yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (23)
  • medya (1)
  5

  17. 23 numarasını yeni aldığım lip gloss. Gerçekten rengi harika, simleri harika, kalıcılığı harika. Saça yapışıyor ama ben pek umursamıyorum saçımı tutturup toplayan bir insanım. Çok güzel süslüler tam bir fiyat performans ürünü

  30 haziran 02:59

  5

  16. şeffafının her dolunayda sadece 1 mağazada görüldüğüne dair bir inancımın olduğu gloss. şans eseri alabildim ama sadece bir kere kullandım sanırım. gloss kullanmaya alışık değilim hem yapış yapış olduğu için hem de koyu ruja da yakıştıramadım nude tonlara da. onun dışında çok kolay çıkmıyor kalın bir kat sürüldüğünde. parlaklığı da ideal ne yağ sürülmüş gibi duruyor ne de çok az kalıyor. bitse bir daha alırım (bulursam)

  12 haziran 16:52

  5

  15. Benim de birçok kişi gibi 01 numaralı şeffaf versiyonunu almak istediğim ancak bulamayınca eveshop'tan 03 numarasını edindiğim gloss.

  Çok memnun olduğumu söylemeliyim. Çok uzun zamandır test etmiyorum ancak bir glosstan beklentileriniz üç aşağı beş yukarı bellidir. Benim için de yapısının ağda gibi olmaması özellikle çok önemliydi. Kalıcılığı zaten bir glosstan beklemiyorum, o yüzden bu açıdan değerlendirmiyorum. Ancak nemlendirici etkisi, dudakta duruşu ve yapısı bakımından çok memnun kaldım. Çok rahatsız etmeyen ama en başta yadırgadığım, başkalarını da rahatsız edebileceğini düşündüğüm özelliği ise aroması. Meyve aroması var. İlk etapta bunu biraz yoğun alıyorsunuz. Biraz tuhaf gelebilir. Fakat alıştıkça, çok hassas değilseniz, unutuyorsunuz ve zaten ağır bir yapısı olmadığından dolayı rahatsız etmiyor. Çok beğenilen nyx glosslara göre daha hafif bir yapıya sahip, hiç yapışkanlık yok. 15 ₺ civarında bir fiyatı var, oldukça da hesaplı.

  Gelelim benim aldığım renge: 03 numara ambalajında canlı ve simli bir pembe gibi duruyor ve gözümü biraz korkuttu. Fakat jelly bir görünümü olduğundan dolayı fazla renk vermeyeceğini düşündüm ve düşündüğüm gibi çıktı. Hafif bir pigmentasyonu ve ufak simleri var. Dolgunlaştırıcı ve sağlıklı bir efekt katıyor, oldukça da doğal duruyor. Sadece simli gloss sevmeyenleri itebilir ama simleri bile o kadar yoğun değil. Ben sevdiğim için sorun etmiyorum zaten.

  01 ve 07 numaralarını da denemek isterim.

  11 haziran 17:41


  4

  14. Pembemsi tonlarını kullandığım lipgloss. İçindeki küçük simleri çok tatlı. Ayrıca birçok dudak nemlendiricisine göre dudağı daha iyi nemlendiriyor.

  24 mayıs 13:49

  5

  13. Şeffaf (renksiz) lipgloss sevenlerin memnun kalacağı bir ürün. Fiyatı diğer markalara göre daha ucuz. Aynı zamanda kalitesi de iyi. Yapış yapış bir his vermiyor fakat adı üstünde lipgloss dudağınızda kurumuyor da. Kalıcılığı orta diyebiliriz. Herhangi bir ruj sürüp üstüne bu lipglossu da kullanabilirsiniz. Bu serinin diğer renkleri de çok güzel. Sedefli değil, mat bir şekilde parlatıyor. Eve mağazalarında bulabilirsiniz. Almayı düşünen varsa bence pişman olmaz

  1 nisan 14:39 19 nisan 16:26

  12. 01 numaralı şeffaf olanı kullanıyorum aldığımdan beri elimden düşmedi. Simsiz, yapışkanlığı da klasik lipgloss şeklinde. İlk gördüğümde almadığım için baya pişman oldum çünkü bulması gerçekten zor, indirimde alırım diye beklememenizi tavsiye ederim.

  25 aralık 2019 02:09 15 şubat 16:25

  4

  11. 17 - Let it go rengine sahibim. Bebek pembesi - şeftali arası nude bir renk. Epey simli. Sürdüğünüz an dudakları ışıl ışıl yapıyor. Ben simli glossları çok seviyorum ama sevmeyeni rahatsız edebilir. Şekerleme gibi bir kokusu var. Aşırı olmasa da yapış yapışlık hissi var. Normal glosslara göre bence daha kalıcı. Kalın bir yapısı var. Bunu sürdüğüm zaman gözlerimi dudaklarımdan alamıyorum. Tek kötü yanı simleri sağa sola dağılmaya çok müsait. Dudağınızı bir peçeteye silerseniz ağız kenarınız sim kaplanıyor. Yanlışlıkla eliniz değse keza öyle. Yine de seviyorum kendisini. Fiyatına göre çok iyi bir ürün.

  9 kasım 2019 23:37


  4

  10. bihter ziyagil sağolsun simli lipgloss hevesim depreşince önce watsons marka aşırı gül kokulu bir lip gloss almıştım ama sevmiyorum o kokuyu. rossmanda indirimli olduğunu görünce essence 15 numarasını aldım. hafif bir mentolü var gibi, sim olayı demode olsa da bu lip gloss ile istediğim yoğunlukta sürebiliyorum. ofise gelirken pıt pıt yapıp dağıtıyorum. ben yapış yapışlık şimdilik hissetmedim.

  25 ekim 2019 08:32

  5

  9. Şeffaf olanı kullanıyorum.yapış yapışlık hissi katlanılabilir seviyede, elbette tüm glosslar normal rujlardan biraz daha yapış yapış. içinde sim filan yok gerçekten ıslak görünüm sağlıyor.şekerli bir kokusu var.başka rujların üstüne de kullanıyorum.fiyat/performans anlamında bence çok başarılı bir ürün.

  19 ağustos 2019 23:37

  8. 01 numaralı clear rengini aşırı denemek istediğim, ama hiçbir yerde bulamadığım lipgloss. Eğer bir gün bulabilirsem fikirlerimi belirteceğim

  25 kasım 2018 13:29