sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (15)
  • medya (1)

  34. Curl&hold olanına sahibim. Bir ay önce açtığım bu maskara yeni kıvamını buldu. Başlarda kendisinden nefret ettim. Yapış yapış vıcık vıcık bir kıvam böyle iğrenç birşeydi. İki gün önce çekmecede görünce dedim ki evdeyken ben bunu son bir kez deneyeyim. Ve bingo ! Verdiği uzunluk, hacim dehşet... İlk başlardaki o ıslak hali tam gitmese bile biraz kıvamlanmış. Hala fırçaya çok fazla ürün geliyor. Tüpün ağzına sıyıra sıyıra fazlalığını aldım ve öyle uyguladım. Benim sarı, kısa, cılız, dümdüz kirpiklerim kaşlarıma değdi ve güzel de hacim verdi. Dün gece bir arkadaşımın düğününe giderken makyajımda bu maskarayı kullandım. Hiç far kullanmadan üç kat bu maskaradan sürdüm etkisini daha iyi görebilmek için ve hemen çöpe atılacaklar arasından daimilerimin arasına aldım. Bu güne kadar denemediğim high end, drugstore maskara çeşidi kalmamıştı açıkçası ve sonuç hep hüsrandı. Taa ki curl&hold a kadar... Şimdi kaldırırlar diye ödüm kopuyor malum neyi sevsek alıyorlar elimizden. Özetle kiripikleri benim yapıda olanlar bu maskaraya sahipseniz, bir kenara atmışsanız veya almak istiyor tereddüt ediyorsanız bir şans vermenizi tavsiye ederim.

  5 temmuz 12:33

  33. Curl & Hold;

  Uzun bir süredir Baby Roll kullanıyordum, farklı bir tane daha denemek amacıyla aldığım aşırı uygun fiyatlı maskara kendisi. İlk açtığımda yapısı çok ıslak diye hayal kırıklığına uğrayacaktım ki ilk iki, üç kullanımdan sonra harika bir maskara olduğunu fark ettim. 

   • Lens kullanıyorum, gözlerimi asla rahatsız etmedi. 

   • Çıkarırken çok zorlanmıyorum, kirpiklerimde dökülme yapmadı.

    • Rengi simsiyah benim oldukça hoşuma gitti bu özelliği. 

   • Her şeyden önemlisi kesinlikle çok güzel kıvırıyor. Özellikle ilerleyen saatlerde kirpiklerim biraz aşağı inse de beş, on saniye parmaklarımla kıvırdığımda hemen tekrar kıvrılıyor. 

   • Kirpikleri birbirinden tamamen ayırmıyor ama hepsini yapıştırmıyor da. Ben çok yapışanları temiz bir maskara fırçasıyla ayırıyorum ve güne başlıyorum. 

  3 mayıs 11:26 3 mayıs 11:28

  5

  32. Bittikçe alırım diye düşündüğüm maskara fiyat performans olarak baya iyi bence. Ben pembe renkte olanı kullanıyorum, düz ve kısa kirpiklerimi gün boyunca volümlü ve kıvrık olmasını sağlıyor. Denenebilir kesinlikle

  21 nisan 21:29

  31. ben de pembe olan curl&hold versiyonunu kullanıyorum. kirpiklerim normal uzunluk ve kıvrıklıkta. aslı özdel'in önerisiyle gaza gelip almıştım ancak hayal kırıklığına uğradım. günlük bir maskara olmaktan öteye gidemedi benim için, oysa bu tip kıllı fırçaları çok severim.

  tanımlayacak olursam makyajsızken kirpiklerimi belirginleştirmek için az uyguladığım, yoğun uyguladığımda tüm kirpiklerimi birbirine yapıştırıp sadece beş kirpiğim varmış gibi durmasını sağlayan maskara.

