3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (322)
  • oylar (49)
  • medya (4)

322. Zaten söyleyeceğim şeyler bol bol söylenmiş.övgülere katılıyorum,çıkarırken kirpik dökme gibi sorunlar yaşamadım.Fakat niçin fırçanın kılları üç şerit halinde yapılmış niçin 360 derece kaplamıyor da arada düz plastik şeritler var ona kızıyorum her seferinde.kazara o düz kısma denk gelirse (gizlinot:yeni açılmış olmasının da etkisiyle) maskara öbeği yapışıveriyor kirpiğe haydi buyur...

23 mayıs 01:38

5

321. Şu hayatta severek kullandığım 2 maskaradan bir tanesi. Diğeri de (bkz: maybeline one by one)

Fiyat - performans açısından baktığınızda muazzam derecede mutlu ediyor. Kirpik ve göz tipime uygun, rengi, kalıcılığı vs. çok başarılı olan bir maskara kendisi. Bir ara stoklarda bulunmamasından ötürü her gördüğüm yerde 2-3 tane aldığım için sürekli stoklayarak aldığım ürünlerden birisidir.

Rossmann'larda ve essence satan minik kozmetik dükkanlarında bulabilirsiniz.

Mayıs ayı itibari ile fiyatı 16.75 oldu.

17 mayıs 11:02

3

320. Buradan bir süslü güzellemesiyle gaza gelip aldığım oldukça uygun fiyatlı maskara. Dökülme + topaklanma yapmadı. Oldukça siyah. Uzattı ve tek tek ayırdı da. Ama ben kirpiklerimde kıvrık etkiyi seviyorum ve kirpiklerim dümdüz olduğu için bu etkiyi sadece kirpik kıvırıcı + waterproof bir maskara ile sağlayabiliyorum. Kirpikleriniz kıvrıksa güzel etkiler sağlayabilecek bir maskara. Düzse de kullanılabilir ama ben kıvırma etkisini gözlemleyemedim. Kirpik kıvırıcı uygulamıştım öncesinde ama yine de düştü kirpiklerim. Naçizane fikrim güzel kirpikli süslüler bir şans verebilir.

17 mayıs 01:27


319. Bende 3 4 saat idare edebilen bi maskara evet çok güzel ve takma kiprik etkisi gerçekten veriyor. Kısa süreli isim varsa o zaman sürüyorum cunki gözlerimin altına dökülüyor çirkin bi görüntü oluşuyor. Tek ben yaşamıyormuşum bu sorunu öğrendim

16 mayıs 21:58

318. Her gördüğümde alsam mı almasam mı diye düşündüğüm, en sonunda aldığım ve şu an iyi ki denemişim dediğim maskara. Kirpiklerim normal uzunlukta. Aşırı gür ya da seyrek değil. Ama çok karışık. Kirpiklerimi düzeltecek maskara bulmakta zorlanıyorum bu sebeple. Bu maskarayı alınca eve gelir gelmez denedim. İlk sürdüğümde o kadar pişman oldum ki, kirpiklerim birbirine yapıştı ve aşırı ıslak bir görüntü vardı. Aldığıma pişman oldum. Bir kenara koydum ve çok uzun süre elimi sürmedim. Bir akşam evde can sıkıntısından makyaj yaparken günlük kullandığım rimelim hiç olmasın diye tekrar bu maskarayı sürdüm. Ve ilk gün sürdüğüm halinden eser yoktu. Kirpiklerimi düzeltti, uzattı ve daha gür görünmesini sağladı. Kullanmadığım sürede maskara kendine geldi sanırım. Şu an çok iyi anlaşıyoruz kendisiyle. Günlük kullanabileceğim yeni bir rimelim var artık.

16 mayıs 21:22

317. Essence markasına ait, uygun fiyatlı bir maskara. yapısı biraz ıslak. Açalı iki ay olmuştur artık, daha toparlanacağını sanmıyorum yani. Bu yüzden dikkatli sürmek lazım, tüm kirpiklerimi yapıştırdığı da oluyor. Maskaradan beklentiniz kirpiklerinizi kıvırması, tek tek ayırması, uzatması ise nefret edersiniz ama hacim konusunda çok başarılı. Aynı zamanda simsiyah. Benim günlük severek kullandığım bir maskara oldu ama gerçekten dökülüyor. Sürdükten üç dört saat sonra dökülüyor hem de. Medya ekleyeceğim.

ilgili medya:
1
25 nisan 11:09

316. seveni ve sevmeyeni olarak ikiye ayırdığımda eşit bir beraberlik görüyorum indirimde de gördüm ama elim hiç gitmedi kullandığım ürünlerin dışına çıkamıyorum sanırım bir ürün ne kadar çok konuşulursa bana bir o kadar itici geliyor o yüzden merak etsemde alamıyorum.

18 nisan 13:52


315. o kadar çok övüldü ki , internetten satış yapan bir firmadan indirimli olarak 3 lü set halinde satın aldım. ilk açtığımda inanılmaz ıslaktı ve kirpiklerimi birbirine yapıştırdı.

Bir süre kullanmadım.Geçen hafta tekrar deneyim dedim gözlerime inanamadım. Bir gram bile kurumamıştı, yine kirpiklerimi yapıştırdı. (gizlinot: yaklaşık 2 ay ara vermiştim.)

aldığıma pişman olduğum bir rimel oldu.

18 nisan 12:55

314. 3. Ye satın aldım ama sanırım yolun sonuna geldik. Fiyatı çok arttı ve bu haliyle cazip bir ürün olmaktan çıktı. Kirpikleri ayırmıyor bi kere, topluca yapıştırıp bırakıyor. Parmaklarımla fazlalıkları almadan gezmek assolist gibi gezmek gibi birşey oluyor. Çok fazla kirpik döküyor, kendisi de dökülüyor göz altın kapkara oluyor gün sonunda. Dün yüzümde actinica güneş kremi vardı bilenler bilir biraz yapış yapış bir krem. Bu lanet rimel parça parça dökülmüş ben yanağımı burnumu elimle silerken suratımın heryeri siyah çizgi olmuş. Aynaya bakana kadar kimse de söylemedi, rezalet. Gideyim de gratis indiriminden canım maybelline rimellerimden birini alayım.

18 nisan 08:47 18 nisan 08:48

5

313. Bir hafta önce aldım (₺15) ve aldığımdan beri deneyimliyorum. Öncelikle bu kadar bahsi geçiyor olması boşa değilmiş.

Kirpikleri tek tek ayırıyor. Uzatıyor. Kaldırıyor. Mükemmel bir biçimde siyaha boyuyor. Ve tüm bu işleri başarırken, kirpikte ağırlık yapmıyor. Kendi kirpiklerinimişçesine hafif ve yumuşak bir his. Aynı zamanda tüm gün bu etkiyi devam ettiriyor.

Ancak bunların yanında, tüm kullanıcıların da söylediği gibi, oldukça ıslak bir maskara. Sürerken Her seferinde mutlaka bulaştı biyerlere. Ve yine diğer yorumlarda olduğu gibi göz altlarına bulaşıyor gün içinde. Çok sık kapatıcı kullanmadığım için önemsemiyorum, ama kapatıcılı günlerde yüksek olasılıkla diğer maskaraları tercih ederim.

ilgili medya:
1
17 nisan 23:38 18 nisan 00:09