essence i love extreme crazy volume maskara

3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (269)
  • oylar (28)
  • medya (2)

269. Hayatımın rimelini buldum diyebilirim. Çevremdeki bir çok kişiden kirpiklerin ne kadar güzel iltifatını almamı sağlayan rimelim seni çok seviyorum.

12 şubat 18:22

268. Neden abartıldığını anlayamadığım maskara. Kirpiklerimde örümcek bacağı görünümü ve inanılmaz ağırlık yaptı. Oldukça da plastik bir yapısı var sürekli dökülüyor. Ama başkalarında çok güzel durduğuna da şahit oldum. Kirpik tipiyle ilgili sanıyorum ki.

12 şubat 13:56

267. normalde yves rocher vertige longueur kullanıyordum fakat parasız bi dönemde dedim madem bu kadar övüldü şunu bi alayım. bana çıkardığı tek sıkıntı onun ince fırçasından sonra bu kalın fırçaya alışmak oldu. onun dışında etki olarak aynı diyebilirim. dökülme, sertleşme ve akma gibi hiçbir problemim yok. sürdüğüm gibi kalıyor. kirpik tipim uzun, gür ve kıvrık. topak topak olmayan, ben burdayım diye bağırmayan, kirpikleri öbek öbek yahut tel tel ayırmayan doğal maskara seviyorum zaten. beni fazlasıyla memnun etti 10 liraya almıştım.

12 şubat 02:56


266. Hayatımda kullandığım en çok topaklanan ve dökülen maskara maalesef, siyahliği uzatması güzel ama aynı zamanda çok ıslak ve çok topaklanıyor ve bende gün sonunda dökülme yaptı ıslak olduğu içinde kirpiklerim birbirine yapışıyor 

12 şubat 00:41

265. Cok yorum yapmıyorum ...kirpiğim öyle arşa değmez ve ben sanıyorum ki 8.tüpü iki gün evvel attım..gidem de yenisini alam.

11 şubat 14:14

264. zaten üç tane olan kirpiklerimi bire düşüren, alt kirpiklere sürme hatasında bir kez bulunup tövbe ettiğim, yapışkanlar yapışkanı ve akışkanlar akışkanı maskara. ben ki sen mi büyüksün ben mi diye yaklaşarak en olmadık ürünleri bile oldurmaya çalışırım ama ıslaklığı açık bırakıp beklettiğim halde geçmediği ve sürdükten sadece bir iki saat geçmesine rağmen pütür pütür göz altıma döküldüğü için kullanamadığım yegane maskara oldu. essence'in alıp da memnun kalmadığım tek ürünü fakat markanın (link: https://www.suslusozluk.com/essence-get-big-lashes-triple-black-maskara essence get big lashes triple black maskara) gibi çok başarılı bulduğum maskaraları da var.

11 şubat 00:14

263. Essence’in en ünlü uygun fiyatlı maskarası.seveni de çok sevmeyeni de.ben ilk iki hafta bayılıp kurumaya yüz tutunca nefret edenlerdenim.bir kere inanılmaz hızlı kuruyor.göz kapaklarım küçük olduğu için kocaman fırçası benim için bir dezavantaj ve bir çok yazarın da belirttiği gibi inanılmaz dökülüyor.ayrıca kirpiklerimi de örümcek bacağı gibi yapıyor

o yüzden olmasa da olur bir maskara benim için. Hatta mümkünse hiç olmasın

11 şubat 00:08


262. ucuz fiyat, check

simsiyah renk, check

löp löp yoğunlaştırma, check

saatler sonra bile topaklanma ve dökülme yapmama, maalesef check değil

kirpikleri birbirine yapıştırmama, maalesef check değil

hızlı kuruma ve göz altına akmama, maalesef check değil

10 şubat 23:53

261. Ben de doğrudan örümcek bacağı etkisi yaratan maskara. Kirpiklerimi birbirine yapıştırıp, deli gibi de ağırlık yapmıştı.  Denemeden almıştım. Bence bünün sebebi fırçasının büyük olmasıydı. Çok fazla ürün aldığı için, kirpiklere de çok fazla ürün geliyor. Kısaca ben hiç sevememiştim. 

Benim aldığım gün, yengem de denedi bu maskarayı. Benim aksime o çok sevdi. Zaten onda, bende ki gibi aşırı bir kötü duruş oluşmadı. Onun kirpikleri daha uzun ve daha koyu olduğu için olabilir. Ben de ona verdim kullansın diye. 

10 şubat 23:30

260. Benim kirpiklerimi korkunç hale sokan ürün. Kirpiklerim ortalama uzunlukta, çok sık değil seyrek de değil, hafif kıvrık. Bunu sürünce yapışıyor hepsi birbirine. Cok ıslak kurumuyor. Hindistan cevizi yağı olmadan çıkmıyor. Göz makyajı çıkaran sularla kirpik döküyor. Birini bitirmeden yeni ürün almıyorum o nedenle kullanıyorum. Fiyat olarak muazzam gerçekten ama her akşam eve gelip harıl harıl Hindistan cevizi yağı sürmek pek hoş değil. Cok üzülmüştüm kötü çıkınca.. Üşengeç süslülere ayrıca tavsiye etmem.

10 şubat 22:58