3.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • oylar (17)
  • medya (3)

76. Rengi sebebiyle göz kapağını eşitleme , nötrleme konusunda başarılı , çünkü bazın rengi bildiğimiz kapatıcı / corrector renginde. Ancak yağlı göz kapağına sahip olanlar (gizlinot: Benim gibi) sevmeyeceklerdir çünkü bir süre sonra farlar çizgi halini alıyor ve sürdüğünüz farlar silikleşiyor. İlk uygulandığında farların rengini belirginleştiriyor evet ama f/p ürünü değil.

14 eylül 13:53

75. Sadece farların rengini daha iyi gösterme konusunda işe yarayan, kalıcılık artırma konusunda kapatıcı kadar ancak çalışan, nispeten uygun fiyatlı ama essence markasına dahi gelen zamlardan sonra genel f/p açısından başarısız bulduğum far bazıdır.

Elimdeki bitince yeniden almayı düşünmüyorum ve göz kapakları fazla yağlı olan süslülere tavsiye etmiyorum.

13 eylül 19:47 13 eylül 19:48

3

74. uygun fiyatlı,öğrenci dostu çok çok iyi olmasa da iş gören bi far bazı. göz kapağını eşitliyor,farın pigmentasyonunu artırıyor, makyajı kalıcı hale getiriyor. tavsiye edilir

10 eylül 08:19


73. Far bazı olarak eh işte, corrector olarak baya iş gören bir baz. Göz kapağı rengimi esitlemekte ve pembe alt tonlu bir ürün olması sebebiyle corrector olarak kullanıyorum.

5 ağustos 14:16

72. Yağlı göz kapaklarında ise yaramayan baz göz kapaklarınız kuruysa kesinlikle ise yarayan bi ürün yağlı göz kapaklarında far bi süre sonra çizgilere doluyor

30 temmuz 20:39

71.  Bende hiçbir işe yaramadı... evet renk eşitledi fakat 1-2 saat geçmeden far çizgilere dolmaya başladı ve yağlı göz kapaklarım bununla daha da yağlanıyor. Ayrıca farın rengini ortaya çıkarmada da bi numarası olmadı. Nyx veya the balm yeni hedeflerim :) 

30 temmuz 18:45

70. ben bunu uygun fiyatlı, catrice almak için rossmanna her zaman gidemiyorum diye almıştım ama hem topaklanma yaptı hem de rengini yuttu resmen farın. yani canlı bir renk bile sürsem hafif buğulu ve soğuk bir renge dönüşüyor bunun üstünde. mesela wet n wild rose in the air paletteki kızıl turuncu tonlardan birini sürdüm, renk resmen instagram filtresiyle sıcaklığını düşürmüşüm gibi oldu. garip bir ürün, sevemedim bu yanını.

3 haziran 21:53


69. Uygun fiyatlı far bazı. Dokusu güzel kokusu falan kötü değil göz kapağının rengini güzel eşitliyor. Fakat şunu söylemem gerekir ki concealer ne yapıyorsa o fazlası değil. Elinizde hali hazırda bir concealer varsa almazına gerek yok. Ha bir de çizgilenmeyi önlüyor diyemem 4-5 saat sonra çizgilendi bende.

3 haziran 21:33

3

68. belli bir süre bu ürünü deneyimledim, şimdi yorumlayabilirim sanıyorum.

göz kapaklarım ne çok yağlı ne de çok kuru. ürünün örtücülüğü var tamamen saydam değil, göz kapağına far bazı olarak uygulandığında tekrardan kapatıcı ile renk eşitlemeye gerek kalmıyor.(gizlinot: bu artı tarafı) fakat ürün maalesef farı tamamen sabitlemiyor. sabah sürüp akşam eve geldiğimde aşırı olmamakla birlikte gözümdeki far çizgilere dolmuş oluyor. aşırı olmadığı için beni çok rahatsız etmiyor fakat ürün bittiğinde tekrar almam.

29 mayıs 18:19

2

67. yağlı göz kapaklarımda hiç bir işe yaramayan ürün. fiyatı uygun olsa da (gbkz: the balm) (gbkz: put a lid on it)'in yanında performansı koca bir sıfır. the balmınkiyle milim yerinden oynamayan eyeliner bununla 3-4 saatte crease bölgesine bulaşıyor. yağlı göz kapaklılar almayın, aldırmayın.

6 nisan 18:30