3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (2)
  • medya (1)

6. mat bitişli olması sebebiyle bende ara sıra pudra pudra bir görüntü sağlamış olan ürün. eğer bir de peeling zamanı kaçtıysa, pütür pütür duruyor. onun dışında gayet güzel. peeling ve güzelce nemlendirme sonrasında uygulayınca bir sorun çıkmıyor.

sivilce yapmıyor. yani en azından yağlı cildimde yapmadı. ama sivilceleri tedavi etme gibi bir özelliği de yok.

renk skalası biraz daha geniş olabilir, çünkü bende çok azıcık koyu durdu.

kapatıcığı hiç yok, ama cilde sağlıklı bir ışıltı verdiği doğru.

eve shop'tan 20tl gibi bir fiyata almıştım. kapatıcılığını beğenmediğim için şu anda pure beauty bb kullanıyorum.

15 mayıs 20:56

5

5. kapatıcılığı az, hafif yapılı bu yüzden bana göre uygulanması kolay, güzel kokulu, fiyatı uygun bir bb krem. sivilce yapmıyor ve sürdüğüm günler yüzüme aydınlık bir görüntü veriyor. bitince devam.

19 ekim 2017 18:13

4. aldığım ilk bb krem. o zamanlar kullanırken baya seviyodum ama daha başka ürünler denedikten sonra bu kreme dönünce ben bunu mu severek kullanmışım dedirtti. kapatıcılığı hiç yok zaten bi bb kremden kapatıcılık beklemek biraz saçma ama renk eşitsizliklerini bile gidermiyor bu ürün. tamam uygun fiyatlı ama faydası dokunmayan bi ürünü de yüzüme boştan boşa sürmek istemem.

12 kasım 2016 12:55


3. sivilcelerime asla bir yararı dokunmayan krem

12 mayıs 2016 10:50

2. Çok doğal duran, rengi yüzüme tam oturan, kapatıcılığı az olan bb krem. Üstelik tüp artık bitti dediğimde keseyim dedim ve 2 3 ay daha yetecek ürün çıktı resmen <3

12 mayıs 2016 10:24

1. kapatılığı az olan, karma veya yağlı ciltte parlamaya sebep olmayan, oldukça hafif yapılı bir bb krem. (link: http://www.essence.eu/tr/ueruenler/pure-skin/kapat/e/product/pure-skin-anti-spot-bb-cream/ essence sitesinden link)

21 mart 2016 19:37