girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (465)
  • medya (25)

465. Sanırım bu markadan asla kopamıycam.

Türkiyeden 2 in 1 fondöteni, köpük fondöteni, transparan pudrası, rujları, dudak kalemleri kısacası tüm standı yemek istediğim marka. Fiyatlara biraz zam gelmiş ama umarım daha çok gelmez.

16 nisan 19:40

464. Asansörlü siyah ve kahve kalemini çok seviyorum. Diğer kalemlere göre akma bozulma oranı bence daha iyi. Fiyat ile de kıyaslarsak muhteşem. Benim elimin gittiği ve bittikçe aldığım tek göz kalemi. Şeffaf kaş jelini de seviyorum ama son aldığımda bir farklılık var. Kaşları daha ıslak bırakıyor, daha uzun sürede kuruyor ve beyaz iz bırakmaya başladı. Bir önce kullandığım tüpte böyle bir şey yaşamadım. Bitince son kez daha deneyip ona göre yoluma devam etmek istiyorum. Mat transparan pudrası sabitleme konusunda başarılı ama bence cilde renk veriyor. Bu beyazlıktan hoşlanmadığım için sadece göz altıma hafif şekilde uyguluyorum.

16 nisan 04:35

463. ‘My must haves’ tekli farlarına, ‘long lasting’ asansörlü göz kalemlerine, ‘i love extreme crazy volume’ rimeline ve özellikle ‘matt matt matt’ rujlarına bayıldığım, senelerdir gönül bağım olan marka. 

16 nisan 03:29


462. Bilmiyorum sadece bana mı öyle geliyor ancak eskisi kadar uygun fiyatlı olmayan marka. Bugün gezerken baktım da fiyatları yeniden güncellenmiş sanırım. Örneğin köpük fondöteni artık 22.5 tl'den satılıyor. Yeni çıkan fondöteni (gizlinot: Fresh&fit olması lazım) ise 30 liradan satışta. Kabul edelim normal fiyatları diğer markalara göre elbette daha uygun. Ancak diğer markalar ayda en az 2-3 kez %40/50 gibi indirimleri giderken Essence asla indirime girmiyor. Eskiden diğer markaların indirimli haliyle aynı olan fiyatları yakında onların normal fiyatına yetişecek gibi duruyor. Üzülerek izliyorum fiyatların yükselişini. (gizlinot: :()

15 nisan 17:51

461. Göz kalemlerini çok başarılı bulduğum marka. Fiyat performans muazzam. Mavi yeşil kahverengi ten rengi hepsini aldırdı bana.

24 mart 22:48

460. toz ürünlerinde aşırı dandik ambalajları olan marka. iki transparan pudrasını bitirdim üçüncünün dibi göründü, ilk ikisinin kapağı birkaç aydan sonra parçalanarak ayrıldı. evde bir tane de renkli pudrası ve allığı var, kapaklar çoktan kırılıp ayrıldı bi yere götüremiyorum. rezalet ambalajlar rezalet. açıp kapatırken çıt çıt kırılma seslerini duyabiliyorsunuz ne kadar dikkat etseniz de. şu an tek hedefim elimdeki transparan pudrasını bitirene kadar kapağın kapanır halde kalması.

Edit: tabii ki de kırıldı. Evde tutuyorum kendisini, dışarı çıkarabilmek için rival de loop’un transparan pudrasını aldım. performans açısından gayet iyi, ambalajı sağlam ve uygulama için pufu var içinde. 

3 ocak 09:40 15 nisan 11:59

459. mat pudrasına bayılıyorum, fiyat ve performans oranı süper. rujları hiiiç kalıcı değil. farları eh işte. rimelleri lapır lapır kirpik döküyor - kesin tespit.

19 aralık 2017 03:22


458. Fiyatları yükseldi mi bana mı öyle geliyor :/

18 aralık 2017 18:18

457. bu markadan kıl fırça olmayan bir rimel almak istiyorum ama daha önce hiç deneyimlemediğim için hangisini alacağımı bilemedim.. kirpiklerimi yapıştırmayacak dolgun gösterecek bir rimeli var mı??

21 kasım 2017 18:19

456. hot chocolate kahverengi göz kalemi bence piyasada fiyat performans oranı en yüksek ürünlerden birisi.

19 ekim 2017 23:37