sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (546)
  • oylar (130)
  • medya (5)

  546. geçmiş yıllarda kaç tüp bitirdiğim sayamadığım rimeldir kendisi. Hacim vermesi ve kirpikleri ayırması güzel. Ancak bir süre sonra dökülüyor. En azından bende durumlar böyle. Yapısı da biraz ıslak.

  27 haziran 07:46

  3

  545. Ben de yorumlara bakarak büyük heveslerle almıştım ancak beklentimi karşılamadı. Çok ıslak bir yapısı var ve kirpikleri yapıştırıyor ayrıca düz hacimsiz olan kirpiklerimi de kaldırmadı. Fiyatı uygun hacimli kirpikleri olan susluler alabilir bence ama söylenilen kadar güzel bir maskara değil.

  26 haziran 10:14

  2

  544. uzun, iç içe geçmiş ve de düşük kirpiklere sahibim. maskaradan beklediğim ilk şey hacim vermesi. ayrıca maskarayı sabah sürüp çıktığım ve de neredeyse tüm gün okulda olduğum için topaklanmaması, dökülmemesi gerek benim için. ve tabi ki kirpikleri yapıştırmamalı maskara, ikinci kat rahatça uygulanmalı.

  bu maskara istediğim hacmi veriyor, kirpiklerimi tek tek ayırıyor. fakat bir süre sonra dökülme yapıyor. ayrıca benim hassas gözlerimde ağırlık yapıyor, henüz gün ortasındayken makarayı çıkarma ihtiyacı hissediyorum (gizlinot: çıkarıyorum da)

  artıları benim için pek albenili değilken bu tarz eksileri olduğu için bir daha tercih etmeyeceğim bir maskara oldu kendisi.

  26 mayıs 10:10

  543. Uygun fiyatlı maskara arayışındayken kendisiyle tanıştım.İlk başta çok ıslak geldi fakat zamanla düzeldi.Hem hacim veriyor hem uzatıyor.Bende tam takma kirpik etkisi yarattı.Bittiğinde tekrar tekrar alacağım ve benim favori maskaram oldu diyebilirim.

  26 mayıs 01:20

  542. Yıllardır kullandığım tek maskaradır. 10-11 kaç tane bitirdim bilinmez, kullanmayı bildiğinizde hacimli kirpik sevenler için uygun fiyatlı bir şaheser sayılabilir. Çok doğal, tek tek ayrılmış, asla topaklanmamış kirpikler gibi arzularınız varsa size hitap etmeyebilir. Bu bence bariz bir hacim maskarası, fırçaya fazla ürün alıyor kontrolü zor olabilir. Başınızı geriye yatırıp kirpikleri ittirerek yukarı kıvırarak ve iyice tarayarak beklemeden bol bol sürdüğünüzde takma kirpiğe yakın bir görüntüye ulaşılabilir. Denemesi tavsiye edilir. Güncel fiyat gratiste 20 tl. Ayrıca Essence hakkında kendi sitelerinden önemli bir bilgi:

  “Hayvanlar üzerinde deney yapma elbette ki çok duygusal bir konudur. bu nedenle size hemen şimdi güvence verelim: hayvanlar üzerinde hiçbir zaman deney yapmadık – ne essence ürünleri için ne de bileşenlerimizden herhangi biri için. bu durumda arkamıza yaslanıp rahat edebiliriz. ama ne yazık ki mesele ne bu kadar basit ne de net. bu sebeple sorularınızı açık bir şekilde cevaplamak ve yüreklerimize dokunan bu karmaşık konu ile ilgili size daha fazla bilgi vermek isteriz.''

  25 mayıs 21:42

  2

  541. Benim kirpiklerim kalınlıktır, uzunluktur, sıklıktır konularında orta hep. Spesifik bir sıkıntım yok şuanlık. 

  Bu maskara benim kirpiklerimi örümcek bacağı gibi yaptı ilk kullandığımda. Güzel bir görünüm için açıkçası uğraşmam gerekir bu maskarayı kullanacaksam ki öyle olmasını istediğimde bunu kullanmıyorum. Fırçasına çok fazla ürün geliyor ve her yerime bulaşabiliyor. Aldığım ilk dönemler göz altlarıma çok dökülme yapıyordu sonra ne oldu bilmiyorum ama şuanlık dökülme yapmıyor. Belki de bekledikçe düzelmiştirdir. 

  Açıkçası bu maskarayı sırf aldım öyle köşede durmasın diye arada sürüyorum ama özellikle de bunu süreyim demiyorum. Biteceğini sanmıyorum. Kuruyacak ve bende atacağım belli ki. Nasıl bu kadar meşhur oldu şaşırıyorum gerçekten. Tavsiye etmem. 

  23 mayıs 23:48

  540. Kullandığım maskaraların fiyatının artması sebebiyle aldığım ürün.Fiyatına göre performansı gayet iyi.Bende akma yapmadı fakat 2-3 kat sürünce topaklanmalar oldu.

  9 mayıs 12:00

  539. Çoğu kişinin bayıldığı ama benim hiç beğenmediğim maskara. Zaten eskisi gibi değil diyor kullanan arkadaşlarım da.

  Tanım : uygun fiyatlı maskara lar arasında en populer olan maskara

  28 nisan 10:24 28 nisan 20:06

  538. tek beğenmeyeni benim sanıyorum. benim gözlerimde akma, bulaşma, dökülme her türlü şey yaşandı maalesef. çok ıslaktı, akıp bulaşıyordu. kurumasını bekledim, dökülmeye başladı. siyahlığı güzel fakat uzatma ve hacim konusunda da beklentimi karşılamadı. bir daha satın almam, maybelline push up angel'a geri dönerim.

  28 nisan 01:37

  537. fiyatı 19 tl ye geri düşmüş olan maskara. ama yapısı mı değişti anlamadım eski verimini alamadım tek katta takma kirpik gibi dururdun eskiden, şimdi bihter ziyagil gibi iki üç kat uyguluyorum seni. üzdün.

  27 nisan 20:49