3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (423)
  • oylar (69)
  • medya (4)

423. Verdiği volümü sevdiğim, ancak günün sonunda alt kirpik diplerinde dağılmış halde bulduğum maskaradır. Aynı etkiyi Maybelline rocket volume’un da verdiğini düşünüyorum.

14 ağustos 18:28

422. Kaç tüp bitirdiğimi bilmediğim maskara. Kıvırmasını, verdiği dolgunluğu çok seviyordum. Sonra uzun bir süre kullanmayı bıraktım. Aylar önce ise indirimde bulunca artık neredeyse hiç makyaj yapmamama rağmen 2 tane aldım bir daha bulamam diye salak gibi. Toplasan ayda 1 kere bile ya maskara kullanıyorum ya kullanmıyorum. Kullansam bile çok az sürüyorum. Neyse, yaptık bir hata. Yapısı mı değişti bilmiyorum ama aldığım günden beri ne zaman kullanırsam kullanayım deli gibi kirpikleri döktü. İlk önce makyaj temizleyicilerimden dolayı diye düşündüm. Hatta kaç tane makyaj temizleyici değiştirdim sırf bunlar neden oluyor diye. Sonra baktım ki temizleyiciden değil, dedim herhalde bende bir sorun var. Çünkü eskiden böyle bir sorunla karşılaşmıyordum bu maskarayı kullanırken. Dün yurtdışından hediye gelen ve sırf açık maskara var diye de açmadığım maskarayı açtım belki benimkinde sorun vardır diye ve gerçekten de kirpiklerim dökülmedi. Şans eseri midir acaba diye düşünüyorum. Bu yüzden de merak ediyorum acaba bir tek benim mi kirpiklerimi döküyor bu maskara diye.

14 ağustos 16:53

421. Fırçası ürünü uygularken (gizlinot: sanırım benim beceriksizliğimden) fırçası göz kapağıma batarak rahatsız ediyor. verdiği dolgunluğu, uzunluğu ve kıvırma etkisini sevdim. kullandığım diğer maskaralara göre bu bir tık daha az dökülme yaptı bende. yeni açtığım için şu an fazlasıyla ıslak ama ileriki zamanlarda anlaşacağımızı düşünüyorum kendisiyle.

13 ağustos 20:01


420. İlk alındığında baya ıslak olan maskara biraz beklemesi lazım. Hacim veren düz kirpikleri kıvırıcıyla beraber harika yapan rimeldir. Fiyatı 16 liraydı

12 ağustos 00:12

419. Aslında beğendiğim fakat bende çok dökülme yapmasından dolayı kullanmadığım rimel.Fırçası büyük ama uygularken zorluk yaşamamıştım keşke dökülme yapmasaydı o zaman uygun fiyatlı  favori rimelim olabilirdi.

31 temmuz 23:29 3 ağustos 21:02

418. İlk kullanmaya başladığınızda yapısı aşırı ıslak. Ben ilk zamanlar fırçanın üstündeki fazlalılığı alarak kullanıyordum sonra hafiften kurumaya başlayınca tam istediğiniz yapıya geliyor. Verdiği siyahlık ve dolgunluk harika diyebilirim ama birazcık dökülme yapabiliyor.

31 temmuz 00:34

417. fiyat olarak çok uygun. Kirpikleri kaldırıyor uzatıyor. Baya güzel bi' maskara.Ben çok seviyorum ama yaz günlerinde akıyor. Akmasa da iyi olur. Mavi olanı akmıyordu ve onunla denize bile giriyordum. Onun gibi yaparlarsa insanlar daha çok tercih eder.

30 temmuz 19:10


5

416. 3-4 tane bitirdiğim maskara. birkaç kaç ay önce sırf değişiklik olsun önüm de yaz diye(Rimelin tek eksi yönü bence yazları kullanılamayacak kadar akması) başka dolgunluk veren rimellere geçtim ancak ekim-kasım gibi büyyyük bir ihtimal tekrar alacağım. İlk kullandığım zaman 10.50 gibi bir fiyatı vardı şuan olmuş 16.

30 temmuz 10:57

415. Çok iyi hatırlıyorum sahip olduğum ilk maskaraydı. Hakkında hiçbir şey bilmeden almıştım birkaç sene önce. Kirpiklerimde topaklanma yaptığını hatırlıyorum hele de fırçaya gelen fazla ürünü sıyırmadan kullandığımda örümcek bacağı gibi kirpiklerim oluyordu. Kullanımı çok pratik değil o yüzden. Veya benim ilk maskaram olduğu için acemiydim bilemiyorum :( bir de gün sonunda mutlaka gözümün altına dökülüyordu. Hakkını yemiyim ama kullanmayı öğrendikten sonra etkisi cidden güzeldi. İlk maskaram bir de bende yeri ayrı.Şimdi hakkında bu kadar iltifat görünce duygulanıyorum :') anı kutumda dibine kadar kullanılmış ve kurumuş şekilde duruyor...

30 temmuz 00:18

4

414. 5-6 tüp bitirdiğim muhteşem maskaram. i̇nsanların takma kirpik mi var? rimelinin markası ne? gibi sorularıyla karşı karşıya kaldığım maskara. başka hangi maskarayı denediysem bu etkiyi yaramadı bende. uzatıyor, dolgunlaştırıyor ve biraz da kıvırıyor. benim kirpiklerimde etkisi bu. gün içinde biraz dökülme yapsa da o kadar seviyorum ki bu sıkıntıyı görmezden geliyorum ve zaten o kadar çok da değil. neredeyse bütün arkadaşlarıma aldırdım ve hepsi memnun kaldı. şu aralar zamla beraber 15-16 lira. yine de ortalama bi maskarayla indirim zamanında aynı -hatta daha ucuz olduğunu düşünerek daha iyisini bulana kadar bu maskarayı kullanmaya devam edeceğim (3-4 senedir bulamadı)

30 temmuz 00:10