4.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (107)
  • oylar ()
  • medya (2)

107. cildimi ve psikolojimi mahveden ilk, tek ve son olmasını umduğum ürün. cildimde hiçbir problem yokken sırf iş olsun diye aldığım, alırken cüzdanımı kullandıktan sonra ciğerimi dağlayan ürün. lanet ettiğim ürün. kendileriyle 2 yıl önce temmuz ayında tanıştık, maslaktaki o meşhur plazadan piyasa fiyatının 70-80 tl altına aldım. olaylardan önce şunu belirtmek isterim ki cildim aşırı kuru hatta o zamanlar egzama illetinden yeni kurtulmuş bir ciltti. olaya dönersek ürünü büyük bir hevesle aldım (malum tüm youtuberların ve çoğu süslünün favorisi) kutusundan şisesine kadar heyecanla inceliyorum falan filan ürünü temiz cildime sürdüm emilmesini bekledim ve uyudum, sabah uyandığımda hayatımda gördüğüm en sorunlu ciltle uyandım gözaltlarımdan çene kemiğime kadar tüm suratım kapalı komedonlarla doluydu (daha önce böyle bir problemi hiç yaşamadım) ne yapacağımı bilemediğimden saatlerce kendime gelemedim. bütün gün acaba yediğim bişey mi dokundu alerji mi oldum diye düşünüp durdum (asla üründen olabileceğini düşünmüyorum) o günün gecesi de ne olduğunu anlamadığım için az miktarda tekrar ürünü sürdüm ve uyudum, uyanığımda suratım daha da beter haldeydi. sonuç olarak gitmediğim doktor gezmediğim hastane cildimi eski haline getirmek için kullanmadığım ürün kalmadı. ama sonuç sıfır. 2 yıldır geçmeyen komedonlarım ve ben seni çok seviyoruz advanced night repair.

7 eylül 01:57

106. cok pahali, ama cildi gercekten güzellestiren bir ürün. 2-3 haftadir kullaniyorum. yüzüm bb cream sürmüs gibi duruyor. aydinlandi. renk esitsizligi gitti. pütürler gitti. bebek yüzü gibi oldu. kullandigim hap nedeniyle belli periodlarda yüzümde bir iki sivilce cikar. onlari bile yatistirdi. keske daha ucuz olsa.

31 ağustos 18:22

105. Çok bir etki görmeyi beklemiyordum zira cildim zaten yağlı bu cilde bir de yağlı bir ürün kullanmak benim için hayal ötesi birşey. Kendisine bir şans verdim çok az ve kontrollü şekilde cildim geceleri uyguluyordum, sabah karşılaştığım etki yumuşak bir cilt, eşite yakın bir cilt tonu ve beni sevindiren bir ışıldama (bunu birkaç kez kullandıktan sonra cidden farkettim). Aramız böyle iyi giderken, bir gün abartarak birkaç pompa yüzüme bocalayıp ertesi gün kafam kadar sivilceler ile uyanınca bi opsss oldum. Ama hata benimdi hakim bey :) daha önceden bu şekil bi sorun yaşamadım çünkü. Uzun lafın kısası güzeldir, kullanılabilir, denenebilir ancak ve ancak azar azar neden less is more abi bunu unutmamak lazım :(

21 ağustos 16:02


104. Kesinlikle cilde bir aydınlık veriyor. Gece kullanıyorum  ve sabah uyanır uyanmaz elim yüzüme gidiyor çünkü  E F S A N E bir yumuşaklık veriyor.  Fiyat olarak birazcık yüksek olabilir ama beklentiyi karşıladığı için kesinlikle değer diyorum. 

2 ağustos 11:05

103. Bu ürünün aydınlatma, kırışıklık önleme gibi özellikleri vr ve nem serumu değil. Ayrıca ağırdır her cilt kaldıramayabilir. Evet çok kuvvetli bir teknolojisi var çünkü estee lauder nasa ile aynı teknoloji laborotuarı kullanıyor. Ancak tester denemeden almak çok sağlıklı değil.

Bunun göz altı için olanını ise kapatıcınızla beraber kullandığınızda (gizlinot: Karıştırarak) ciddi aydınlık görüntü elde edersiniz.

15 temmuz 16:13

102. Güzel bir ürün ama mucizeler de yaratmıyor, güzel aydınlık bir cilt sağlıyor ama çok cabuk bitiyor 30 ml 3 hafta zor yetti yada ben çok kullandım bilemiyorum sadece geceleri kullandım .Çok pahalı demiş miydim 🤦🏻‍♀️

15 temmuz 13:19

101. Kullandigimin ilk gunun ertesi sabahindan bildiriyorum, yuzumdeki puturleri %60 oraninda azaltmis, renk esitsizligini de ayni oranlarda dengeledi. Ay sonunda bu girdiyi updatelemek icin sabirsizlaniyorum.

Evet aylik kullanimindan sonra gelen guncelleme: Bu urun cildimi tonumu cok iyi esitliyor ve yuz traslamadan olusmus olan puruzlerimi ciddi azaltti; yalniz cildimi cok iyi temizleyip surdugum zaman agrili sivilceler cikartti, icindeki retinolden mi bilemiyorum (o da eser miktarda zaten) ama surekli sivilce cikartmasi onu bir daha satin almayacagim anlamina geliyor ne yazikki. Bu bitince Mbr ile devam edecegim.

15 temmuz 06:10 30 ağustos 10:27


100. 2 sene önceki fiyatlarına göre şuan 2 kat fiyatına cıkmış serum. Çok etkili bir ürün olduğu için fiyatı üzdü

30 haziran 16:30

99. Bu üründen aşırı memnunum, her gece veya iki gecede bir sürüyorum. Yüzüm, ertesi sabah sanki fondoten sürmüşüm gibi renk eşitliğinde, neme doymuş sağlıklı parlayan bir cilt görünümünde oluyor. 21 yaşındayım, erken yaşlarda başlamak gerektiğini okumuştum bir yerlerde. Hiç bir sorun yaratmadı bende, cildim karma.

30 haziran 10:16

98. Artık gerçekten hiçbir işe yaramadığını düşündüğüm ürün. Düzenli kullanımsa her akşam mutlaka aynı şekilde göz kremiyle birlikte uzun süreli kullanımsa yine evet. Ama gerçekten yüzümde en küçük bi değişim bile yok. Anladım ki kozmetiklere verilen para boşa

27 mayıs 12:07