4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar ()
  • medya (3)

23. Ten makyajında yalnızca allık kullanmayı seviyorum ancak herhangi bir kapatıcı ürün kullanmadan da olive alt tonlu buğday tenim ve ona eşlik eden koyu göz çevrem nedeniyle sadece allıkla doğal ve güzel bir görünümden çok tansiyonum düşükken yanaklarıma bir iki tokat yemiş gibi görünüyorum. Peach me up! rengi benim neden no makeup makeup'ım yok?!! isyanımı dindirdi, beni sakinleştirdi ve yüzüme gerçekten de allığın görevi olan o meşhur 'renk katma' rengini kattı. Pigmentasyonu çok başarılı değil fakat birkaç kat sürümle halledilebilir, tozutması ise yok denecek kadar az. Tam fiyat aralığından söz etmeyi unutuyordum ancak kapıya dayanmış olan ekonomik kriz aklıma gelince uygun fiyatlı olduğunu da kesinlikle belirtmem gerektiğini düşündüm.

25 temmuz 02:33

22. Şeftali tonlarında bir allık ararken karşıma 10 numaralı Peach me up çıktı. Bileğimde pembe daha ağır basarken yanağımda şeftali daha ağır basıyor.

Kalıcılık konusunda bugüne kadar gördüğüm en iyi allık. Geçenlerde sabah 10 gibi sürdüm, akşam 9 gibi makyajımı çıkartırken olduğu gibi duruyordu.

Çok pigmentli değil, kendim istediğim gibi oynuyorum yoğunluğunu yanağımda. Kolay dağıtılabilen bir yapısı var ayrıca. Tozutma için neredeyse hiç yok diyebilirim. Örnek verirsem Rimmel London çok çok çok daha fazla tozutuyor bunun yanında.

5 gram ve kullanım süresi açıldıktan sonra 12 ay. Haricinde 2 allığım daha olmasına rağmen elim hep buna gidiyor, çok beğendim ben. Elimdeki pembe allığımı bitirince 20 numaralı berry me up'ı alacağımı bile kararlaştırdım arada. Umarım ondan da Peach Me Up kadar memnun kalırım

16 temmuz 17:16

4

21. Fiyatı uygun, ambalajın sağlamlığı orta karar, pigmentestonu gayet iyi. Hortlak denecek bir tene sahibim bembeyaz ve renksiz. Haliyle allık benim için “yaşıyor” görünümü veren yegane ürün. Simli be aydınlık görünümü değil de mat görünüm sevenler için harika bir allık. Yanaklarda “sevdiğim bey beni beğendi” kızarması istiyorsanız tam size göre. Özellikle benim gibi beyaz tenli kaderdaşlarıma ısrarla öneriyorum :)))

14 temmuz 00:16


20. uygun fiyatlı mat allık aradığım bir dönemde karşıma çıkmış, muazzam allıklardır. iki rengi mevcut senelerdir, paketi değişti sanırım yalnızca. peach me up çok güzel bir şeftali, beyaz tenden koyu buğdaya kadar tüm kadınlarda güzel duracağına inandığım bir renk aslında. esmer kadınlarda kendini pek göstermeyebilir, emin olmadığımdan yorum yapmak istemiyorum.

berry me up ise daha soğuk alt tonlu, gül kurusuna yakın bir pembe. soğuk alt tonlu olduğundan sarı alt tonlu buğday tenime gitmeyeceğini düşünmüştüm ancak oldukça güzel gözüktüğünü düşünüyorum. kışın severek kullanacağım bir allık rengi. uygulamaları real techniques allık fırçası ile yapıyorum. tozlar yapışıp kalmıyor, tek fırça darbesiyle sizi palyaçoya çevirmiyor. kontrolün uygulayan kişide olması benim gibi allığa yeni ısınan insanlar için avantaj sağlıyor. uygun fiyatlı mat allık arayan, benim gibi ışıltılı denen allıkları bile simli bulan bünyeye ilaç gibi gelmiştir.

14 temmuz 00:03

19. 20 berry me up rengine sahip olduğum allık. güzel bir gülkurusu tonu. yanaklara soğuktan kızarmış gibi doğal bir renk veriyor.

12 temmuz 15:36

5

18. Fiyat performans olarak baktigimda basarili buldugum sevimli minnos allik, benim gibi uzun saatler makyaja ihtiyaci olmayanlar icin bicilmis kaftan👍 Hemde minnos minik ambalaji ile her makyaj cantasina sigiyor, daha neolsun.

17 şubat 15:42

17. Berry me up rengine sahip olduğum allık. Pigmenti gayet iyi günlük kullanım için uygun yanaklarınıza doğal bi pembelik katıyor. Kalıcılığı da güzel ve çok uygun fiyatlı.

17 ekim 2017 19:50


16. Bende 20 berry me up ve 30 rose me up renkleri mevcut. rose me up pek rose gibi değil ama. çok doğal, hoş bir rengi var. 20 numarayı henüz kullanmadım ama 30 numaradan edindiğim izlenimler şöyle; gayet pigmentli

tozutmuyor

uygun fiyatlı hele indirimde

far olarak da kullanılabilecek renklerde

bu fiyata göre güzel ürünler

10 peach me up rengi 1-2 TL daha fazla diye almamıştım, alsaymışım iyi olurmuş.

17 eylül 2017 20:05

4

15. Geçen yaz bir rossmann alışverişi esnasında Peach me up rengini edinmiştim fakat o dönem allıktan ziyade bronzer highlighter kombinasyonuyla çok meşgul olduğum için çok detaylı bi gözleme sahip olamamıştım. Bu yıl baharın gelişiyle böyle turunculara şeftalilere bi elim gitmeye başladı ve çok sevdiğimi anladım ürünü. Far olarak da çok tatlı ve kalıcılığı yüksek, allık olarak zaten dünyalar tatlısı bir şeftali. Ben bronzerla birleşmesini çok sevdim. Mesela başka allıklarla karıştırılabilirliği de epey iyi. Ben fratboyla karıştırıp uyguladım çok tatlı oldu. Yanaklarda göze göre biraz daha uçucu diyebiliriz, muhtemelen nem kaynaklı ama uygun fiyatlı, CF, şeftali allık arayanlar için iyi bir alternatif. Deneyin kızlar ^.^

18 haziran 2017 23:32

14. bendeki 10 numaralı Peach Me Up rengi. renk çok güzel bir şeftali, tam bir mat ve tozutmuyor, ayrıca oldukça pigmentli bir allık.. ama ben çok hafif uygulamama rağmen dağıtamadım, fırçayı dokundurduğum yere yapışıp kaldı.. uygulamaya çok hafif başlayıp dağıtarak dikkatlice sürmek gerekiyor..

28 nisan 2017 10:45