yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (28)
  • medya (0)
  5

  21. 18 numarasını bugün aldım. İçinde ışıltılar barındıran şeffaf bir gloss. Yoğun bir yapısı var ama yapış yapış bir his vermiyor. Fazla sürüldüğünde gerçekten de cam gibi parlak bir görüntü oluşturuyor, az sürüldüğünde de çok doğal bir parlaklık veriyor. Sanırım içinde mentol var çünkü dudaklarımda karıncalanma hissettim. Ayrıca dudakları dolgun gösteriyor. Pamuk şeker gibi çok tatlı kokuyor. Hem uygun fiyatlı hem de başarılı bir lip gloss.

  30 haziran 19:48

  20. Bende 01 numara olan şeffaf rengi var ve bence pretty by flormar stay true lipgloss 01 olanıyla hiçbir farkı yok, kokuları çok benzer ve yapıları aynı. En nihayetinde şeffaf gloss tabi ki benzer olması normal diye düşünüyorum.

  Ben de mat rujlara ışıltı vermesi için kullanıyorum.

  17 haziran 19:58

  19. uygun fiyatlı ve güzel ıslak görünüm veren lip gloss.

  sadece bunu sürerek veya altına mat ruj sürerek uyguladığımda verdiği etkiyi beğeniyorum.

  nokta nokta dokundurarak sürülürse daha doğal bir görünüm elde edilebilir.

  16 mayıs 19:08


  18. Tam benim sevdiğim gibi kalın lipgloss yapısında o yüzden kalıcılığı çok iyi. Bir şey yemedikçe kendi kendine dudağınızdan uçmaz.

  Işıltısız renklerini sürümden kaldırmasalardı keşke. Işıltılı renklerine şeffaf glosslar gibi davranabilirsiniz.

  Vanilya gibi kokuyor, favorimdir.

  Aplikatörü sürümü çok kolaylaştırıyor, çizgi bırakmıyor.

  Gayet alınabilir glosslar yani öneririm.

  20 ocak 12:49

  5

  17. şeffaf rengine sahibim. birçok denenen ürün gibi yapış yapış olmayan, dudakta rahatsız hissettirmeyen bir gloss.

  ben çoğunlukta tek başına kullanmayı tercih ediyorum, bazen ise gün içinde fazla matlaşan rujların kuru görüntüsünü almak için az miktarda uyguluyorum. gayet memnunum.

  7 eylül 2020 04:32

  5

  16. 23 numarasını yeni aldığım lip gloss. Gerçekten rengi harika, simleri harika, kalıcılığı harika. Saça yapışıyor ama ben pek umursamıyorum saçımı tutturup toplayan bir insanım. Çok güzel süslüler tam bir fiyat performans ürünü

  30 haziran 2020 02:59

  5

  15. Benim de birçok kişi gibi 01 numaralı şeffaf versiyonunu almak istediğim ancak bulamayınca eveshop'tan 03 numarasını edindiğim gloss.

  Çok memnun olduğumu söylemeliyim. Çok uzun zamandır test etmiyorum ancak bir glosstan beklentileriniz üç aşağı beş yukarı bellidir. Benim için de yapısının ağda gibi olmaması özellikle çok önemliydi. Kalıcılığı zaten bir glosstan beklemiyorum, o yüzden bu açıdan değerlendirmiyorum. Ancak nemlendirici etkisi, dudakta duruşu ve yapısı bakımından çok memnun kaldım. Çok rahatsız etmeyen ama en başta yadırgadığım, başkalarını da rahatsız edebileceğini düşündüğüm özelliği ise aroması. Meyve aroması var. İlk etapta bunu biraz yoğun alıyorsunuz. Biraz tuhaf gelebilir. Fakat alıştıkça, çok hassas değilseniz, unutuyorsunuz ve zaten ağır bir yapısı olmadığından dolayı rahatsız etmiyor. Çok beğenilen nyx glosslara göre daha hafif bir yapıya sahip, hiç yapışkanlık yok. 15 ₺ civarında bir fiyatı var, oldukça da hesaplı.

  Gelelim benim aldığım renge: 03 numara ambalajında canlı ve simli bir pembe gibi duruyor ve gözümü biraz korkuttu. Fakat jelly bir görünümü olduğundan dolayı fazla renk vermeyeceğini düşündüm ve düşündüğüm gibi çıktı. Hafif bir pigmentasyonu ve ufak simleri var. Dolgunlaştırıcı ve sağlıklı bir efekt katıyor, oldukça da doğal duruyor. Sadece simli gloss sevmeyenleri itebilir ama simleri bile o kadar yoğun değil. Ben sevdiğim için sorun etmiyorum zaten.

  01 ve 07 numaralarını da denemek isterim.

  11 haziran 2020 17:41


  5

  14. Şeffaf (renksiz) lipgloss sevenlerin memnun kalacağı bir ürün. Fiyatı diğer markalara göre daha ucuz. Aynı zamanda kalitesi de iyi. Yapış yapış bir his vermiyor fakat adı üstünde lipgloss dudağınızda kurumuyor da. Kalıcılığı orta diyebiliriz. Herhangi bir ruj sürüp üstüne bu lipglossu da kullanabilirsiniz. Bu serinin diğer renkleri de çok güzel. Sedefli değil, mat bir şekilde parlatıyor. Eve mağazalarında bulabilirsiniz. Almayı düşünen varsa bence pişman olmaz

  1 nisan 2020 14:39 19 nisan 2020 16:26

  13. 01 numaralı şeffaf olanı kullanıyorum aldığımdan beri elimden düşmedi. Simsiz, yapışkanlığı da klasik lipgloss şeklinde. İlk gördüğümde almadığım için baya pişman oldum çünkü bulması gerçekten zor, indirimde alırım diye beklememenizi tavsiye ederim.

  25 aralık 2019 02:09 15 şubat 2020 16:25

  4

  12. 17 - Let it go rengine sahibim. Bebek pembesi - şeftali arası nude bir renk. Epey simli. Sürdüğünüz an dudakları ışıl ışıl yapıyor. Ben simli glossları çok seviyorum ama sevmeyeni rahatsız edebilir. Şekerleme gibi bir kokusu var. Aşırı olmasa da yapış yapışlık hissi var. Normal glosslara göre bence daha kalıcı. Kalın bir yapısı var. Bunu sürdüğüm zaman gözlerimi dudaklarımdan alamıyorum. Tek kötü yanı simleri sağa sola dağılmaya çok müsait. Dudağınızı bir peçeteye silerseniz ağız kenarınız sim kaplanıyor. Yanlışlıkla eliniz değse keza öyle. Yine de seviyorum kendisini. Fiyatına göre çok iyi bir ürün.

  Edit: Dayanamayıp 20 nolu strawberry red rengini de satın aldım. Dudakta çok hafif, ışıltılı bir pembelik bırakıyor. Diğer renk kadar simli değil. Yine de çok sevdim. İçinde altın sarısı ışıltılar var. Neden hiçbir mağazada başka renklerini bulamıyorum anlamıyorum. Bu ürünü piyasadan çekmezsiniz umarım.

  Edit: 18 no plump me up rengini de satın aldım. Işıltılarını o kadar seviyorum ki ürün bitecek diye ödüm kopuyor. Bu renk maalesef diğerleri gibi güzel kokmuyor ve içinde mentol var. Formülasyonunu diğer renkleri kadar beğenmedim ancak ışıltıları için değer.

  9 kasım 2019 23:37 30 haziran 20:15