sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (30)
 • oylar (12)
 • medya (1)

30. curl&hold adlı pembe olanından 3 tane bitirdim.

kıl fırça benim kirpiklerimle ve sürüş tarzımla daha iyi anlaşıyor. bunun da fırçasını sevdiğim için almaya devam ediyorum.

kıvırma konusunda etkisi fazla değil. kirpik kıvırıcı kullanmadığımda sadece hafif kaldırıyor. kirpik kıvırıcı kullanınca kaşa kadar kaldırıyor. ben tutma etkisini beğeniyorum. kıvırıcı üzeirne bu maskara ile 8-10 saat kadar havada, gözümü büyük gösteren kirpiklere sahip oluyorum. kirpiklerin dibinden sürünce verdiği dolgunluk bana yetiyor.

ilk açıldığında çok ıslak olduğu için 2. kat sürülemiyor. 1 hafta içinde kıvam alıyor. yaklaşık 1 ay rahat sürüm sonrası kurumaya başlıyor. gün içinde makyaj silip tekrar yaptığım için yaklaşık 1,5 ay dayanıyor bana. sonrasında zaten kullanılmazsa kuruyacaktır sanırım.

yağ bazlı temizleyiciler ile çok kolay çıkıyor. ovalamanız gerekmiyor. benim kirpiklerimi dökmedi.

artık makyajsız işe gitmeye başladığım için uzun süre kurumayacak rimel arayışına girdim ve kendisiyle vedalaştım.

18 mart 21:45

29. Çok övüldüğü için almıştım ama 1 haftada kurudu. Verilen paraya yazık, almayın.

22 şubat 14:32

28. Pembe olanını övgüler üzerine aldım. Dün ilk kez test etme şansım oldu. İlk katı sürdüğümde oldukça koyu ve yoğun kıvamlı olduğunu farkettim ve biraz göz kapağıma bulaştı. İkinci katı sürmeye kalkınca ise felaket. Kirpikleri yapıştırdı. Çok ıslak olduğu için kontrolü çok zor. Bugün bir şans daha vermek istedim ve daha dikkatli uyguladım.. Ama yine aynı hüsran.. Fırça çok büyük ister istemez kirpik diplerine de bulaşıyor. Yine aynı ıslak ve yapışık görüntü oluştu. Sanırım param da çöp oldu. Volüm istiyorsanız aynı markanın lash Princess pembe olanına bakabilirsiniz. Eskiden ondan çok memnun kalınca bu da aynı çıkar sanmıştım ama sanırım tekrar ona döneceğim

20 şubat 18:43

27. Mor olanı kullanıyorum ve çok mennunum. Kirpiklerim yoğun, uzun ama ince. Bir çok mascara denedim. Hiç biriyle kıyaslayamayacağım kadar yoğun etki sağlayan, akmayan, dökülmeyen müthiş bir rimel. Pembe olanı da kullandım ama kirpik tipim dolayısıyla mor olandan daha çok performans elde ettim. Bu rimeli kullanmadığım zamanlarda kirpiklerim çok düşüyordu, onu da biraz bebe pudrası sürüp üzerine rimel sürerek çözüyordum. Bebek pudrası daha kıvrık kirpikler için alternatif bir çözüm benim için. Ama sür çık kolaylığı isteyen süslüler için kesinlikle mor tavsiyemdir.

19 şubat 15:08

26. Bende pembe olanı var. Öyle güzel hacim veriyor ki tek tek ayrilmasada olur dedirtti. Gerçekten uzun zamandır böyle bir maskara kullanmamıştım. Yüzün ifadesini çok değiştiriyor. Bence denenmesi gereken bir maskara süslüler.

17 ocak 13:28

25. Hacim, uzunluk ve kıvrıklık veren bir maskara. Yüksek beklentiyle almamıştım fakat Beklentilerimin üzerinde çıktı.

En büyük problemi ise fırçada çok fazla ürün tutması. Kirpikleri yapıştırmanın ötesinde inanılmaz rimel bırakıyor kirpiklerde. Fırçasını sıyırarak kullanmama rağmen hem de.

Buna rağmen verdiği kocaman dolgun görüntüyü sevdim.

14 aralık 2018 00:03

24. yaklaşık 3 aydır pembe renkli curl&hold olanını kullanıyorum. markanın çok sevilen maskarası i love extreme kullanıp hiç memnun kalmamış iken bu maskaraya bayıldım. öncelikle kirpiklerim sarı renk orta boya sahipler. maskara günlük kullanım için bana isteğim uzunluğu ve hacimi sağlıyor. gün içerisinde dökülme veya akma problemi ile karşılaşmadım hiç. benim için tek eksisi çift fazlı temizleyicelerle bile zor çıkması.

10 ekim 2018 23:07

3

23. Pembe renkli curl & hold olanı kullanıyorum. Kaşık şekilli kıl fırçalara zaafım olduğu için almıştım. Fırçaya gelen ürün miktarı çok fazla. Bu durum kullandıkça da pek değişmedi. Cılız kirpiklerimi birbirine yapıştırıyor bu sebepten. Topaklanma da yapıyor ve zamanla bu parçacıklar yüzüme dökülüyor. Onun dışında uzatması, kıvırması ve verdiği hacim bence çok iyi. Temizlerken biraz uğraştırıyor ama kirpik dökülmesine neden olmadı. 4 aydır kullanıyorum, iki üç ay daha kullanırım sanırım. Kuruyacak veya bitecek gibi görünmüyor.

Edit: son hali hakkında fikir belirteyim derken girdiyi sildim yanlışlıkla, o yüzden yeniden paylaşıyorum. Etkisi gittikçe güzelleşiyor. Yapıştırma problemi ortadan kalktı. Kıvamı iyice oturdu, bu halinden çok memnunum. İstediğim gibi hacimli veya doğal kirpik görünümü elde edebiliyorum o anki ruh halime göre. Önceden Bazı sabahlar nasıl bir görüntü ortaya çıkacağını kestiremediğimden kullanmaktan kaçındığım oluyordu. Şimdi kontrol bende olduğu için sürekli elim bu maskarama gidiyor.

6 eylül 2018 16:03

22. Başlarda verdiği hacim vaovv dedirtiyordu ama zaman geçtikçe kirpiklerimi çok yapıştırmaya başladı. Fırçaya çok fazla ürün geliyor çünkü. Bu yüzden uygulaması zor ve kirpiklerimi tek tek ayırmayan, aksi gibi yapış yapış gösteren rimellerden nefret ediyorum. Alt kirpiklere uygulamak da kolay değil ayrıca. Günlük olarak kullanamıyorum, artık kendisiyle anlaşamıyoruz 

14 temmuz 2018 14:23

21. Lash extension versiyonunu kullanıyorum, uygularken dikkatli olmak gerekiyor. Ürünü kirpik dibine yoğun uygulama tekniği bunda işe yaramıyor topaklanıyor ve güzel sonuç vermiyor onun yerine hafifçe dipten uca kirpikleri taramak gerek o zaman çok güzel gözüküyor gerçekten. İçindeki fiber parçalar gün içinde dökülme yapıyor maalesef bu yüzden bir daha almayacağım.

14 temmuz 2018 13:03