3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar ()
  • medya (2)
4

22. Yüz Serumu kadar etkili olmayan bir göz kremi ama yumuşak bir dokusu var ve hızlı emiliyor... varla yok arası ince çizgileri olan, kuru olmayan göz altı yapısına çok uygun bir krem. Daha çok normal ve karma cilde uygun... Bu tarz ciltlere sahip kişiler nemlendirmesinden memnun kalabilirler. Ben severek kullanıyorum ama göz altı kırışıklıkları belirgin olan, kuru göz altı yapısına sahipler için doğru bir seçim olmayabilir...  Büyük beklentileri olanlara uygun değil. 

14 nisan 22:32 2 mayıs 12:43

21. vaatlerini yerine getireceğini pek düşünmediğim jel formunda, sıvılaşmış balmumu görünümünde göz kremi.

özellikleri şöyle:

alerjik reaksiyon: alerjik cildimde bir soruna yok açmadı. öncesinde ANR serummu gün aşırı göz altlarıma sürerek alıştırdığım için olabilir. hafif bir yanma hissi yapıyor sanki, ama kızarma ve kabarma yapmadı.

koku: koku konusunda hassas olmama karşın beni rahatsız eden bir kokusu yok.

içerik: dananın kuyruğunun koptuğu yer burası. içeriği bir gece kremine uygun değil. şöyle ki dördüncü sıradan aşağısı: Dimethicone, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Propanediol, Sucrose, Petrolatum biçiminde devam ediyor. yani içinde yoğun miktarda silikon var. gece sürülen bir kremin üzerine makyaj yapılmayacağı çok açıkken neden ilk sıralara yükselen oranda silikon olur ki? ben geceleri cildim nefes alsın, gözeneklerim açık kalsın ve kremle de beslensin istiyorum. ancak zaten az miktarda bulunan besleyici malzemelerin cildimle temas etmesi için silikonu aşması gerekiyor.

sonuç olarak: içeriği nedeniyle işe yaradığını pek sanmıyorum, gece kremi olarak yapılmasaydı makyaj altına baz olarak kullanabilirdim ancak şimdi güneş görünce ciltte leke yapar mı bilmediğim için bu işlevle de kullanamam. alacağımı sanmam.

20 şubat 22:45

20. Yeni kullanmaya basladim, sag goz altimda milia yapti iki gunde, acaba benmi biraz fazla surdum, gecermi bu milia? Beni deneyimli susluler bilgilendirir mi acaba?

18 ocak 22:16


19. Yirmilerin başında kırışıklık, leke gibi cilt problemleri ve yaşlanma belirtileri yokken ihtiyaç duyulmayan ancak otuzu devirdikten sonra ihtiyaç duyulan ürünlerin başını çekmektedir.

Opak renkli hafif yağlı bir yapıya sahiptir, özellikle yatmadan önce temiz cilde göz çevresine uygulandığında sabah aydınlık ve nemlenmiş güzel bir ciltle karşılaşıyorsunuz. Uzun süreli kullanımda ince kırışıkların görünümü azaltıyor. Fiyat performans olarak kesinlikle önerilebilecek bir ürün.

5 ocak 16:36 19 mart 15:26

3

18. Dün gece bitirdiğim, uzun süre kullandığım ürün. 

Ürünü her gece yatmadan göz altı, göz çevresi ve göz üstü olmak üzere uyguladım. 

Hiçbir zaman mor renk görmediğim gözaltılarım bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra morardı sanki hep uykusuzmuşum gibi ve yorgun gösterdi göz altlarımı. 

Başka da bir etkisini göremedim zaten. Bir daha almam. 

4 ocak 19:33

17. Kapağı komple açılıp ürünü han kapısı gibi ortalıkta bırakan tüm ürünler gibi bu ürün de gözümde hükümsüzdür. 

Göz serumunu pompalı yapmışsın bunu neden Böyle bırakırsın. Zaten diğer kremler de paso kapağı açmalı. Allahın rival de loopu bile pompalı şişeye koymuş kremini şusunu busunu. Yakıştıramıyorum esteeciğim. 

21 aralık 2017 13:31 21 aralık 2017 13:31

5

16. Çok hafif jel kıvamlı bir göz kremi. Estee Lauder da bir alışverişimde hediye verilmişti. Çok memnun kalmıştım serinin diğer ürünleri gibi. Hem neme doyuruyor hem sabah uyandığımda göz altlarım daha az şişmiş oluyor. 

Cilt serumuyla birlikte kullandığım zaman tadından yenmiyor. Kullandığım göz kremleri içerisinde en iyisi diyebilirim. Fiyatını hak ediyor bence. Gözlemledikçe editlerim. 

20 aralık 2017 23:12


15. ertesi sabaha daha az belirgin çizgilerle ve daha dolgun göz altlarıyla uyanmanızı sağlayan krem. Kullanma amacım morluktan vs ziyade geleceğe yatırım, bu kremi kullanırken içim daha rahat bir zamanlar öve öve bitirilemeyen ve afedersiniz bi halta yaramayan kielh's avokadolu göz kremindense. yalnız sürdükten sonra bir dakika kadar yakıyor. :/

20 aralık 2017 22:16

14. Memnun kaldigim goz kremi. Kavanoz urunleri pek sevmesem de bitene kadar bozulmadi. Goz cevrem henuz cok sorunlu olmadigi icin kullandigim surece bana iyi geldi, suruldugu gibi bir puruzsuzluk, slikon dolgusu hissi veriyor ve ertesi gun de devam ediyor. Pahali ama denenebilir bir urun.

18 haziran 2017 23:28

13. Yılbaşında yaptığım alışverişle birlikte hediye gelen setin içindeki 5 ml deneme boyunu yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. İncecik, jel formunda bir göz kremi. Göz çevresine verdiği yumuşaklık gerçekten muazzam, aradan saatler geçtiğinde dahi göz çevreme dokunduğumda yumuşacık olduğunu hissediyodum. fakat yine de göz çevresi çoķ kuru olanlara yeterli geleceğini düşünmüyorum. Yüksek fiyatına göre farklı ürünler denenebilir.

25 nisan 2017 09:56