sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • oylar (18)
  • medya (2)
  5

  41. Israrla bulamadığım (gbkz: Nk express dry top coat) tan ümidi kesmişken yurtdışı seyahatimde attım sepete. Daha önce benrinin spreyini kullanıyordum ve garanti çözüm vermiyordu. Bunu 2 kere kullandım daha ve çok sevdim. Umarım şişenin sonuna doğru bozulma olmuyordur. Benim ojeler orta karar yenilikteydi. Hatta ojeleri sürüp üzerine simler sürmeden önce de kullanıp ışıltıyı sürüp tekrar damlattım. Hiç iz yok. Zor bulunduğunu bilmiyordum. 

  1 haziran 09:56

  2

  40. hakkındaki olumlu yorumlara kanıp yana yakıla aramıştım. ama hiç beğenmedim, pek bir etkisini de görmedim. bir daha almam, tavsiyede etmiyorum.

  17 nisan 16:01

  39. Performansı ojeye göre değişen oje kurutucu damla. Birinci şişeyi bitirip ikinciyle geçtiğim için hakkında rahatça konuşabilirim. (gizlinot: Hem iyi hem kötü olarak )

  Öncelikle yeni ojelerde performansı gerçekten çok iyi. Ben kullanırken elimin birine oje sürüp damlatıp diğer elime geçiyorum, böylelikle kaş yaparken göz çıkarmamış oluyorum. 

  Ancaaaak macunlaşmaya hazır ve eski ojelerde  bir etkisi olmuyor bence. Aksine ojenin kuruyacağı varsa da kurumuyor iğrenç yapış yapış bir hal alıyor. 

  2. Kötü yanı: mat ojeyle kullanıma uygun değil. O mat mat duruşu alıyor oje ne parlıyor ne mat garip bir hal alıyor.

  3. Kötü yanı: kat kat oje sürerken kullanıma pek uygun değil sanki. Yani önce baz kat süreyim, ardından 2 kat oje süreyim bide üst cila atayım derseniz onda da pek işe yaramıyor. Kat aralarında olabilir belki ama onda da hemen biter diye düşünüyorum. 

  4. Ve bana göre son kötü yanı tırnak tozlarıyla kullanıma pek uygun değil bence. 

  Onun haricinde güzel bir ürün. Tabi oje koruyuculuğu yok böyle bir beklentiniz olmasın. Onun haricinde mara queen gibi zor koruyan ojelerde performansı beni tatmin etti. 

  Son olarak güncel rossman fiyatı 15.45 tl.

  17 nisan 01:15

  38. Bu ürünün drop şeklinde olması ellerim ojeliyken beni biraz zorluyor açıkçası ve çok hızlı bitiyor ama yastık izinden kurtuldum çok şükür. Öncelikle size bir önerim süslüler ojeyi sürdükten hemen sonra bunu damlatmak yerine 1 dakika sonra damlatılarak yastık izi saç izi vb. Sıkıntılardan korunursunuz. Fiyat performans açısından ben çok beğendim.

  19 mart 20:25

  37. Ben bunu hangi ojemle denersem deneyeyim bir işe yaramadı. Çok övülen bir ürün diye düşünüp gezmedik yer bırakmadım, aldım ve sonuç hüsran oldu benim için. Yağ olarak kullanayım dedim sonra ondan da vazgeçtim. Benim kurutucudan beklentim ojeyi sür, ona kadar say, kurutucu uygula, yirmiye kadar say, hop kurumuş olsun. Belki de sabırsızlığım kaynaklıdır verim alamamam. Son kez kronometre eşliğinde tavsiyeleri gözden geçirip deneyeceğim, yine olmazsa güle güle sana essence nail art express dry drops.

  27 ocak 18:53

  5

  36. Oje manyağı olduğumdan sebep ojelerde yastık / saç izi çıkmasını engelleyecek, sürdükten kısa bir zaman sonra iş yapmamı kolaylaştırabilecek, özellikle koyu renklerde kuruma süresini azaltabilecek bir ürün arayışı içindeyken keşfettiğim, ağ üzerinden alışveriş yapmak istediğimde stoklarda tükendiği için bir türlü bulamadığım, aylarca bekledikten sonra bir T-Shop mağazasında denk gelince kapıp aldığım, cam şişede satışa sunulan, az miktarda uygulamayı kolaylaştıran damlalığa sahip, ojeleri 2-3 dakikada kuruturken içeriğinde badem yağı bulunduğundan tırnak etlerine bakım yaparak yumuşatan, oje sürdükten sonra 3-4 dakika bekleyip kullandığım oje kurutucu yağ.

