3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (6)
  • medya (1)
3

22. Pembe renkli curl & hold olanı kullanıyorum. Kaşık şekilli kıl fırçalara zaafım olduğu için almıştım. Fırçaya gelen ürün miktarı çok fazla. Bu durum kullandıkça da pek değişmedi. Cılız kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor bu sebepten. Topaklanma da yapıyor ve zamanla bu parçacıklar yüzüme dökülüyor. Onun dışında uzatması, kıvırması ve verdiği hacim bence çok iyi. Temizlerken biraz uğraştırıyor ama kirpik dökülmesine neden olmadı. 4 aydır kullanıyorum, iki üç ay daha kullanırım sanırım. Kuruyacak veya bitecek gibi görünmüyor.

16 temmuz 19:16

21. Başlarda verdiği hacim vaovv dedirtiyordu ama zaman geçtikçe kirpiklerimi çok yapıştırmaya başladı. Fırçaya çok fazla ürün geliyor çünkü. Bu yüzden uygulaması zor ve kirpiklerimi tek tek ayırmayan, aksi gibi yapış yapış gösteren rimellerden nefret ediyorum. Alt kirpiklere uygulamak da kolay değil ayrıca. Günlük olarak kullanamıyorum, artık kendisiyle anlaşamıyoruz 

14 temmuz 14:23

20. Lash extension versiyonunu kullanıyorum, uygularken dikkatli olmak gerekiyor. Ürünü kirpik dibine yoğun uygulama tekniği bunda işe yaramıyor topaklanıyor ve güzel sonuç vermiyor onun yerine hafifçe dipten uca kirpikleri taramak gerek o zaman çok güzel gözüküyor gerçekten. İçindeki fiber parçalar gün içinde dökülme yapıyor maalesef bu yüzden bir daha almayacağım.

14 temmuz 13:03


19. Curl&hold isimli pembe rengi asla yaz sıcağına dayanmıyor. 6 saat sonunda göz altlarım simsiyahtı. Soğuk, nemli olmayan havalarda da tercih etmezdim gerçi. Ürünü olduğu gibi kirpiklere bırakıyor ve örümcek bacağına çeviriyor. Ne yapısı, ne de fırçası hoşuma gitti. Aynı fiyata güzel maskaralar var; bu yüzden bir daha satın almayacağım.

13 temmuz 16:10 13 temmuz 16:11

18. Bende mor olanı var. Çok güzel volüm verio kıvırıyor. Fakat gün içerisinde dökülme yapıyor. Çıkarması da epey zor. Garnier çift fazlı makyaj temizleme suyu bile zor çıkarıyor. Fırçaya çok fazla ürün gelip kirpikleri birbirine yapıştırıyor. Ben kullanırken fazlasını sıyırıp kullanıyorum.

13 temmuz 15:10

17. curl&hold olanı kullandım. 12 saat boyunca kirpiğimde kaldı, öncelikle rengi ve uzatması gerçekten iyi, ama benimde göz kapaklarımda belli bir süre sonra bulaşma yaptı(gizlinot: bu arada kirpiklerimi kaşıma kadar getirdi kaşımın hemen altında bulaşma oldu) alt kirpiklerimede sürdüm orda bulaşma olmadı ilginç bir şekilde. genel olarak fiyatına göre performansı iyi bence ,kışın daha az bulaşma yapar diye düşünüyorum.

13 temmuz 13:17

16. Pembe renkli olanını aldım ve şu an örümcek kirpiklerle aynaya bakıyorum hüzünlü bir şekilde. Gerçekten simsiyah rengi çok güzel ama topaklandı kaldı öyle. Umarım yeni açtığım için böyledir.

22 haziran 15:55


15. ba-yıl-dım! allahın makyaj yapmayı sevenlere ve eyeliner-rimel ikilisine bayılananlara gönderdiği bir lütuf kendisi! essence'in en baba ürünü olarak bilinen pembe maskarasını kullandıktan sonra bunu kullandım onu da belirtmek isterim ve o maskara bunun yanında bir hiç. maybelline sensational ile essence birleşmiş etkisini gerçekten gösteriyor. yalnız bu maskara çok zor çıkıyor mümkünse temizlerken yağlı makyaj çıkarıcılarını kullanmayı tercih edin efenim.

edit: bendeki pudra rengi olan

18 haziran 14:35 18 haziran 14:36

14. bendeki mor renkli lash extension versiyonu. essence'in göz ürünleri bende alerji yapmasına rağmen tati'nin övmelerine dayanamayıp almıştım ama çok beğenemedim. içinde uzatıcı fiber tüylerden var, güzel uzatıyor, kalkık tutuyor ve rengi de hayli siyah. bunlar artı yönleri. ancak hem gün içinde gözaltına dökülme yaptı hem de bir ay dolmadan ağzını açık bırakmamama rağmen yapısı kurudu, daha kuru olunca da daha çok dökülme yapmaya başladı doğal olarak. ayrıca 4-5 saatten sonra yine kirpik diplerimi yakmaya başladı diğer essence ürünlerinde yaşadığım gibi. tekrar almam, drugstore maskaralarda catrice'ten devam edeceğim denemeye.

25 nisan 19:49

13. lash extension yani mor olanını tati’nin en sevdiğim drugstore maskara diye övmelerinden sonra aldım. kirpiklerimi kıvırıp sürdüğümden o konuda nasıl bilmesem de kıvrıklığı tuttuğunu söyleyebilirim. verdiği etki de çatal çatal değil de daha dağınık ve ayrık kirpikler oldu bende. dolgunluk vermesi orta seviye diyebilirim tek katta.

yalnız büyük bir sıkıntısı var asla çıkaramıyorum. ben maybelline lash sensationali hiç zorlanmadan max 1 dakikada çıkarabiliyorum tamamen, ama buna 5 dakika uğraşıyorum ve sonuçta hala kalmış olduğundan ertesi güne göz altlarıma maskara akmış şekilde başlıyorum. çıkarma sürecini düşündükçe elimden bırakıp başka bir maskara sürüyorum

almadan önce karar verin çıkarma süreci ne kadar önemli diye yoksa 15 lira da olsa paranız çöpe gitmiş olur kullanamayacağınız için

17 mart 00:10