sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (503)
 • medya (40)

503. Bu markanın efsane 3 ürünü var. Şöyleki; 1- Stay natural concealer: Bayılarak ama bayılarak kullanıyorum, aydınlatıyor kapatıyor ve naturel bir görünümü var. Tek kötü yani bereketsiz bir ürün olması. 2- All about matt sabitleme pudrası, gerçekten bir sabitleme pudrasından ne istiyorsanız size veriyor. 3- Oje kurutucu: Ennn sevdiğim bu olsa gerek, bayılıyorum! Ojeyi anında kurutması yapısı, uzun süre giden bir ürün olması, tırnak etlerine yaptığı bakım. Bayılıyorum bu üç ürüne. Maskarası ise felaket diyebilirim, hatta maskaraları. Yapısı yapış yapış, o nefret ettiğim örümcek ağı efekti veriyor, kirpikleri birbirine yapıştırıp offf yazamıycam daha fazla, almayın hiç ama hiç iyi değil yapıları.

22 aralık 2018 20:14

502. Artık yeni ürünleri gelmiş, eski ürünleri gitmiş ama rossmann'dan. Hot chocolate göz kaleminin eksikliğini hissetmeye başladım bugünden.

Yeni ürünlerden ziyade fiyatlara baktım, 50 küsur liraya maskaraları vardı. Hem de iki defa baktım fiyatlara farklı günlerde olmak üzere yanlış mı hatırlıyorum acaba diye. Bu fiyatlarını sindirince ürünleri incelemeye başlayacağım anca.

18 ekim 2018 22:16

501. Yeni ürünleri rossmann şubelerine gelmiştir. Metalik farlar ve rujlar, holografik olmayan holo farlar, yeni fondöteni, mac paletlere benzer paletleri ulaşılabilir. Yalnız, ben bir essence palete 55 lira vermeyi şu an kendime yediremiyorum. İyi ki zamanında sürekli kullandığım ürünlerini stoklamışım.

5 ekim 2018 20:32

500. Dün rossmanda gezerken fark ettim deli gibi zamlanmış olan marka. Her şeyine zam gelmiş. Şaşırdım mı hayır

5 eylül 2018 10:03

499. Bugün essence standına bakarken çalışanlardan biri gelip "Essence stand değişikliği yapacak bir iki aya, şu an indirimde olan ürünler gidebilir, yeni ürünler de gelecek dedi." tıpkı the balm'ın yaptığı gibi yapacak sanırım, yeni standını bayağı merak ediyorum. o indirimde olan ürünler arasında apricotta tekli farı da var. Ben aldım bir tane yedeklemek amacıyla, dibini gördüğüm tek aydınlatıcı kendisi.

Edit:az önce international kısmına baktım sitesinin ve apricotta tekli farı gidiyor gibi görünmüyor. Gerçi bizden giden ama diğer ülkelerde hala bulunabilen tonla ürünü var Essence'in.

1 eylül 2018 13:50 1 eylül 2018 14:08

498. Yeni koleksiyonlarını merak ettim bugün bakarken bazılarını paylaşayım dedim.Essence nin international sayfasından aldım görselleri henüz tr sayfasında yer almıyor. gelir mi gelmez mi bilmiyorum ama far paletlerinden bazıları fena degil gibi ve farklı ürünler de var.

ilgili medya:
10
27 ağustos 2018 16:32

497. internet sayfasında international'ı seçerseniz çıkaracağı yeni ürünleri görebileceğiniz kozmetik markası. türkiyeden gidiyor mu acaba diye konuşulunca kendilerinden sadece bir far ve bir rujum olmasına rağmen üzülmüştüm, ama yeni birçok ürün çıkarıyormuş. 4-5 farklı ruj serisi çıkacakmış, likid matlar, metalikler ve velvet matte isimli ama çok da mat olmayan rujlar gördüm. yeni far paletleri ve tekli farlar da çıkıyormuş. ayrıca (link: https://www.essence.eu/products/face/contouring/e/product/glazed-donut-highlighter/ glazed donut) isimli bir de aydınlatıcı çıkacakmış ki eğer aydınlatıcı seven bir insan olsaydım türkiyeye geldiği an gidip alırdım sanırım çünkü paketlemesi aşırı tatlı. yeni ürünlere (link: https://www.essence.eu/products/new-products/ şuradan) bakabilirsiniz. hatta almanca biliyorsanız denemeleri için bazı alman youtuberlara ürün gönderilmiş youtubeda onları da izleyebilirsiniz. 

25 ağustos 2018 20:37 25 ağustos 2018 20:39

496. Ambalaj değişikliği falan olabilir mi acaba? Ya da yeni ürünler? Lütfen olsun çünkü ya tam olarak gitmesini istemem transparan pudrası, dudak kalemlerini ve glossunu seviyordum. Ve fiyatına göre çok iyi iş çıkaran ürünleri var. Öğrenci dostu essence umarım gitmez. Bakmayıda sevdiğim bir standı vardı. 

10 ağustos 2018 19:52

495. okuduklarımdan sonra ne olur ne olmaz diye düşünüp, paramın olduğu en yakın zamanda eyeliner ve göz kalemi stoğu yapacağıma şu saniye karar verdiğim, çok sevdiğim cruelty free alman markası.

10 ağustos 2018 15:43

494. Panik olmayın hemen, (yazar: sen bu kadar ruju ne yaptin)'ın da söylediği gibi veda edenler sadece Türkiye'ye mahsus değil. Rebranding yapıyorlar gibi geldi bana da; yani ambalajlar, içerikler belki de logosu filan değişecektir.

10 ağustos 2018 10:58