sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (25)
 • oylar (18)
 • medya (3)

25. Berry me up ve rose me up rengine sahibim. Rose me up rengini sözlükte the balm desserta muadil gösterildiği için aldım iyi ki de almışım. Neredeyse her gün kullanıyorum. Sadece çok yoğun renk vermediği için fırçayla kazımak zorunda kalıyorum. O da fiyatı 14.90 olan bir ürün için normal diye düşünüyorum.

17 kasım 2018 00:37

24. Her iki rengini de fiyat performans olarak iyi bulduğum allık. Ambalaj konusunda pek sorun yaşamadım, pigmentasyonunun fazla olmaması da sorun olmadı. Sürerken istediğiniz gibi ayarlayabilme olanağı sağlıyor bence. Her iki rengi de çoğu cilde ve makyaja gidebilecek tonlar, kesinlikle tavsiye ederim.

16 kasım 2018 20:27

23. *** Öncelikle fondöten kullanmıyorum. Bu entry de fondötensiz ciltteki duruşuyla ilgili. ***

20 numara Berry me up! Rengini kullanmaktayım. Cilt tonum orta-koyu buğdaydan dönemsel olarak esmere kaymakta. Sürdüğümde sanki kendi rengimmiş, soğuktan kızarmışım gibi bir renk yakalıyorum. Fakat kalıcılığı çok kötü. 2 saat içinde azalıp 3 saate nerdeyse hiçbir şey kalmıyor. Yanımda fırça taşımayı sevmediğimden Bu renkte daha kalıcı bir allık bulursam günlük kullanımdan özel kullanıma taşıyabileceğim bir ton. uzun süre yüzünüzde kalacaksa kontrol etmekte fayda var. Onun dışında çok güzel ve sağlıklı gösteriyor cildi.

Eklemeyi unuttum ben 20 TL ye aldım ve benim aldığım üründe tozutma problemi yok. Bazıları bu sorunu yaşıyormuş.

16 kasım 2018 05:55 16 kasım 2018 10:48

22. Şeftali tonlarında bir allık ararken karşıma 10 numaralı Peach me up çıktı. Bileğimde pembe daha ağır basarken yanağımda şeftali daha ağır basıyor.

Kalıcılık konusunda bugüne kadar gördüğüm en iyi allık. Geçenlerde sabah 10 gibi sürdüm, akşam 9 gibi makyajımı çıkartırken olduğu gibi duruyordu.

Çok pigmentli değil, kendim istediğim gibi oynuyorum yoğunluğunu yanağımda. Kolay dağıtılabilen bir yapısı var ayrıca. Tozutma için neredeyse hiç yok diyebilirim. Örnek verirsem Rimmel London çok çok çok daha fazla tozutuyor bunun yanında.

5 gram ve kullanım süresi açıldıktan sonra 12 ay. Haricinde 2 allığım daha olmasına rağmen elim hep buna gidiyor, çok beğendim ben. Elimdeki pembe allığımı bitirince 20 numaralı berry me up'ı alacağımı bile kararlaştırdım arada. Umarım ondan da Peach Me Up kadar memnun kalırım

16 temmuz 2018 17:16

4

21. Fiyatı uygun, ambalajın sağlamlığı orta karar, pigmentestonu gayet iyi. Hortlak denecek bir tene sahibim bembeyaz ve renksiz. Haliyle allık benim için “yaşıyor” görünümü veren yegane ürün. Simli be aydınlık görünümü değil de mat görünüm sevenler için harika bir allık. Yanaklarda “sevdiğim bey beni beğendi” kızarması istiyorsanız tam size göre. Özellikle benim gibi beyaz tenli kaderdaşlarıma ısrarla öneriyorum :)))

14 temmuz 2018 00:16

20. uygun fiyatlı mat allık aradığım bir dönemde karşıma çıkmış, muazzam allıklardır. iki rengi mevcut senelerdir, paketi değişti sanırım yalnızca. peach me up çok güzel bir şeftali, beyaz tenden koyu buğdaya kadar tüm kadınlarda güzel duracağına inandığım bir renk aslında. esmer kadınlarda kendini pek göstermeyebilir, emin olmadığımdan yorum yapmak istemiyorum.

berry me up ise daha soğuk alt tonlu, gül kurusuna yakın bir pembe. soğuk alt tonlu olduğundan sarı alt tonlu buğday tenime gitmeyeceğini düşünmüştüm ancak oldukça güzel gözüktüğünü düşünüyorum. kışın severek kullanacağım bir allık rengi. uygulamaları real techniques allık fırçası ile yapıyorum. tozlar yapışıp kalmıyor, tek fırça darbesiyle sizi palyaçoya çevirmiyor. kontrolün uygulayan kişide olması benim gibi allığa yeni ısınan insanlar için avantaj sağlıyor. uygun fiyatlı mat allık arayan, benim gibi ışıltılı denen allıkları bile simli bulan bünyeye ilaç gibi gelmiştir.

14 temmuz 2018 00:03

19. 20 berry me up rengine sahip olduğum allık. güzel bir gülkurusu tonu. yanaklara soğuktan kızarmış gibi doğal bir renk veriyor.

12 temmuz 2018 15:36

5

18. Fiyat performans olarak baktigimda basarili buldugum sevimli minnos allik, benim gibi uzun saatler makyaja ihtiyaci olmayanlar icin bicilmis kaftan👍 Hemde minnos minik ambalaji ile her makyaj cantasina sigiyor, daha neolsun.

17 şubat 2018 15:42

17. Berry me up rengine sahip olduğum allık. Pigmenti gayet iyi günlük kullanım için uygun yanaklarınıza doğal bi pembelik katıyor. Kalıcılığı da güzel ve çok uygun fiyatlı.

17 ekim 2017 19:50

16. Bende 20 berry me up ve 30 rose me up renkleri mevcut. rose me up pek rose gibi değil ama. çok doğal, hoş bir rengi var. 20 numarayı henüz kullanmadım ama 30 numaradan edindiğim izlenimler şöyle; gayet pigmentli

tozutmuyor

uygun fiyatlı hele indirimde

far olarak da kullanılabilecek renklerde

bu fiyata göre güzel ürünler

10 peach me up rengi 1-2 TL daha fazla diye almamıştım, alsaymışım iyi olurmuş.

17 eylül 2017 20:05