3.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (497)
  • oylar ()
  • medya (4)

497. Yıllardır dönüşümlü olarak kullandığım rimel. İlk açıldığında oldukça ıslak bir yapısı var, kirpikleri birbirine yapıştırabiliyor. Fakat açıldıktan birkaç hafta sonra yapısı oturmaya başlıyor ve kirpikleri tek tek ayırıp uzatıyor. 

21 eylül 10:38

496. Uygun fiyatlı, akmayan başarılı bir maskara. Dikkatli sürmekte fayda var bir anda tüm rimeli gözünüze boca edebilir. Tek eksi yanı bu olabilir.Fırça yapısından dolayı sanırım. Kat kat sürünce istediğiniz koyu kirpiklere ulaşabilirsiniz.

21 eylül 10:22

495. Şişirildiğini düşündüğüm maskara.Revaçta olduğu bi ara üretimi durdu diye haber yayıldı, herkes deli gibi arayıp stoklamaya falan başladı.Benim için sıradan, 2.katta kirpikleri yapıştıran vasıfsız bir rimeldir.Kullanılır mı kullanılır ama bu kadar neyi övülüyor bilmiyorum.

21 eylül 02:31


5

494. Yapısı, ilk kullanmaya başladığınızda ıslak olan fakat kullanıldıkça daha güzel kıvam alıyor. Fırçaya da biraz fazla geliyor ama sıyırmak yeterli oluyor. Kirpikleri teker teker ayırıyor ve benim kirpiklerimde tek kat yeterli oluyor genelde. Tek kötü yani ise biraz dökülme yapıyor olması. Almaya değer fakat zamanında 9 liraya aldığımız şeyi suan iki haneli fiyatlara satıldığını görmek :(

19 eylül 22:31

493. Ayırıyor, uzatıyor ve hacim veriyor. Tek katta çok doğal duruyor. Bir ara 3 kat yaptım etrafta türkan şoray gibi dolaşıyordum(sadece kirpik bakımından elbette) Kirpiklerimde dökülme yapmadı ve kolay temizleniyor. Sürekli tercih edildiği için de zam üstüne zam geliyor. (Son zamanlardaki kur harici)

19 eylül 17:57

492. maskaraların şahıdır kim nerde desin.en pahalı en lüx maskaralara bin basar yüze böler o derece iyidir.

19 eylül 17:00

491. Dökülüyor dökülüyor dökülüyor. Kirpikleri ince ince ayırıp dolgunluk veriyor ve uzatıyorda üstelik doğal görünüyor pütür pütür olmuyor fakat bir saat içinde alt kirpik diplerime dökülüyor sanki göz kalemi sürmüşüm de akmış gibi. Şöyle bir çözüm buldum bunu sürüyorum üstünden maybelline push up angel maskarasını geçiyorum fırçası kirpiklerimi taradığı için böylece formu da dağılmıyor. Dökülmeyi azalttım diyebilirim

19 eylül 14:43


5

490. kirpiklerimi çok doğal ayırıp kıvırarak doğal hacimli bir görünüm veren biricik maskaram. 2. Katı sürdüğümde ise dolgunluk ve uzunluk artıyor takma kirpik takmışım gibi oluyor. 

kontrolsüz ve hızlı uyguladığımda ise 10 tel kirpiğim var gibi görünüyor. Yavaş hareketlerle kirpikleri tarar gibi uygulayınız. 

19 eylül 13:19

489. An itibariyle fiyatı 21,75 ₺ olmuş maskaradır. 

19 eylül 00:12

488. Mükemmel harikalıkta yoğunluk veren ve biraz da uzatan essence markasının nam-ı diğer pembe rimeli. Başta sürüp aynaya şuh bakışlar atıyorsunuz ve utanmadan aslında var olmayan kirpiklerinize şiirler yazıyorsunuz. Ama 3 saatin sonunda aynalarla karşılaşmamaya dikkat edin. Ola ki karşılaştınız, aynada minnoş bir panda size el sallayacaktır. Siz de ona sallayın. Çünkü evet o sizsiniz.

Tanım: rezalet bir maskaradır.

18 eylül 23:07