  26 ocak 21:56

  5

  35. bende görkem karman'dan gördükten sonra aldım. tabii ilk başta bulmak çok zor oldu :) neyse gel gelelim, işini gayet güzel yapan bir ürün. ojeleri hızla kurutuyor, tırnaklara bakım yaptığını da düşünüyorum. ikinci şişemdeyim, bittikçe alırım.

  not: bu ürünü bulmak maalesef ki zor oluyor. muadil olarak rival de young'da da var. bu ürün 8, rival de young 9 ml. o da ojeyi gayet hızlı kurutuyor, aklınızda olsun :)

  26 ocak 21:27

  34. yeni aldığım ve kendisine methiyeler düzmek için sabırsızlandığım oje kurutucudur.

  ben birkaç yıldır rimmel london'ın finishing touch top coat ürününü kullanıyordum ama onun oje formunda olması ve yarıdayken kullanılamaz hale gelmesi sebebiyle yeni bir arayışa girdim. daha öncesinde de flormar'ın çakmak gazından hallice bir ambalaja sahip olan oje kurutucusunu denemiştim ve nefffret etmiştim. dedim ben bu yola baş koydum aslanım, iyi bir oje kurutucu bulmadan rahat yok bana. çünkü oje sürmeyi çok seviyorum ve kusursuz sürmeye çalıştığım iki kat ojenin sabah uyanınca yorgan yastık yüzünden eciş bücüş bir hale gelmesini istemiyorum. aramaya inandım ve bir de bunu denemek istedim. üst üste beklemeden sürdüğüm iki kat ojenin üstüne bir damla bıraktım ve sonuç harika. 30 saniye sonra parmağımla yokladığımda oje kurumuştu bile. üstelik badem yağı da varmış içinde bilmiyordum. o zaman sıradaki şarkı bu ürün için gelsin:

  (link: https://youtu.be/UaVYu6DYYlc sen allahın bir lütfusun)

  birtakım editler: yanlış alarm. kurutması konusunda hala aynı fikirdeyim fakat özene bezene sürdüğüm ojeler ertesi gün döküldü tırnaklarımdan. tadım kaçtı.

  26 ocak 12:55 20 şubat 14:38

  33. Görkem Karman'ın önerisinden sonra uzun süre arayıp bulamadığım ancak daha sonra tesadüfen denk gelip kaptığım ürün.

  Daha önce bu kategoride bir ürün kullanmadığım için karşılaştırma yapamam ama kesinlikle ojeyi 1 dakikadan daha kısa sürede tamamen kurutuyor. Her işinizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Ben normalde oje sürdükten sonra tırnak etlerime krem sürerim ama bu ürünü tırnak dibinizden damlattığınız için yapısı gereği krem sürme ihtiyacımı gideriyor.

  Ama gel gelelim, bana sorarsanız ojenin kalıcılığını azaltıyor. Bu ürünü kullandığımdan beri ojeler tırnak uçlarımdan hafifçe uçuyor. Yine de bir ojeyle tüm haftayı çıkarmıyorsanız bunu göz ardı edebilirsiniz. Kesinlikle tekrar tekrar alınır.

  10 aralık 2018 12:10 10 aralık 2018 12:10

  32. Objelerin kuruma süresinden biktigim için bir ara oje sürmeyi bırakmıştım taa ki bu ürünle karşılaşana kadar. Birinin tavsiyesiyle değil, bir rossman gezimde eblek eblek gezerken essence standında gözüme takıldı. Ne kaybederim diye alıp denedigim ve essence'in en sevdiğim ürünü olup, bittikce de satın aldığım oje kurutucudur. Sür-çık yapmak bunun sayesinde çok kolay. Her zaman standlarda bulamıyorum. Almayanlariniz icin bulduğunuz yerde alın derim.

  18 ağustos 2018 09:47