3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (500)
  • oylar (92)
  • medya (4)

500. Birkaç sene öncesi için konuşursak fiyat/performans olarak fena değildi. Denemek için tekrardan alayım dedim ama kötü gerçekten, çok fazla dökülme yaptı bende. Aynı fiyata çok daha iyi maybelline maskaralar var. Ayrıca en azından gözaltılarınız pandaya dönmez. 

29 ekim 23:44

499. Eskiden 8.75₺ idi. Ve sık sık alırdım bittikçe alırdım aksa da görmezdim sonuçta verdiğim paranın cebimden çıktığını hissetmezdim bile çok ucuz diye. Ama şimdi 22₺ olmuş :/ artık hiçbir şekilde kullanmıyorum loreal Paradise indirimde 30₺ oluyor ve akmıyor da. Artık hiçbir şekilde almayı düşünmediğim rimel.

21 ekim 12:51

498. Bir süre boyunca severek kullandığım maskara. Gerek fiyatı olsun, gerek performansı olsun. Çok güzel dolgunlaştırıyor, kirpikleri yapıştırmadan ayırıyor, uzatıyor. Buraya kadar her şey güzel ama bir süre sonra kirpiklerim düşüyor o kıvrıklık gidiyordu her seferinde. Bir de biraz dökülme yapıyor, alt kirpiklere sürmeye müsait değil. 2 3 tüp bitirdikten sonra maalesef yollarımızı ayırdık.

21 ekim 00:32


497. herkesin beğendiği ancak benim hiç beğenmediğim üründür. sözlüğü takip ederken çoğu kişinin memnun kalması üzerine almıştım. fiyatı gayet uygun. fırçası da kullanışlı ama rimel oldukça ıslak. bir kaç defa ağzını açık bıraktım biraz kuruması için ama inatla kurumuyor. çok büyük heves içerisinde almıştım bu ürünü. beklediğim performansı alamadım. maalesef sevdiğim bir ürün değil.

20 ekim 21:04

496. Yıllardır dönüşümlü olarak kullandığım rimel. İlk açıldığında oldukça ıslak bir yapısı var, kirpikleri birbirine yapıştırabiliyor. Fakat açıldıktan birkaç hafta sonra yapısı oturmaya başlıyor ve kirpikleri tek tek ayırıp uzatıyor. 

21 eylül 10:38

495. Uygun fiyatlı, akmayan başarılı bir maskara. Dikkatli sürmekte fayda var bir anda tüm rimeli gözünüze boca edebilir. Tek eksi yanı bu olabilir.Fırça yapısından dolayı sanırım. Kat kat sürünce istediğiniz koyu kirpiklere ulaşabilirsiniz.

21 eylül 10:22

494. Şişirildiğini düşündüğüm maskara.Revaçta olduğu bi ara üretimi durdu diye haber yayıldı, herkes deli gibi arayıp stoklamaya falan başladı.Benim için sıradan, 2.katta kirpikleri yapıştıran vasıfsız bir rimeldir.Kullanılır mı kullanılır ama bu kadar neyi övülüyor bilmiyorum.

21 eylül 02:31


5

493. Yapısı, ilk kullanmaya başladığınızda ıslak olan fakat kullanıldıkça daha güzel kıvam alıyor. Fırçaya da biraz fazla geliyor ama sıyırmak yeterli oluyor. Kirpikleri teker teker ayırıyor ve benim kirpiklerimde tek kat yeterli oluyor genelde. Tek kötü yani ise biraz dökülme yapıyor olması. Almaya değer fakat zamanında 9 liraya aldığımız şeyi suan iki haneli fiyatlara satıldığını görmek :(

19 eylül 22:31

492. Ayırıyor, uzatıyor ve hacim veriyor. Tek katta çok doğal duruyor. Bir ara 3 kat yaptım etrafta türkan şoray gibi dolaşıyordum(sadece kirpik bakımından elbette) Kirpiklerimde dökülme yapmadı ve kolay temizleniyor. Sürekli tercih edildiği için de zam üstüne zam geliyor. (Son zamanlardaki kur harici)

19 eylül 17:57

491. maskaraların şahıdır kim nerde desin.en pahalı en lüx maskaralara bin basar yüze böler o derece iyidir.

19 eylül 17:00