yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (22)
  • medya (2)
  5

  48. daha önce kuaförlerin kullandığı redist'in hem kırmızı saç spreyi kutusuna benzer olanını hem de mor olan ve essence'ın bu ürününe benzeyen versiyonlarını kullandım. bahsettiğim redist'in mor olanı da tırnak çevresini yağlı bırakıyordu ve güzeldi.

  essence'a gelirsek. bugün flormar'ın full color serisinden bir renk süreyim dedim. unutmuşum o serinin fırçasının dar olduğunu. dar fırçalı ojeleri düzgün süremiyorum, istemeden fazla kalın sürüyorum. gene kalın kalın sürdüm ve bir anlamda güzel oldu. üzerine de essence'ı damlattım birer damla. öncelikle sürer sürmez damlatmadım o yüzden ıslak ojeyle karışıp hamurlaşmadı. ilk damlattığımda tırnaklarım manikürden yeni çıkmış gibiydi, çok bakımlı görünmesi hoşuma gitti. bu nedenle yağlı olmasına takılmadım. tabi ki anında şıp diye kurutan bir ürün değil. ancak oldukça başarılı. aradan sanırım maksimum 30 dakika geçti. şu anda en kalın sürdüğüm tırnağıma bile bastırınca parmak izim çıkmıyor.

  kesinlikle yeniden alırım, benim beklentilerimi karşılıyor. zaten ben genellikle bir önceki günden ojemi sürmeye özen gösteriyorum. bir önceki gün de gece sürdüğüm için yatana kadar kuruması yeterli. bu anlamda beni mutlu etti. bir de golden rose'un holografik serisiyle nasıl anlaştığını merak ediyorum. çünkü o seriyi 3 kat sürüyorum. essence, bir indirime girsen de stoklasam seni.

  11 eylül 00:07

  47. oje kurutucu topcoatlar kadar iş görmediği kesin. ojeyi sürdükten sonra 1dk kadar bekliyorum ve her tırnağa 1-2 damla damlatıyorum. yalnız elin her yerine bulaşıyor ve yağlı yağlı bir his bırakıyor. özellikle sol elimi bitirdikten sonra sağ elimin tırnaklarına damlatmak için damlalığı yağlı elimle tutmak hoşuma gitmiyor çünkü kayıyor. damlalığı da biraz sert olduğu için uygulaması pek pratik gelmiyor bana. express bir şekilde de kurutmuyor, epeyce beklemek gerekiyor. 

  7 ağustos 21:44

  46. Golden rose ve Rimmel london top coat kadar etkisini göremedim. Onları sürüp yatınca ertesi gün iz vs. olmuyor. Ama bu ürünle sabaha yastık izli tırnaklarla uyandım.

  7 ağustos 14:32

  4

  45. Sözlükte görüp keşfettiğim ürün.Daha önce sadece kalyon kullandım ama hiç memnun kalmamıştım.Bu ürün gerçekten çok başarılı.Hızlıca kurutuyor,sonrasında iz falan da olmuyor.Tekrar tekrar satın alacağım bir ürün

  6 ağustos 15:49

  44. Kuzenimin sahip olduğu benim de iki kez denemiş olduğum ürün. Ilk denememde memnun kaldım; iki elime de ojeyi sürüp sonra ilk sürdüğüm elden başlayarak birer ikişer damla damlatım. Parmaklarıma da bulaştı diye birkaç dakika sonra suya tuttum ve bozulma vs olmadı oje kurumuş haldeydi. Yalniz ikinci kullanımımda biraz acelem vardı kullandıktan çok kısa zaman sonra suya tuttum ve rezalet oldu. Bildiğiniz yapış yapış bir şey oldu ellerim parmaklarım birbirine girdi mecburen silmek zorunda kaldım. Tabi bu benim kendi hatam biraz beklemem gerekiyordu, o yüzden tavsiyem kullanıp birkaç dakika bekleyin kuruduğuna ikna olun ondan sonra yıkayacaksanız yıkayın ya da hiç suya tutmayın.

  14 temmuz 17:02

  43. iflah olmaz bir sally hansen insta dri top coat kullanıcısı iken, artık asla bulamadığım bu ürün yerine koyabileceğim kurutucu arayışında belki de sona varmış olabilirim. bundan önce rossman'dan aldığım rival de loop sprey ile idare ediyordum. dün 2 kat oje (pastel 98) üstüne denedim ve gayet memnun kaldım. bir kaç kere daha kullandıktan sonra gidip 1 tane yedeğe atabilirim. oje kurutucuya alıştıktan sonra onsuz gerçekten olmuyor, eğer yoksa kuruma ve iz stresinden oje süresim gelmiyor.

  14 temmuz 14:04

  5

  42. Israrla bulamadığım (gbkz: Nk express dry top coat) tan ümidi kesmişken yurtdışı seyahatimde attım sepete. Daha önce benrinin spreyini kullanıyordum ve garanti çözüm vermiyordu. Bunu 2 kere kullandım daha ve çok sevdim. Umarım şişenin sonuna doğru bozulma olmuyordur. Benim ojeler orta karar yenilikteydi. Hatta ojeleri sürüp üzerine simler sürmeden önce de kullanıp ışıltıyı sürüp tekrar damlattım. Hiç iz yok. Zor bulunduğunu bilmiyordum. 

  1 haziran 09:56

  41. Koyu renk ojelerin hızlıca kurumasını sağlıyor. Özellikle tırnakta iz kalmaması için kullanıyorum. Fakat mat ojeler için kullanıma uygun değil. Resmen mat ojeyi parlak gibi gösteriyor.

  17 nisan 17:45

  2

  40. hakkındaki olumlu yorumlara kanıp yana yakıla aramıştım. ama hiç beğenmedim, pek bir etkisini de görmedim. bir daha almam, tavsiyede etmiyorum.

  17 nisan 16:01

  39. Performansı ojeye göre değişen oje kurutucu damla. Birinci şişeyi bitirip ikinciyle geçtiğim için hakkında rahatça konuşabilirim. (gizlinot: Hem iyi hem kötü olarak )

  Öncelikle yeni ojelerde performansı gerçekten çok iyi. Ben kullanırken elimin birine oje sürüp damlatıp diğer elime geçiyorum, böylelikle kaş yaparken göz çıkarmamış oluyorum. 

  Ancaaaak macunlaşmaya hazır ve eski ojelerde  bir etkisi olmuyor bence. Aksine ojenin kuruyacağı varsa da kurumuyor iğrenç yapış yapış bir hal alıyor. 

  2. Kötü yanı: mat ojeyle kullanıma uygun değil. O mat mat duruşu alıyor oje ne parlıyor ne mat garip bir hal alıyor.

  3. Kötü yanı: kat kat oje sürerken kullanıma pek uygun değil sanki. Yani önce baz kat süreyim, ardından 2 kat oje süreyim bide üst cila atayım derseniz onda da pek işe yaramıyor. Kat aralarında olabilir belki ama onda da hemen biter diye düşünüyorum. 

  4. Ve bana göre son kötü yanı tırnak tozlarıyla kullanıma pek uygun değil bence. 

  Onun haricinde güzel bir ürün. Tabi oje koruyuculuğu yok böyle bir beklentiniz olmasın. Onun haricinde mara queen gibi zor koruyan ojelerde performansı beni tatmin etti. 

  Son olarak güncel rossman fiyatı 15.45 tl.

  17 nisan 01:15