sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (502)
 • oylar (97)
 • medya (4)

502. Verdiği dolgunluk benim kirpiklerimde çok başarılı kesinlikle. Tek katta daha önce hiçbir maskarada böyle bir etki alamamıştım.

Fırçası muazzam, çok ne çok kalın ne de çok ince. göz kapağıma bulaştırmadan neredeyse kaşlarıma kadar ulaşan dolgun kirpiklerim oluyor, hem de tek katta. Gün içinde biraz aşağı düşse bile yine de o kıvrık kirpikler gayet güzel duruyor.

Fırçaya çok ürün geliyor, çok ürün geldiği için de kirpikleri yapıştırıyor dikkatli sürmediğim takdirde. Gerekirse maskara sürmeye 3 dakika ayıran birisiyim ancak buna rağmen yapışabiliyor. Çok ıslak olmasının bir etkisi bu, zamanla kıvamını alsa bile biraz ıslak kalacak muhtemelen.

Benim gözümden ne kalem akar ne de maskara normalde. Çok çok istisnaidir hani akması. Maalesef akıyor, hele de alt kirpiklere sürersem bir saat sonra parça parça gözümün altından topluyorum maskarayı. bende bile böyleyse zaten maslaralarda akma problemi yaşayan kişilerde de akar diye düşünüyorum.

Ben tekrar almayacağım. Gerekirse 5 dakika ayırıp yapıştırma problemini umursamazdım ama gözümün altından maskara toplamaktan ve gözümün içine maskara parçalarının sürekli girmesinden kesinlikle hoşlanmadım.

dün 13:20

5

501. fiyatına göre performansı hayli yüksek olan maskaradır. kirpikleri güzel kıvırıyor, yoğun gösteriyor ve birbirine yapıştırmıyor.

21 kasım 09:57

500. Başlarda , kafamın dikine giden biri olduğum için bu maskaranın övgülerini çok duyup yine de essence’den maskara almanın çok da mantıklı bir şey olmadığını düşünüp ( saçmalıktı ) kendimi maybelline’ye , max factor’e falan itekliyordum . Daha sonra neden denemeyeyim dedim bir gereyana geldim aldım . ‘Yahu bu ne’ diyeceğim kadar ıslaktı başta . 1 ay falan kullanılmadan ötelerde köşelerde bekledi . Bir gün denemek için yeltendiğimde , tekrar ‘yahu bu ne’ dedim ama bu sefer çok çok iyi yönde . Bayılıyorum cidden. Tebriklerimi de sunuyorum . Bana göre piyasadaki enn ama en güzel uygun fiyatlı maskara . Benden gördüğü an annem de almıştı mesela o derece fark ettiriyor kendini. Şu sıralar L’oreal Paris Unlimited maskaraya takmış durumdayım Yılbaşı İndiriminde elim ona kayacak gibi , ama gözbebeğim, can ciğerim hep bu maskara olarak kalacak işte ! 🙅🏼‍♀️

20 kasım 14:05


499. Birkaç sene öncesi için konuşursak fiyat/performans olarak fena değildi. Denemek için tekrardan alayım dedim ama kötü gerçekten, çok fazla dökülme yaptı bende. Aynı fiyata çok daha iyi maybelline maskaralar var. Ayrıca en azından gözaltılarınız pandaya dönmez. 

29 ekim 23:44

498. Çok çok sevdiğim maskara. şu an elimde maybelline ve golden rose var. golden rose maskaradan hiç memnun değilim,maybelline bitince tekrar essence dönmeye düşünüyorum.

ıslak bir yapısı var evet fakat kullandıkça güzelleşiyor.benim için en önemli noktası akmaması.(gizlinot: golden roseda bundan çok şikayetçiyim) tek kat sürerseniz doğal ve günlük,iki kat sürerseniz ise daha ben buradayım diyen bir görüntü oluyor.önceden 14-15 liraydı şimdi ne kadar hiç bilmiyorum ama eminim iki katı olmuştur.gerçekten başarılı bir maskara. Fırçasını ve ambalajını da beğeniyorum ben. fırçasından dolayı sürmek rahat,taşma falan da olmuyor.

bir maskarayı bu kadar özlemek tuhaf ama (gizlinot: swh) ben beğeniyorum ve öneriyorum süslüler.

21 ekim 20:00 8 kasım 16:25

497. Eskiden 8.75₺ idi. Ve sık sık alırdım bittikçe alırdım aksa da görmezdim sonuçta verdiğim paranın cebimden çıktığını hissetmezdim bile çok ucuz diye. Ama şimdi 22₺ olmuş :/ artık hiçbir şekilde kullanmıyorum loreal Paradise indirimde 30₺ oluyor ve akmıyor da. Artık hiçbir şekilde almayı düşünmediğim rimel.

21 ekim 12:51

496. Bir süre boyunca severek kullandığım maskara. Gerek fiyatı olsun, gerek performansı olsun. Çok güzel dolgunlaştırıyor, kirpikleri yapıştırmadan ayırıyor, uzatıyor. Buraya kadar her şey güzel ama bir süre sonra kirpiklerim düşüyor o kıvrıklık gidiyordu her seferinde. Bir de biraz dökülme yapıyor, alt kirpiklere sürmeye müsait değil. 2 3 tüp bitirdikten sonra maalesef yollarımızı ayırdık.

21 ekim 00:32


495. herkesin beğendiği ancak benim hiç beğenmediğim üründür. sözlüğü takip ederken çoğu kişinin memnun kalması üzerine almıştım. fiyatı gayet uygun. fırçası da kullanışlı ama rimel oldukça ıslak. bir kaç defa ağzını açık bıraktım biraz kuruması için ama inatla kurumuyor. çok büyük heves içerisinde almıştım bu ürünü. beklediğim performansı alamadım. maalesef sevdiğim bir ürün değil.

20 ekim 21:04

494. Yıllardır dönüşümlü olarak kullandığım rimel. İlk açıldığında oldukça ıslak bir yapısı var, kirpikleri birbirine yapıştırabiliyor. Fakat açıldıktan birkaç hafta sonra yapısı oturmaya başlıyor ve kirpikleri tek tek ayırıp uzatıyor. 

21 eylül 10:38

493. Uygun fiyatlı, akmayan başarılı bir maskara. Dikkatli sürmekte fayda var bir anda tüm rimeli gözünüze boca edebilir. Tek eksi yanı bu olabilir.Fırça yapısından dolayı sanırım. Kat kat sürünce istediğiniz koyu kirpiklere ulaşabilirsiniz.

21 eylül 10:22