4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (71)
  • oylar (16)
  • medya (0)

71. Süper bir ürünmüş, kısa sürede vazgeçilmezim oldu. Daha önce benefit gimme brow ile glossier’nin kaş maskaralarını kullanmış ve ikisini de çok beğenmiştim. Uygun fiyatlı essence’ın diğerlerinden hiçbir eksiği yok, aynı kaliteyi bu üründe de yakaladım. 02 rengi de bana çok güzel uydu (benefit’te 3 numarayı kullanıyordum). Bundan sonra daha uygun fiyatlı essence kullanacağım. 

31 mayıs 09:40

5

70. Arkadaşlar alın, aldırın. Tabi eğer istekleriniz şu şekildeyse:

- Güzel renk versin ,araları doldursun, doğal bir görüntü olsun

-Kaşlarımı kaskatı yapmasın, birkaç saat dursun gün içinde yenilenebilsin

-Küçük olsun, ince kaşlarıma taşırmadan sürebiliyim, taşıması kolay olsun

- Ucuz olsun bizim olsun 👍

20 mayıs 20:21

69. En iyi uygun fiyatlı kaş maskarası bu bence. Dün yağmurda bi 15-20 dakika yürümek zorunda kaldım ve sırılsıklam oldum ama kaşlarım akmadı hiç. macera aramam daha <3

8 mayıs 10:37


68. 02 browny brows olanını kullanıyorum. Kaşı sabitleme konusunda çok başarılı ayrıca ilk defa bir kaş ürünü kaşlarımda dökülme yapmadı. Keşke renk seçeneği daha fazla olsaydı.

1 nisan 14:00

67. kaşlarım dağınık ve hafif boşluklu. make me brow kullandığımda boşluklar için ayrıca kaş kalemi kullanmama gerek kalmıyor. rengi de sabitlemesi de çok doğal duruşlu, sanki kendiliğinden mükemmel kaşlarım varmış gibi. ama iki haftadan sonra bittiğinden midir etkisi azaldığından mı bilmiyorum kaşları boş boş taramaya başlıyorsunuz, tutuculuğu azalıyor. yine de f/p oranına göre piyasadaki en uygun kaş jellerinden bence.

31 mart 17:43

66. kaşlarımı hafif dolduruyor, tarıyor ve sabitliyor. kendisiyle iyi anlaşıyoruz, tavsiye ederim.

18 mart 22:50

5

65. Beğenerek kullandığım kaş maskaram. Yıllardır aynı ürünü kullanıyorum ve hiç değiştirmeyi düşünmedim.

açık rengini kullanıyorum, hafif renk veriyor ve çok güzel sabitliyor.  

8 mart 14:19


64. 5-6 gündür kullandığım ilk renkli kaş maskaram. Alırken öyle çok bir umudum yoktu ama beklentime göre iyi bir sonuç aldım. İlk öncelikle sadece 2 rengi bulunan bir ürün keşke daha fazla renk seçeneği olsaydı. Bende bulunan rengi koyu olan renk. Kaşlarım ince ve başlangıç kısımları seyrektir bu maskara bu başlangıçta olan seyrek görüntüyü azda olsa toparlıyor ve diğer kaşlarımla daha uyumlu bir hale getiriyor. Bu özelliğini ve renginin benim kaşlarımla uymasını sevdim ancak ürünün kaşları sabitleme gibi bir özelliği yok. Fazla bir beklentiye girmezseniz kaşlarımı tarasın hafif renk versin diyorsanız günlük kullanım için iyi bir maskara jeli olduğunu düşünüyorum. 

12 şubat 00:10

63. Gerçekten övüldüğü kadar varmış. Aldım kullanıyorum çok memnunum ama tabii fiyatını göz önüne alırsam gerçekten güzel, kalıcığı çok iyi değil. Ama ben zaten ilk önce bunu sürüp üstüne renksiz temiz sabitleme jelinden sürüyorum öyle daha sabit kalıyor uzun süre. 

3 şubat 16:13

4

62. Benefit' in gimme brow renkli kaş maskarasına muadil olarak gösterilmesine katılıyorum. 02 browny brows rengini kullanıyorum ve siyah renkteki kaşlarımı uygun bir tonla daha da karartmadan tarayıp sabitliyor, tazeleme ihtiyacı duymadım. Kaşlarımdaki yer yer küçük boşlukları da ucunu dik tutup dokundurarak dolduruyorum. Şimdiye kadar kullandığım kaş maskaralarının içinde en minik fırçalı olması kullanımda oldukça kolaylık sağladı benim için, pastel'in fırçası biraz daha büyük olduğundan bulaşma durumu oluyordu. Pratik bir ürün oldu benim için; kaş kalemiyle ya da farıyla kaşımdaki boşlukları doldurma derdimi ortadan kaldırdı. Makyajımı çıkardığımda kaşlarımı dökmemesi de bir artı. Biterse tekrar alacağım bir ürün.

25 ocak 01:52