sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (543)
  • oylar (129)
  • medya (5)
  2

  543. uzun, iç içe geçmiş ve de düşük kirpiklere sahibim. maskaradan beklediğim ilk şey hacim vermesi. ayrıca maskarayı sabah sürüp çıktığım ve de neredeyse tüm gün okulda olduğum için topaklanmaması, dökülmemesi gerek benim için. ve tabi ki kirpikleri yapıştırmamalı maskara, ikinci kat rahatça uygulanmalı.

  bu maskara istediğim hacmi veriyor, kirpiklerimi tek tek ayırıyor. fakat bir süre sonra dökülme yapıyor. ayrıca benim hassas gözlerimde ağırlık yapıyor, henüz gün ortasındayken makarayı çıkarma ihtiyacı hissediyorum (gizlinot: çıkarıyorum da)

  artıları benim için pek albenili değilken bu tarz eksileri olduğu için bir daha tercih etmeyeceğim bir maskara oldu kendisi.

  26 mayıs 10:10

  1

  542. Bu rimeli her sürdüğümde gözüm 3 saat sonra deli gibi kaşınıyor ve yanıyor.. alerjik bir bünyem var ama daha önce hiç bir rimelde böyle bir şey yaşamamıştım. Bende aşırı dökülme yaptı ne zaman sürsem göz altım siyah siyah oldu verdiği hacim çok güzel ama 2 saat sonra kirpiğime sürdüğüm göz altımda olunca etkisi kalmıyor. 2 yıl önce 1 kere daha almıştım o zaman böyle sorun yaşadığımı hatırlamıyorum formül falan mı değiştirdiler acaba böyle kötü bir rimel oldu. dün gece temizlik yaparken çöpü boyladı. 

  24 mayıs 00:08

  2

  541. Benim kirpiklerim kalınlıktır, uzunluktur, sıklıktır konularında orta hep. Spesifik bir sıkıntım yok şuanlık. 

  Bu maskara benim kirpiklerimi örümcek bacağı gibi yaptı ilk kullandığımda. Güzel bir görünüm için açıkçası uğraşmam gerekir bu maskarayı kullanacaksam ki öyle olmasını istediğimde bunu kullanmıyorum. Fırçasına çok fazla ürün geliyor ve her yerime bulaşabiliyor. Aldığım ilk dönemler göz altlarıma çok dökülme yapıyordu sonra ne oldu bilmiyorum ama şuanlık dökülme yapmıyor. Belki de bekledikçe düzelmiştirdir. 

  Açıkçası bu maskarayı sırf aldım öyle köşede durmasın diye arada sürüyorum ama özellikle de bunu süreyim demiyorum. Biteceğini sanmıyorum. Kuruyacak ve bende atacağım belli ki. Nasıl bu kadar meşhur oldu şaşırıyorum gerçekten. Tavsiye etmem. 

  23 mayıs 23:48

  540. Seven çok seviyor, sevmeyen de hiç sevmiyor. Ben sevmeyenlerdenim. Düşük göz kapaklarına sahip olduğum için göz makyajım eyeliner ve maskaradan ibaret. Bu yüzden maskarayı birkaç kat sürmeyi seviyorum ama bu maskara Kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor. Kat kat sürmem imkansız. Yapısı çok ıslak ve fırçaya çok fazla ürün geliyor. Bu da zamanla birikmeye sebep oluyor kapak kısmında, kullanmadan önce sıyırdığım için her defasında fırçayı. Bana pasaklı bir görüntü gibi geliyor, benim gibi takıntılıysanız almayın derim.

  21 mayıs 21:45

  539. Kullandığım maskaraların fiyatının artması sebebiyle aldığım ürün.Fiyatına göre performansı gayet iyi.Bende akma yapmadı fakat 2-3 kat sürünce topaklanmalar oldu.

  9 mayıs 12:00

  538. Çoğu kişinin bayıldığı ama benim hiç beğenmediğim maskara. Zaten eskisi gibi değil diyor kullanan arkadaşlarım da.

  Tanım : uygun fiyatlı maskara lar arasında en populer olan maskara

  28 nisan 10:24 28 nisan 20:06

  537. tek beğenmeyeni benim sanıyorum. benim gözlerimde akma, bulaşma, dökülme her türlü şey yaşandı maalesef. çok ıslaktı, akıp bulaşıyordu. kurumasını bekledim, dökülmeye başladı. siyahlığı güzel fakat uzatma ve hacim konusunda da beklentimi karşılamadı. bir daha satın almam, maybelline push up angel'a geri dönerim.

  28 nisan 01:37

  536. fiyatı 19 tl ye geri düşmüş olan maskara. ama yapısı mı değişti anlamadım eski verimini alamadım tek katta takma kirpik gibi dururdun eskiden, şimdi bihter ziyagil gibi iki üç kat uyguluyorum seni. üzdün.

  27 nisan 20:49

  535. Göz altlarımı simsiyah yapan maskaradır. Cruelty free ürünler kullanmaya geçme aşamasındayken denediğim maskaralardan biri, diğeri oldukça beğendiğim ama nispeten pahalı gelen nyx worth the hypetı. Uygun fiyatlı olduğu için ve ilk makyaj malzemelerim essence markasından olduğu için duyduğum sempatiye dayanarak gittim bu maskarayı 19 küsür liraya satın aldım. Fırçası sevdiğim gibi plastik bir fırça. Ama sürerken zorlanıyorum çünkü çok fazla ürün geliyor. Onu sıyırma faslını tamamladıktan sonra da sürmeye geçtiğimde minik siyah tanecikler kirpiklerime yapışıyor pürüzsüz görünümü yakalamak çok zor oluyor. İşin kötüsü gün içinde göz altlarım simsiyah. Waterproof olanda böyle bir sorun olmayabilir belki ama daha yaz bile gelmeden waterproof olmayan bu maskarayla bu sorunu yaşıyorum. Çok üzgünüm. Maskara bu birine versen verilmez satsan satılmaz, o yüzden bir alternatifini bulana kadar kullanacağım mecburen. p.s: pudram olmadığı için göz altlarımı sabitlemiyorum belki pudralasam akmaz ama kapatıcım mat bir kapatıcı aslında. Bilemedim. 

  19 nisan 20:26

  534. Maybelline’in lila kutulu olan lash sensational maskarasını bir yıldır kullanıyordum, burada görüp bunu kullanmaya başladığım ve maybellineden çok çok daha iyi olduğunu düşündüğüm maskara. Kirpiklerim orta yoğunlukta, fazlaca düşük ve renksiz. Kıvırıcıya gerek kalmadan kıvırdı, yoğun renk verdi ve dikkatli sürdüğümde topaklanmadı. Gün boyu dökülme vesaire gözlemlemedim. F/p olarak en iyi maskara gibi görünüyor.

  11 nisan 16:15