yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (20)
  • medya (2)

  45. oje kurutucu topcoatlar kadar iş görmediği kesin. ojeyi sürdükten sonra 1dk kadar bekliyorum ve her tırnağa 1-2 damla damlatıyorum. yalnız elin her yerine bulaşıyor ve yağlı yağlı bir his bırakıyor. özellikle sol elimi bitirdikten sonra sağ elimin tırnaklarına damlatmak için damlalığı yağlı elimle tutmak hoşuma gitmiyor çünkü kayıyor. damlalığı da biraz sert olduğu için uygulaması pek pratik gelmiyor bana. express bir şekilde de kurutmuyor, epeyce beklemek gerekiyor. 

  7 ağustos 21:44

  44. Golden rose ve Rimmel london top coat kadar etkisini göremedim. Onları sürüp yatınca ertesi gün iz vs. olmuyor. Ama bu ürünle sabaha yastık izli tırnaklarla uyandım.

  7 ağustos 14:32

  43. Kuzenimin sahip olduğu benim de iki kez denemiş olduğum ürün. Ilk denememde memnun kaldım; iki elime de ojeyi sürüp sonra ilk sürdüğüm elden başlayarak birer ikişer damla damlatım. Parmaklarıma da bulaştı diye birkaç dakika sonra suya tuttum ve bozulma vs olmadı oje kurumuş haldeydi. Yalniz ikinci kullanımımda biraz acelem vardı kullandıktan çok kısa zaman sonra suya tuttum ve rezalet oldu. Bildiğiniz yapış yapış bir şey oldu ellerim parmaklarım birbirine girdi mecburen silmek zorunda kaldım. Tabi bu benim kendi hatam biraz beklemem gerekiyordu, o yüzden tavsiyem kullanıp birkaç dakika bekleyin kuruduğuna ikna olun ondan sonra yıkayacaksanız yıkayın ya da hiç suya tutmayın.

  14 temmuz 17:02

  42. iflah olmaz bir sally hansen insta dri top coat kullanıcısı iken, artık asla bulamadığım bu ürün yerine koyabileceğim kurutucu arayışında belki de sona varmış olabilirim. bundan önce rossman'dan aldığım rival de loop sprey ile idare ediyordum. dün 2 kat oje (pastel 98) üstüne denedim ve gayet memnun kaldım. bir kaç kere daha kullandıktan sonra gidip 1 tane yedeğe atabilirim. oje kurutucuya alıştıktan sonra onsuz gerçekten olmuyor, eğer yoksa kuruma ve iz stresinden oje süresim gelmiyor.

  14 temmuz 14:04

  5

  41. Israrla bulamadığım (gbkz: Nk express dry top coat) tan ümidi kesmişken yurtdışı seyahatimde attım sepete. Daha önce benrinin spreyini kullanıyordum ve garanti çözüm vermiyordu. Bunu 2 kere kullandım daha ve çok sevdim. Umarım şişenin sonuna doğru bozulma olmuyordur. Benim ojeler orta karar yenilikteydi. Hatta ojeleri sürüp üzerine simler sürmeden önce de kullanıp ışıltıyı sürüp tekrar damlattım. Hiç iz yok. Zor bulunduğunu bilmiyordum. 

  1 haziran 09:56

  2

  40. hakkındaki olumlu yorumlara kanıp yana yakıla aramıştım. ama hiç beğenmedim, pek bir etkisini de görmedim. bir daha almam, tavsiyede etmiyorum.

  17 nisan 16:01

  39. Performansı ojeye göre değişen oje kurutucu damla. Birinci şişeyi bitirip ikinciyle geçtiğim için hakkında rahatça konuşabilirim. (gizlinot: Hem iyi hem kötü olarak )

  Öncelikle yeni ojelerde performansı gerçekten çok iyi. Ben kullanırken elimin birine oje sürüp damlatıp diğer elime geçiyorum, böylelikle kaş yaparken göz çıkarmamış oluyorum. 

  Ancaaaak macunlaşmaya hazır ve eski ojelerde  bir etkisi olmuyor bence. Aksine ojenin kuruyacağı varsa da kurumuyor iğrenç yapış yapış bir hal alıyor. 

  2. Kötü yanı: mat ojeyle kullanıma uygun değil. O mat mat duruşu alıyor oje ne parlıyor ne mat garip bir hal alıyor.

  3. Kötü yanı: kat kat oje sürerken kullanıma pek uygun değil sanki. Yani önce baz kat süreyim, ardından 2 kat oje süreyim bide üst cila atayım derseniz onda da pek işe yaramıyor. Kat aralarında olabilir belki ama onda da hemen biter diye düşünüyorum. 

  4. Ve bana göre son kötü yanı tırnak tozlarıyla kullanıma pek uygun değil bence. 

  Onun haricinde güzel bir ürün. Tabi oje koruyuculuğu yok böyle bir beklentiniz olmasın. Onun haricinde mara queen gibi zor koruyan ojelerde performansı beni tatmin etti. 

  Son olarak güncel rossman fiyatı 15.45 tl.

  17 nisan 01:15

  38. Bu ürünün drop şeklinde olması ellerim ojeliyken beni biraz zorluyor açıkçası ve çok hızlı bitiyor ama yastık izinden kurtuldum çok şükür. Öncelikle size bir önerim süslüler ojeyi sürdükten hemen sonra bunu damlatmak yerine 1 dakika sonra damlatılarak yastık izi saç izi vb. Sıkıntılardan korunursunuz. Fiyat performans açısından ben çok beğendim.

  19 mart 20:25

  37. Ben bunu hangi ojemle denersem deneyeyim bir işe yaramadı. Çok övülen bir ürün diye düşünüp gezmedik yer bırakmadım, aldım ve sonuç hüsran oldu benim için. Yağ olarak kullanayım dedim sonra ondan da vazgeçtim. Benim kurutucudan beklentim ojeyi sür, ona kadar say, kurutucu uygula, yirmiye kadar say, hop kurumuş olsun. Belki de sabırsızlığım kaynaklıdır verim alamamam. Son kez kronometre eşliğinde tavsiyeleri gözden geçirip deneyeceğim, yine olmazsa güle güle sana essence nail art express dry drops.

  27 ocak 18:53

  5

  36. Oje manyağı olduğumdan sebep ojelerde yastık / saç izi çıkmasını engelleyecek, sürdükten kısa bir zaman sonra iş yapmamı kolaylaştırabilecek, özellikle koyu renklerde kuruma süresini azaltabilecek bir ürün arayışı içindeyken keşfettiğim, ağ üzerinden alışveriş yapmak istediğimde stoklarda tükendiği için bir türlü bulamadığım, aylarca bekledikten sonra bir T-Shop mağazasında denk gelince kapıp aldığım, cam şişede satışa sunulan, az miktarda uygulamayı kolaylaştıran damlalığa sahip, ojeleri 2-3 dakikada kuruturken içeriğinde badem yağı bulunduğundan tırnak etlerine bakım yaparak yumuşatan, oje sürdükten sonra 3-4 dakika bekleyip kullandığım oje kurutucu yağ.

  26 ocak 21:56