essence

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (477)
  • medya (24)

477. hot chocolate kahverengi göz kalemi bence piyasada fiyat performans oranı en yüksek ürünlerden birisi.

19 ekim 23:37

476. lippaint rujlarını elimde denedim geçen gün. lipgloss gibi ama daha ağdalı, daha yapış yapış. ve kesinlikle renk vermiyor. ben mat rujlarını da pek beğenmemiştim, must have farları da pigmentasyon olarak bana pek başarılı gelmedi. ojeleri ve maskaralarından çok memnunum ama. öğrenci dostu, bütçe sever bir markadır.

19 ekim 15:22

475. buradan bir ruj aldım. kalıcığı 10 dakika.

zamanında bir de ojesini almıştım, o da aynı şekil 1 saat sonra falan soyulmaya başlıyordu. bir farını da elimde denedim, pigmentasyon sıfırdı. çok ucuz diye almamak lazım bazı şeyleri. bence en kötü drugstore markalarından biri.

19 ekim 14:38

474. Çoktandır standına bakmadığım için eveye girip bir inceliyim dedim. Dolu dolu essence görmek gerçekten gözlerimi doldurdu :') 

Bi dakka yazıya ara verdim çünkü gizlinot veremiyorum tıklanmıyo üstüne mobilde niye böyle oluyo bana yazar mısınız?

Neyse, iki tane yeni ürünü gözüme çarptı. Ne kadar merak etsem de yorumlanmamış bir şey satın almayı pek sevmem. Anca birilerinden görmem lazım yada o üründen benden hiç olmaması lazım. 

Birincisi, prismatic hololighter stick. Maalesef hiç tester yoktu. Ama dış görünüşünden ve isminden yola çıkarsak duochrome yapıda bir aydınlatıcı. Rengi "be unique be a unicorn"

İkincisi ise get picture ready kontür paleti. Essence'in transparan pudrası, satin allığı, bronzerlarına bayıldığım için kontür paleti çok ilgimi çekti. İçinde aydınlatıcı sarımsı bir pudra, bronzer bir de kontür pudrası var. Görsellere koyuyorum. 

18 ekim 23:38 - 19 ekim 00:07


473. my must haves farlarından bazıları 3.5 liraya,satin blush ve matt blush allıklarından bazıları 5.5 liraya,all about eyes ve face paletlerinden bazıları da 8.5 liraya düşmüş rossmannda.hepsi de başarısız ürünleriydi sanırım ama ucuz diye ben my must haves farlarından 15 numarayı aldım,saks mavisi.bazsız falan sürünce çoook hafif durdu mavi olduğu için açıkçası patlamasını da istemiyordum ama pek kalıcı olmayacak gibi pigmentasyonu falan iyi değil.3buçuk liradan fazla etmezmiş yani denemek isteyenleriniz varsa bir baksın derim.

21 ağustos 21:29

472. Gel oje serisinden siyah bir oje aldım almaz olaydım. Ben bu kadar dayanıksız bir oje görmedim üstüne wet n wild ın şeffaf Ojesini geçmeme rağmen. Bir daha ojelerinden almayı düşünmüyorum. 

Onun dışında maskaraları, rujları çok güzel, uygun fiyatlı. Pudrasını da çok beğeniyorlar. 

21 ağustos 15:12

471. Hayatımın nude rujlarını bulduğum long lastinglerin üretimini durdurarak kendi topuğuna sıkıyorsun demek istediğim markadır. 

21 ağustos 14:49

470. bu markanin memnun kalmadigik urunu olmadi. kipuk fondoteni, meshur pembe ve princess maskarasi, kas jeli, kas ve dudak kalemleri harika.

21 ağustos 10:07

469. dudak kalemleri 4 tl ve kalıcı. renkleri de çok güzel.

16 ağustos 00:54

468. Holografik ürünler çıkartacakmış. Tabi bize ne zaman gelir orası ayrı sıkıntı. Yoksa kim istemez on liraya holografik aydınlatıcı.

Aynı zamanda metalik rujları ve farları, yeni seri rujları da çıkacakmış.

16 ağustos 00:26