bitirdiğimi bilmediğim maskara. Kıvırmasını, verdiği dolgunluğu çok seviyordum. Sonra uzun bir süre kullanmayı bıraktım. Aylar önce ise indirimde bulunca artık neredeyse hiç makyaj yapmamama rağmen 2 tane aldım bir daha bulamam diye salak gibi. Toplasan ayda 1 kere bile ya maskara kullanıyorum ya kullanmıyorum. Kullansam bile çok az sürüyorum. Neyse, yaptık bir hata. Yapısı mı değişti bilmiyorum ama aldığım günden beri ne zaman kullanırsam kullanayım deli gibi kirpikleri döktü. İlk önce makyaj temizleyicilerimden dolayı diye düşündüm. Hatta kaç tane makyaj temizleyici değiştirdim sırf bunlar neden oluyor diye. Sonra baktım ki temizleyiciden değil, dedim herhalde bende bir sorun var. Çünkü eskiden böyle bir sorunla karşılaşmıyordum bu maskarayı kullanırken. Dün yurtdışından hediye gelen ve sırf açık maskara var diye de açmadığım maskarayı açtım belki benimkinde sorun vardır diye ve gerçekten de kirpiklerim dökülmedi. Şans eseri midir acaba diye düşünüyorum. Bu yüzden de merak ediyorum acaba bir tek benim mi kirpiklerimi döküyor bu maskara diye.

14 ağustos 16:53

432. fiyatı uygun ve takma kirpik etkisi yaratıyor. ama artık bundan iki tane alıp akması gözaltına dökülmesiyle uğraşmaktansa bir tane loreal ya da max factor rimel alıyorum indirimden.

14 ağustos 09:44 14 ağustos 09:48

431. sürekli bloggerların kullanmasıyla merak saldığım maskara diyebilirim. İnce telli ve kıs aolam kirpiklerimi ucuz ve fırçasının ince olmasına rağmen dolgunlaştırıp ayırarak gönlümde taht kuran ucuz ama önemli maskaradır kendisi. Hem performansı yüksek hem uygun fiyatlı hem de memnun kalacağınız bi rimel isterseniz günlük makyajınızda bu sizin işinizi görebilir :')

13 ağustos 23:31


430. Fırçası ürünü uygularken (gizlinot: sanırım benim beceriksizliğimden) fırçası göz kapağıma batarak rahatsız ediyor. verdiği dolgunluğu, uzunluğu ve kıvırma etkisini sevdim. kullandığım diğer maskaralara göre bu bir tık daha az dökülme yaptı bende. yeni açtığım için şu an fazlasıyla ıslak ama ileriki zamanlarda anlaşacağımızı düşünüyorum kendisiyle.

13 ağustos 20:01

429. İlk alındığında baya ıslak olan maskara biraz beklemesi lazım. Hacim veren düz kirpikleri kıvırıcıyla beraber harika yapan rimeldir. Fiyatı 16 liraydı

12 ağustos 00:12

428. Her indirimde alırım.Kullanmaya başladığımdan beri ( yani yaklaşık 4 5 yıl ) başka rimellerde bu etkiyi bulamadım.Benim için özel yapılmış gibi hem volume hem uzunluk hem simsiyah .Tek eksisi gün içinde akma yapabiliyor ama 9 10 tllik mascaraya o kadarı da mübahtır.Çok bereketli olduğunu da artı olarak ekleyeyim.

Islaklığı için hack:Bir gün açık bırakırsanız tam kıvamında kullanırsınız.

9 ağustos 02:44 10 ağustos 20:10