yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (53)
  • oylar (32)
  • medya (2)
  4

  53. severek kullandığım favori oje kurutucum. fakat gelin görün ki ojelerin kalıcılığını net bir şekilde azaltıyor. hatta belki bazı ojelerle uyuşamıyor olabilir, çünkü ojelerimden biri bunu kullandıktan sonra kalıp halinde çıktı. her gün oje değiştirdiğimden çabuk kurutsun yeter derseniz çok seversiniz ya da aceleniz olduğu anlar için de evde bulunabilir bence. ama devamlı kullanacağım bir ürün değil.

  26 şubat 11:56

  5

  52. hızlı kurutma etkisini beğendiğim damla. ancak yağlı bir his bırakıyor, başka yerlere bulaşabiliyor. kullanırken dikkatli olmak gerekiyor. keşke biraz daha az akıcı olsaydı.

  4 şubat 10:42

  3

  51. Bu ürünün en iyi tarafı kullanımının diğer oje kurutucu spreylerden kolay olması. Flormarın ya da kalyonun oje kurutucu spreylerini kullanırken ürünün yarısı boşa gidiyordu, bir sıkıyorsun tüm elin yağ oluyor. Onun dışında mucize bir etkisini göremedim, ortalama bir ürün. Ojeyi iki kat sürüyorum ama mermer gibi yaptığını söyleyemem ayrıca yastık izlerini de engelleyemedi.

  13 nisan 2020 12:19


  4

  50. Uygun fiyatlı (artık olabildiğince) güzel bir ürün. Ben aldığımda artmamıştı fiyatlar. Her seferinde kullanmasam da acelem olduğunda kullanıyorum.  2. Katta çok sert darbelere dayanmasa da iz oluşumunu önlüyor. Hoş aynı şeyi saç spreyiyle de yapabiliyoruz ancak bunun yağlı yapısı tırnak etlerini yumuşatıyor. Olmazsa olmaz diyemem ama bu tarz ürün arayışındaysanız alınır

  20 kasım 2019 20:51

  5

  49. sözlük sayesinde (gbkz: yves rocher pure calmille micellar cleansing oil) ve (gbkz: kalyon oje çözücü)den sonra tanıştığım ve vazgeçilmezim olan ürünlerden biridir. ilk başta 15tl fiyatıyla ve boyutunun küçük olmasıyla almakta tereddüt etmiştim fakat burada okuduğum olumlu yorumları görünce dayanamayıp satın aldım. iyi ki de almışım. oje sürdükten sonra yaklaşık 1-2 dakika bekliyorum ve her tırnağıma bir damla damlatınca yaklaşık 5-10 dakikada ojeyi tamamen kurutuyor. genelde uyumadan önce oje sürmeyi seviyorum ve sabah uyandığımda yastık iziyle karşılaşmaktan herkes gibi bende nefret ediyorum. bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri öyle bir sorunla karşılaşmıyorum. şu an 2. şişemdeyim, bittikçe alacağım sayılı üründen biridir. almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim.

  20 kasım 2019 18:00

  48. performansından bahsedilmiş, benim de beğenerek kullandığım bir ürün ama asıl hoşuma giden cam damlalık olayı. o ince zarif cam şıngırdadıkça kendimi iksir hazırlıyormuş gibi hissediyorum. :) bitince atmayıp başka şeylerde kullanacağım kesin bu mistik şişeyi.

  1 kasım 2019 22:54

  5

  47. Yakın zamanda aldım, 3-4 defa kullandım ve hala severek kullanıyorum. Damlattıktan max 1dk sonra oje kuruyor, parlaklık katmıyor ama parlaklığı da yok etmiyor. Yağlı bir yapısı ver fakat peçete veya sildiğiniz ojeden kalan asetonlu pamukla parmakların kenarındaki o yağlı tabakayı silebilirsiniz. Bu fiyata oldukça iyi, rossmanlarda hala satılıyor.

  31 ekim 2019 23:16


  5

  46. daha önce kuaförlerin kullandığı redist'in hem kırmızı saç spreyi kutusuna benzer olanını hem de mor olan ve essence'ın bu ürününe benzeyen versiyonlarını kullandım. bahsettiğim redist'in mor olanı da tırnak çevresini yağlı bırakıyordu ve güzeldi.

  essence'a gelirsek. bugün flormar'ın full color serisinden bir renk süreyim dedim. unutmuşum o serinin fırçasının dar olduğunu. dar fırçalı ojeleri düzgün süremiyorum, istemeden fazla kalın sürüyorum. gene kalın kalın sürdüm ve bir anlamda güzel oldu. üzerine de essence'ı damlattım birer damla. öncelikle sürer sürmez damlatmadım o yüzden ıslak ojeyle karışıp hamurlaşmadı. ilk damlattığımda tırnaklarım manikürden yeni çıkmış gibiydi, çok bakımlı görünmesi hoşuma gitti. bu nedenle yağlı olmasına takılmadım. tabi ki anında şıp diye kurutan bir ürün değil. ancak oldukça başarılı. aradan sanırım maksimum 30 dakika geçti. şu anda en kalın sürdüğüm tırnağıma bile bastırınca parmak izim çıkmıyor.

  kesinlikle yeniden alırım, benim beklentilerimi karşılıyor. zaten ben genellikle bir önceki günden ojemi sürmeye özen gösteriyorum. bir önceki gün de gece sürdüğüm için yatana kadar kuruması yeterli. bu anlamda beni mutlu etti. bir de golden rose'un holografik serisiyle nasıl anlaştığını merak ediyorum. çünkü o seriyi 3 kat sürüyorum. essence, bir indirime girsen de stoklasam seni.

  11 eylül 2019 00:07

  45. oje kurutucu topcoatlar kadar iş görmediği kesin. ojeyi sürdükten sonra 1dk kadar bekliyorum ve her tırnağa 1-2 damla damlatıyorum. yalnız elin her yerine bulaşıyor ve yağlı yağlı bir his bırakıyor. özellikle sol elimi bitirdikten sonra sağ elimin tırnaklarına damlatmak için damlalığı yağlı elimle tutmak hoşuma gitmiyor çünkü kayıyor. damlalığı da biraz sert olduğu için uygulaması pek pratik gelmiyor bana. express bir şekilde de kurutmuyor, epeyce beklemek gerekiyor. 

  7 ağustos 2019 21:44

  44. Golden rose ve Rimmel london top coat kadar etkisini göremedim. Onları sürüp yatınca ertesi gün iz vs. olmuyor. Ama bu ürünle sabaha yastık izli tırnaklarla uyandım.

  7 ağustos 2019 14:32