sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (511)
 • oylar (105)
 • medya (3)

511. akma,dökülme yapıyor.hatta baya dökülüyordu göz altlarıma arkadaşlarım uyarıyordu.yapısı biraz ıslak olduğundan dolayı kirpiklerimi yapıştırıyordu.sevmeyi çok denedim.olmadı.

13 ocak 01:57

510. Bir türlü sevemedim bu maskarayı aşırı ıslak ve ürün fırçaya çok geliyor. İlk katı sürerken fırçadaki ürünü maskara tüpünün ağzına iyice sıyırıp öyle sürüyorum o zaman kirpikleri güzelce ayırıyor. Ama ikinci katı geçerken kirpiklerim o kadar ağırlaşıyor ki verdiği hisse dayanamıyorum. Bitsin diye kullandım tekrar almayacağım.

12 ocak 21:22 16 ocak 15:49

509. yıldızımın bir türlü barışamadığı maskara. kirpikleri yapış yapış yapıyor ki bir maskarada en tahammül edemediğim şey. alalı en az iki yıl olmuştur, hâlâ ilk günkü gibi ıslak maalesef. Ne yapsam da kurutsam bilemedim.

olumlu yönlerine gelirsek; kendisi simsiyah. gerçekten epey koyu ve tek seferde kaldırıyor kirpikleri, ancak ıslak ve kopkoyu olduğundan sürdüğüm anda gelinin kız kardeşi moduna evriliyorum ister istemez. :(

12 ocak 16:31

508. ilk kullandığımda yapısı dolayısıyla ve fırçasının büyük olması sebebiyle gözümü acıtmam sonucu bir köşeye atmıştım.birkaç ay sonra kullandığım rimel bitince günü kurtarmak adına tekrar essence'i denedim ve simsiyah,upuzun,kıvrık adeta bir takma kirpik etkisi yaratmıştı.negatif yönleri ise kirpikleri birbirini yapıştırıyor,topaklanma,dökülme oluyor ve bir saat kadar sonra o kıvrık görüntü yok oluyor bunlara rağmen belki bitince bir adet daha alırım diyordum ta ki maskaranın dibine yaklaştıkça kirpiklerimin 2'şer 3'er adet dökülmesini görene kadar birdaha alacağımı sanmıyorum (gizlinot: yani umarım )

12 ocak 03:37

2

507. Sürmeye çalıştığım her an beni deli eden, fırçasının üzerine elini korkak alıştırmadan sıvı alan maskara.(gizlinot: Fazla sıvıyı fırçanın yapısını bozmamak için tüpün kenarına sürmüyorum, peçeteye hafifçe sürerek alıyorum) Hacim veriyor, uzatıyor, kirpikleri simsiyah yapıyor ve dökmüyor ama tek başına kesinlikle kullanamıyorum. Mutlaka üzerinden maybelline lash sensational veya rocket volume ile geçiyorum ki birbirine yapışan kirpiklerim ayrılsın. Örümcek bacağı görüntüsünü hiç sevmediğim için bitirene kadar kullandıkça çıldırmaya devam edeceğim, sözün özü yeniden alacağım bir maskara değil.

11 ocak 09:46

5

506. Günlük , düzenli olarak kullandığım ve çoğu yeni tanıştığım insanın sorduğu maskaram <3

4. tüpümü kullanmaktayım , bittikçe alınan ve alınacak olan maskaralarımdan. lash sensational ile dönüşümlü olarak kullanmaktayım. ıslak yapısı benim hoşuma gidiyor. ciddi bir akma dökülme gibi bir sorun yaşamıyorum. beğenerek kullanıyorum, ihtiyacıma göre az veya çok uygulamayla istediğim sonucu almama da imkan veriyor. önerdiğim arkadaşlarımın da beğenerek kullandıklarını görüyorum. fiyatına göre verdiği sonuçtan ötürü hakettiği bir popülariteye sahip olduğunu düşünüyorum.

27 aralık 2018 14:28

505. Huyumdur bir maskarayı açtığım zaman bitene kadar kullanırım. Sürdüğüm zaman herkes aa kirpiklerin çok güzel dedi doğruya doğru. Aslında kirpiklerim bakıldığında kısadır ama bir rimel dokunuşuyla kaşıma değer ı love extreme crazy bu konuda büyük işe yaradı ona diyecek yok. Ama bir saat geçmeden erkek arkadaşımla gözaltımdan siyah siyah kalıntılar topluyoruz. Eninde sonunda bitirdim ama yüzüm gözüm kapkara oluyor. Eskiden çok uygun fiyatlıydı bu özelliğini görmezden gelebilirdim ama artık fiyatı da artmış. Alır mıyım? Iııh almam süslüler.

25 aralık 2018 00:21

504. bende çalışmayan maskaradır. fırçası biraz büyük olmakla beraber kirpiklere çok güzel bir dolgunluk veriyor fakat dışarı çıkıp aynaya baktığımda oman tonrem diyorum. çünkü evde itinayla uğraşıp didinerek sürdüğüm maskara komple göz altlarıma doğru iniveriyor. kendisini makyaj koleksiyonumun derinliklerine doğru uğurluyorum.

23 aralık 2018 19:59

503. pembe olanı dökülme yapsa da artık gönül bağımın olduğu bir ürün. verdiği dolgunluk, siyahlık, kıvırma efektini sonradan denediğim çoğu maskaradan alamadım. evet gün içinde göz altlarını kontrol etmek gerekiyor fakat seyrek kirpiklerimde verdiği etki muhteşem.

22 aralık 2018 16:18

502. Verdiği dolgunluk benim kirpiklerimde çok başarılı kesinlikle. Tek katta daha önce hiçbir maskarada böyle bir etki alamamıştım.

Fırçası muazzam, çok ne çok kalın ne de çok ince. göz kapağıma bulaştırmadan neredeyse kaşlarıma kadar ulaşan dolgun kirpiklerim oluyor, hem de tek katta. Gün içinde biraz aşağı düşse bile yine de o kıvrık kirpikler gayet güzel duruyor.

Fırçaya çok ürün geliyor, çok ürün geldiği için de kirpikleri yapıştırıyor dikkatli sürmediğim takdirde. Gerekirse maskara sürmeye 3 dakika ayıran birisiyim ancak buna rağmen yapışabiliyor. Çok ıslak olmasının bir etkisi bu, zamanla kıvamını alsa bile biraz ıslak kalacak muhtemelen.

Benim gözümden ne kalem akar ne de maskara normalde. Çok çok istisnaidir hani akması. Maalesef akıyor, hele de alt kirpiklere sürersem bir saat sonra parça parça gözümün altından topluyorum maskarayı. bende bile böyleyse zaten maslaralarda akma problemi yaşayan kişilerde de akar diye düşünüyorum.

Ben tekrar almayacağım. Gerekirse 5 dakika ayırıp yapıştırma problemini umursamazdım ama gözümün altından maskara toplamaktan ve gözümün içine maskara parçalarının sürekli girmesinden kesinlikle hoşlanmadım.

15 aralık 2018 13:20