3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (474)
  • oylar ()
  • medya (4)

474. maskaraların şahıdır kim nerde desin.en pahalı en lüx maskaralara bin basar yüze böler o derece iyidir.

dün 17:00

473. Dökülüyor dökülüyor dökülüyor. Kirpikleri ince ince ayırıp dolgunluk veriyor ve uzatıyorda üstelik doğal görünüyor pütür pütür olmuyor fakat bir saat içinde alt kirpik diplerime dökülüyor sanki göz kalemi sürmüşüm de akmış gibi. Şöyle bir çözüm buldum bunu sürüyorum üstünden maybelline push up angel maskarasını geçiyorum fırçası kirpiklerimi taradığı için böylece formu da dağılmıyor. Dökülmeyi azalttım diyebilirim

dün 14:43

5

472. kirpiklerimi çok doğal ayırıp kıvırarak doğal hacimli bir görünüm veren biricik maskaram. 2. Katı sürdüğümde ise dolgunluk ve uzunluk artıyor takma kirpik takmışım gibi oluyor. 

kontrolsüz ve hızlı uyguladığımda ise 10 tel kirpiğim var gibi görünüyor. Yavaş hareketlerle kirpikleri tarar gibi uygulayınız. 

dün 13:19


471. An itibariyle fiyatı 21,75 ₺ olmuş maskaradır. 

dün 00:12

470. Mükemmel harikalıkta yoğunluk veren ve biraz da uzatan essence markasının nam-ı diğer pembe rimeli. Başta sürüp aynaya şuh bakışlar atıyorsunuz ve utanmadan aslında var olmayan kirpiklerinize şiirler yazıyorsunuz. Ama 3 saatin sonunda aynalarla karşılaşmamaya dikkat edin. Ola ki karşılaştınız, aynada minnoş bir panda size el sallayacaktır. Siz de ona sallayın. Çünkü evet o sizsiniz.

Tanım: rezalet bir maskaradır.

18 eylül 23:07

469. herkesin ayılıp bayılarak kullandığı ve deli gibi tavsiye ettiği ancak benim gözlerimi rahatsız etmiş maskara. fırçaya çok fazla ürün geliyor, ürünü sıyırmaya çalışınca da tüpün ağzı batıyor. evet sürdükten sonra kirpiklerimin görüntüsü gayet göz alıcı oluyor fakat maskara resmen gözlerimi acıtıyor.

bittikten sonra tekrar alır mıyım emin değilim.

10 eylül 21:43

468. Uzun, hafif kıvrık kirpiklere sahibim, birkaç aydır bu maskarayı kullanıyorum kirpik kıvırıcı eşliğinde tabii ki, az sürdüğümde güzel sonuç alıyorum fakat kirpiklerinin üstünde biraz gezdirmeye başlayınca kıvrıklığı gidiyor nasıl olduğunu anlamadım henüz.

Gün sonuna kadar da kirpiklerimi kıvrık tuttuğunu söyleyemeyeceğim, bu ara her akşam vazelin sürdüğüm için kirpiklerim uzadı ve telafi ediyor fakat biraz daha kisayken gün sonunda kirpiklerim yok gibiydi. Dökülme de yapiyor.

Aynısını kullanan ablamda çok daha güzel bir görünüm verirken bende neden böyle anlamadım.

Bu bitene kadar kullanırım fakat lash sensational'a dönmek aklımın ucunda.

7 eylül 14:05


467. f/p ye göre şahane maskara. Gün içinde hafif dökülme yaptığı zamanlarda olacak o kadar kusur diyordum. Şimdilerde rival de loop bazın üstüne kullanıyorum hem etkisi farkedilir derecede artıyor hem de dökülme sorunu ortadan kalktı. Bu kombinasyonu şiddetle öneriyorum.

7 eylül 10:48

466. Beğendiğim bir rimel, ama bitince daha almam gibi, mavisi yani wp olanı bana göre daha çok uzatıp kıvırıp hacim veriyor. Pembe sanki biraz yapıştırıyor ve kirpik fırçasız ayıramıyorum. Krizden dolayı bitene kadar kullanacağım ikisini de...

7 eylül 03:40

465. 5 yıl falan önce ben bu rimeli kullanıyordum ve o zamanlar böyle popüler olacağını hiç düşünmemiştim. o zamanlar bir rimelden de ne beklediğimi bilmiyordum zaten açıkçası.

geçenlerde rimele çok para vermek istemediğim bir dönemde alayım şunu hem de nostalji olsun diyerek aldım.

gün sonunda göz altına dökülme yapıyor.

fırçası çok büyük o yüzden kullanımı zor.

yapısı çok ıslak, açıldıktan sonra 1 ay geçince anca kendine geliyor.

siyah,düz,uzun kirpik yapım var. benim kirpiklerimi dolgun gösteriyor. orta halli de kıvrık oluyor.

16-17 liralık bir maskaraya göre güzel ve denenebilir diyebilirim.

6 eylül 23:25 6 eylül 23:26