4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (2)
  • medya (5)

19. vaatlerini yerine getireceğini pek düşünmediğim jel formunda, sıvılaşmış balmumu görünümünde göz kremi.

özellikleri şöyle:

alerjik reaksiyon: alerjik cildimde bir soruna yok açmadı. öncesinde ANR serummu gün aşırı göz altlarıma sürerek alıştırdığım için olabilir. hafif bir yanma hissi yapıyor sanki, ama kızarma ve kabarma yapmadı.

koku: koku konusunda hassas olmama karşın beni rahatsız eden bir kokusu yok.

içerik: dananın kuyruğunun koptuğu yer burası. içeriği bir gece kremine uygun değil. şöyle ki dördüncü sıradan aşağısı: Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Propanediol, Sucrose, Petrolatum biçiminde devam ediyor. yani içinde yoğun miktarda silikon var. gece sürülen bir kremin üzerine makyaj yapılmayacağı çok açıkken neden ilk sıralara yükselen oranda silikon olur ki? ben geceleri cildim nefes alsın, gözeneklerim açık kalsın ve kremle de beslensin istiyorum. ancak zaten az miktarda bulunan besleyici malzemelerin cildimle temas etmesi için silikonu aşması gerekiyor.

sonuç olarak: içeriği nedeniyle işe yaradığını pek sanmıyorum, gece kremi olarak yapılmasaydı makyaj altına baz olarak kullanabilirdim ancak şimdi güneş görünce ciltte leke yapar mı bilmediğim için bu işlevle de kullanamam. alacağımı sanmam.

20 şubat 22:45

3

18. Dün gece bitirdiğim, uzun süre kullandığım ürün. 

Ürünü her gece yatmadan göz altı, göz çevresi ve göz üstü olmak üzere uyguladım. 

Hiçbir zaman mor renk görmediğim gözaltılarım bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra morardı sanki hep uykusuzmuşum gibi ve yorgun gösterdi göz altlarımı. 

Başka da bir etkisini göremedim zaten. Bir daha almam. 

4 ocak 19:33

17. Kapağı komple açılıp ürünü han kapısı gibi ortalıkta bırakan tüm ürünler gibi bu ürün de gözümde hükümsüzdür. 

Göz serumunu pompalı yapmışsın bunu neden Böyle bırakırsın. Zaten diğer kremler de paso kapağı açmalı. Allahın rival de loopu bile pompalı şişeye koymuş kremini şusunu busunu. Yakıştıramıyorum esteeciğim. 

21 aralık 2017 13:31 21 aralık 2017 13:31


5

16. Çok hafif jel kıvamlı bir göz kremi. Estee Lauder da bir alışverişimde hediye verilmişti. Çok memnun kalmıştım serinin diğer ürünleri gibi. Hem neme doyuruyor hem sabah uyandığımda göz altlarım daha az şişmiş oluyor. 

Cilt serumuyla birlikte kullandığım zaman tadından yenmiyor. Kullandığım göz kremleri içerisinde en iyisi diyebilirim. Fiyatını hak ediyor bence. Gözlemledikçe editlerim. 

20 aralık 2017 23:12

15. ertesi sabaha daha az belirgin çizgilerle ve daha dolgun göz altlarıyla uyanmanızı sağlayan krem. Kullanma amacım morluktan vs ziyade geleceğe yatırım, bu kremi kullanırken içim daha rahat bir zamanlar öve öve bitirilemeyen ve afedersiniz bi halta yaramayan kielh's avokadolu göz kremindense. yalnız sürdükten sonra bir dakika kadar yakıyor. :/

20 aralık 2017 22:16

14. Memnun kaldigim goz kremi. Kavanoz urunleri pek sevmesem de bitene kadar bozulmadi. Goz cevrem henuz cok sorunlu olmadigi icin kullandigim surece bana iyi geldi, suruldugu gibi bir puruzsuzluk, slikon dolgusu hissi veriyor ve ertesi gun de devam ediyor. Pahali ama denenebilir bir urun.

18 haziran 2017 23:28

13. Yılbaşında yaptığım alışverişle birlikte hediye gelen setin içindeki 5 ml deneme boyunu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. İncecik, jel formunda bir göz kremi. Göz çevresine verdiği yumuşaklık gerçekten muazzam, aradan saatler geçtiğinde dahi göz çevreme dokunduğumda yumuşacık olduğunu hissediyodum. fakat yine de göz çevresi çoķ kuru olanlara yeterli geleceğini düşünmüyorum. Yüksek fiyatına göre farklı ürünler denenebilir.

25 nisan 2017 09:56


12. Yorum yapmak için bitirip aynı markanın (link: https://www.suslusozluk.net/b/estee-lauder-revitalizing-supreme-global-anti-aging-göz-kremi revitalizing supreme global anti aging göz kremi)ne geçmeyi bekledim kıyaslama yapabilmek adına.

Nemlendirme açısından gerçekten çok iyi daha sürerken anlıyorsunuz zaten yağ gibi eriyor ısıyla. Az miktar aldığımda bile yeterli oluyor o yüzden çok uzun süre kullanabilirsiniz. Sabah uyandığımda yumuşacık oluyordu gözaltlarım, fakat bu dolgunlaştırma, çizgileri yok etme durumu benim aleyhime oldu ne yazık ki. Benim doğuştan şiş gözaltlarım var zaten, son zamanlarda çekilen fotoğraflarda daha da şiş olduğunu farkettim özellikle göz kapağıma sürdüğümde sabah ağlamış gibi uyanıyordum. gözaltlarının çökük ve kuru olmasınsan şikayet edenler için mükemmel bir krem, ben nemlendirmesini çok sevsem de benim için ideal krem değil ne yazık ki.

2 şubat 2017 22:37

11. Artık 30lu yaşlara yaklaşmanın verdiği bir tedirginlikle Estee Lauder'in kendi sitesinden yaptığım yüklü bir alışveriş sonrası 3 tane 5ml numunesi geldi, denemeye başladım. Buraya yazmadan önce uzun süre denemek yorumlamak istedim. yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Öncelikle şöyle söyliyim:

- Benim gibi uzun süredir numaralı gözlük kullanıyorsanız, göz dereceniz yüksekse ve gözleriniz ve çevresi yorgun, hafif kararmış, çökmüş gibiyse kesinlikle önerebilirim.

- Ne yapsa kapanmayan bir morluk sorunum yoktu, hafifti ve bu krem iyi geldi diyebilirim.

- Krem çok çabuk emiliyor, hiçbir leke bırakmıyor. Sonrasında da yapış yapış olmuyor. Fakat nemi çok güzel hissediliyor.

- Burada yazılanların aksine ben hem gece hem sabah kalkınca kullandım, biraz bekledikten sonra makyajımı da yaptım. Aksine uyguladığım ürünler daha kalıcı oluyor gibi geldi.

- Numuneler bitmek üzere, kendi sitesinde de güzel kampanyalar oluyor. Hiç sephoranın bilmem boyner çalışanının ağız kokusunu çekmem arkadaş. Veririm siteden siparişimi, alırım 5-6 tane testerımı ooohh missss

28 ocak 2017 11:50

10. bende alerjiye neden olan krem. önce göz çevrem tatlı tatlı kaşınmaya başlıyor sonra da kabarcık çıkıyor. skt'nde mi sorun var anlamadım. karşılaşan süslü varsa mesaj kutuma beklerim. serumundan memnun ama krem benim için hayal kırıklığı.

14 ocak 2017 21:48