  2 nisan 21:34

  30. curl&hold adlı pembe olanından 3 tane bitirdim.

  kıl fırça benim kirpiklerimle ve sürüş tarzımla daha iyi anlaşıyor. bunun da fırçasını sevdiğim için almaya devam ediyorum.

  kıvırma konusunda etkisi fazla değil. kirpik kıvırıcı kullanmadığımda sadece hafif kaldırıyor. kirpik kıvırıcı kullanınca kaşa kadar kaldırıyor. ben tutma etkisini beğeniyorum. kıvırıcı üzeirne bu maskara ile 8-10 saat kadar havada, gözümü büyük gösteren kirpiklere sahip oluyorum. kirpiklerin dibinden sürünce verdiği dolgunluk bana yetiyor.

  ilk açıldığında çok ıslak olduğu için 2. kat sürülemiyor. 1 hafta içinde kıvam alıyor. yaklaşık 1 ay rahat sürüm sonrası kurumaya başlıyor. gün içinde makyaj silip tekrar yaptığım için yaklaşık 1,5 ay dayanıyor bana. sonrasında zaten kullanılmazsa kuruyacaktır sanırım.

  yağ bazlı temizleyiciler ile çok kolay çıkıyor. ovalamanız gerekmiyor. benim kirpiklerimi dökmedi.

  artık makyajsız işe gitmeye başladığım için uzun süre kurumayacak rimel arayışına girdim ve kendisiyle vedalaştım.

  18 mart 21:45

  29. Çok övüldüğü için almıştım ama 1 haftada kurudu. Verilen paraya yazık, almayın.

  22 şubat 14:32

  28. Pembe olanını övgüler üzerine aldım. Dün ilk kez test etme şansım oldu. İlk katı sürdüğümde oldukça koyu ve yoğun kıvamlı olduğunu farkettim ve biraz göz kapağıma bulaştı. İkinci katı sürmeye kalkınca ise felaket. Kirpikleri yapıştırdı. Çok ıslak olduğu için kontrolü çok zor. Bugün bir şans daha vermek istedim ve daha dikkatli uyguladım.. Ama yine aynı hüsran.. Fırça çok büyük ister istemez kirpik diplerine de bulaşıyor. Yine aynı ıslak ve yapışık görüntü oluştu. Sanırım param da çöp oldu. Volüm istiyorsanız aynı markanın lash Princess pembe olanına bakabilirsiniz. Eskiden ondan çok memnun kalınca bu da aynı çıkar sanmıştım ama sanırım tekrar ona döneceğim

  20 şubat 18:43

  5

  27. Mor olanı kullanıyorum ve çok mennunum. Kirpiklerim yoğun, uzun ama ince. Bir çok mascara denedim. Hiç biriyle kıyaslayamayacağım kadar yoğun etki sağlayan, akmayan, dökülmeyen müthiş bir rimel. Pembe olanı da kullandım ama kirpik tipim dolayısıyla mor olandan daha çok performans elde ettim. Bu rimeli kullanmadığım zamanlarda kirpiklerim çok düşüyordu, onu da biraz bebe pudrası sürüp üzerine rimel sürerek çözüyordum. Bebek pudrası daha kıvrık kirpikler için alternatif bir çözüm benim için. Ama sür çık kolaylığı isteyen süslüler için kesinlikle mor tavsiyemdir.

  19 şubat 15:08

  26. Bende pembe olanı var. Öyle güzel hacim veriyor ki tek tek ayrilmasada olur dedirtti. Gerçekten uzun zamandır böyle bir maskara kullanmamıştım. Yüzün ifadesini çok değiştiriyor. Bence denenmesi gereken bir maskara süslüler.

  17 ocak 13:28

  25. yaklaşık 3 aydır pembe renkli curl&hold olanını kullanıyorum. markanın çok sevilen maskarası i love extreme kullanıp hiç memnun kalmamış iken bu maskaraya bayıldım. öncelikle kirpiklerim sarı renk orta boya sahipler. maskara günlük kullanım için bana isteğim uzunluğu ve hacimi sağlıyor. gün içerisinde dökülme veya akma problemi ile karşılaşmadım hiç. benim için tek eksisi çift fazlı temizleyicelerle bile zor çıkması.

  10 ekim 2018 23:07