yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (32)
  • medya (2)
  2

  45. çok büyük umutlarla almış olmama rağmen beklentimi asla karşılayamadı. kendisini çok sevdiğim beaulis drag it eyelinerdan memnun kalmamaya başladığım için aldım ama bana onu aratıyor diyebilirim. yapısı değiştirilmiş mi bilmiyorum ama benim kullandığım ürün kesinlikle waterproof değil, drag it i kullanmayı bırakma sebebim gözlerim sulandıkça dış köşelerden akmasıydı ama aynı sorunu bu üründe de yaşadım. gözlerim yaşardıkça köşelerden siliniyor, herhangi bir micellar suyla çıkarması da çok kolay zaten. bence kesinlikle waterproof değil yani. onun dışında en azından drag it çatlak çatlak durmuyordu ve simsiyahtı, bu ürün garip bir şekilde göz kapağımda çatlıyor ve çok kötü bir görüntü oluşuyor. ayrıca simsiyah değil, istediğiniz siyahlıkta olması için birkaç kat sürmeniz gerekiyor en az. ben indirimsiz 28 liraya almıştım, beklentilerimi karşılamadı ve hiç memnun kalmadım bu sebepten bir daha alacağımı sanmıyorum.

  17 eylül 20:04

  5

  44. Kullandığım ennnnn kalıcı eyeliner. Fırçasına alışmak zor ama sonra mükemmel performans veriyor ve çok uygun alın aldırın

  7 eylül 19:21

  5

  43. bana eyeliner çekmeyi öğreten en sevdiğim eyeliner. asla akmıyor. bence sürmesi çok çok kolay. uzun zamandır bulamıyorum bu eyelinerı.

  9 ağustos 17:07


  5

  42. Kalıcılığı çok iyi bir ürün sadece fırçasına alışmak gerekiyor, alıştıktan sonra çok rahat eyeliner çekilebilir. Ama maalesef ki ürünün almanya fiyatı 1$ gibi bir şey. 8.5 çarpı 3 katı bir fiyat var. Ürün normalde çok daha Uygun fiyatlı olması lazım.

  8 ağustos 21:04

  4

  41. Bu eyeliner nasıl waterproof olamaz ya. waterproof olsaydı hayat kalitem çok yükselebilirdi. Su geldiğinde hemen akmıyor çünkü akan bir eyeliner değil, çıkarmak istediğinizde parçalanarak çıkıyor. O yüzden gün içerisinde bir şekilde gözünüzü ovarsanız ve bu eyeliner parçalanarak çıkarsa üstünden tazeleyebiliyorsunuz, hiç değilse makyajınıza akmıyor. 

  Fırçası incecik ve kıl fırça. Üstündeki fazla ürünü sıyırıp kullandığımda çok güzel kuyruklar yapabiliyorum ancak benim bu üründe en çok rahatsız olduğum ve tekrar almamama neden olan konu gözlerinizi kapatıp kaşlarınızı kaldırdığınızda bu eyeliner parça parça gözüküyor. Yani bazı yerlere eyeliner sürmemişsiniz gibi oluyor. Çizgi çizgi duruyor. Bu özelliği olmasaydı f/p olarak mükemmel derdim. Bir türlü mükemmel eyelinerımı bulamıyorum çıldırıcam. Tek çare gözlerimi yumup inglot jel eyelinera 100 TLyi basmak sanırım...(umarım beni yanıltmazsın inglot)

  29 temmuz 11:20

  4

  40. 20 ₺ kadar bir fiyata aldığım şahane eyeliner.

  İnce fırçasıyla çok rahat sürülüyor. Özellikle kuyruk yapmak gerçekten çok kolayıma geldi. Siyahlığını beğendim.sürdükten sonra çabuk kuruyor,eğer bozuk çektiğinizi düşünüyorsanız düzeltmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Gün sonunda ,makyaj temizleme mendiliyle çıkartmak isterseniz baya kazımanızı gerektircek kadar inatçı,çıkmıyor bir türlü, daha yumuşak yağ bazlı temizleyicilerle çok daha kolay çıkıyor.

  10 mart 13:57

  39. bu benim aldığım ilk sıvı (likit artık her ne diyorsanız) eyeliner. şimdi bakınca en başta bunu alarak ne kadar kötü bir karar vermişim. eyeliner çekmeye yeni başlayanlara bunu asla tavsiye etmem. birkaç sebebi var bir tanesi ve en önemlisi kalıcılığı çok fazla. makyajınızı temizleseniz bile bu eyeliner çıkmıyor kardeşim. çık-mı-yor. kalıcı arayanlar hiç düşünmeden alsın ama yeni yeni başladıysan ve yamuk yumuk çekiyorsan alma bunu. ve kutusu, boyutu yani yapısı ibariyle midir nedir fırçası her yere damlatıyor.

  ikinci olarak fırça yine yapısından mıdır nedir tutuşu çok zorlaştırıyor, zaten minnacık boyutu var bunu süreceğim derken elim her tarafa çarpıyor.

  eh, bu kadar gömdük. sanılmasın ki sevmiyoruz. eyeliner çekmesini bilene gayet de güzel ve uygun fiyatlı bir eyeliner'dır kendileri. severiz.

  4 aralık 2020 17:56


  5

  38. Ben bu eyelinerın getir götürünü yapmak istiyorum müsadenizle. Yağlı göz kapaklarımdan asla akma dağılma silinme yapmıyor. Neme tere ve ağlamaya dayanıklı. Simsiyah ve mat. Aplikatörü İnce kuyruklu eyeliner çekenler için ideal incelikte, kuyruğa istenilen keskinliği vermek de gayet kolay. Benim gibi düşük gözkapakları ve çekik gözleri olanlar için kullanmasının kolay olduğunu düşünüyorum. Üstelik bilindiği gibi marka crulty free ve güncel fiyatı 20 lira civarında. o yüzden Biraz da bu eyelinerı savunalım.

  23 eylül 2020 04:29

  5

  37. bir eyeliner queen olarak TR'de alınabilecek en iyi fiyat/performans eyeliner dır.

  her gün eyeliner sürerim, piyasadaki bir çok eyelinerı denedim. en sevdiğim uçlar ise yumuşak uçlu olanlardır. hem daha ince hem daha rahat sürüyorsunuz. bunun fırçası çok güzel. ürün simsiyah. kolay kolay çıkma yapmaz. fiyatı çok uygun. 20 lira ve ben her gün eyeliner süren biri olarak bana 5-6 ay rahat gidiyor. başka eyelinera bakmıyorum bile siz düşünün.

  11 şubat 2020 14:28

  36. Yıllardır en mükemmel eyeliner ı arama sürecimdeki 'en iyi eyeliner' bu ürün sanırım. Fırça uçlu olmasına aldırmayın, ilginçtir, bazı keçe uçlu eyelinerdan bile daha rahat sürülüyor. Simsiyah, mat ve denizde de denemişliğim olduğundan rahatlıkla söyleyebilirim ki çok kalıcı. Hayli de bereketli. İlk aldığımda 6₺ idi. Şimdilerde 20₺ ye kadar fiyatı çıktı, kaç yıldır sabit olarak aldığım eyeliner ım siz düşünün..

  11 şubat 2020 04:48