4.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • oylar (16)
  • medya (2)

102. Bu ürünün aydınlatma, kırışıklık önleme gibi özellikleri vr ve nem serumu değil. Ayrıca ağırdır her cilt kaldıramayabilir. Evet çok kuvvetli bir teknolojisi var çünkü estee lauder nasa ile aynı teknoloji laborotuarı kullanıyor. Ancak tester denemeden almak çok sağlıklı değil.

Bunun göz altı için olanını ise kapatıcınızla beraber kullandığınızda (gizlinot: Karıştırarak) ciddi aydınlık görüntü elde edersiniz.

15 temmuz 16:13

101. Güzel bir ürün ama mucizeler de yaratmıyor, güzel aydınlık bir cilt sağlıyor ama çok cabuk bitiyor 30 ml 3 hafta zor yetti yada ben çok kullandım bilemiyorum sadece geceleri kullandım .Çok pahalı demiş miydim 🤦🏻‍♀️

15 temmuz 13:19

100. Kullandigimin ilk gunun ertesi sabahindan bildiriyorum, yuzumdeki puturleri %60 oraninda azaltmis, renk esitsizligini de ayni oranlarda dengeledi. Ay sonunda bu girdiyi updatelemek icin sabirsizlaniyorum.

15 temmuz 06:10


99. 2 sene önceki fiyatlarına göre şuan 2 kat fiyatına cıkmış serum. Çok etkili bir ürün olduğu için fiyatı üzdü

30 haziran 16:30

98. Bu üründen aşırı memnunum, her gece veya iki gecede bir sürüyorum. Yüzüm, ertesi sabah sanki fondoten sürmüşüm gibi renk eşitliğinde, neme doymuş sağlıklı parlayan bir cilt görünümünde oluyor. 21 yaşındayım, erken yaşlarda başlamak gerektiğini okumuştum bir yerlerde. Hiç bir sorun yaratmadı bende, cildim karma.

30 haziran 10:16

97. İkinci şişesini bayıla bayıla kullandığım serumum. Kuru ciltliyim. Soğuk havalarda burun ve yanak çevremde pul pul dökülmeler oluyor. Bu ürünü sürüp üzerine gece kremi sürüp bazen de cildimin alarm verdiği dönemlerde en üzerine yağ ile uygulayıp yatıyorum sabaha aynalara bakmalara doyamıyorum. Alın kullanın bir yıl içinde ne demek istediğimi kendi gözlerinizle görün.

25 mayıs 18:00

96. Bu ürünü beğendim gerçi tam olarak etkilerini görmek düzenli ve uzun süre kullanmak gerekiyor. Cildimi güzel nemlendirdi ve sivilce çıkartmadı. Çok övüldüğü için almıştım ama yaşlılık karşıtı bir serum olduğu için 30 lu yaşlarıma kadar bir daha almayı düşünmüyorum. 

14 mayıs 13:29


95. bir ara bütün bloggerlaın yeminler vererek kullandıkları ürün. çok faydasını görmedim açıkçası. kırışıklıkları düzeltme ve yoğun bakım vadeden bir ürün. geceleri yatmadan önce temizlediğim cildime tampon hareketlerle yedirdim, yoğun bir nemlendiriciden çok da farklı gelmedi bana. bir daha almam.

15 nisan 20:29

94. Bir hafta-on gündür kullanıyorum.

Açıkçası bu ürünü, 20li yaşlarda kullanılmaya başlanırsa uzun vadede yaşlanmayı geciktiriyor denildiği için geleceğe yatırım olarak aldım. Bu yüzden de yüzümde gözle görünür *kepslogla* "hiç" bir sonuç elde etmememe çok takılmadım. Kırışık açtığı söylenmiş ona bile yaramadı, belki de bu alnımdaki yerleşmiş kırışıklıklar için perfectionist gibi daha ağır bir serum kullanmam gerekiyordur.

Yalnız benim deli gibi yağlanan yüzüm bu ürün sayesinde normale döndü. Bu benim için gerçekten inanılmaz çünkü hiçbir ürünün yüzümün ayna gibi parlamasını engellediğini görmedim. Bakın "geciktirmiyor", "engelliyor".

Dip not: bu serumu Peter thomas roth pumpkin mask ile beraber kullanmaya başlamıştım, belki o da etkili olmuştur bu duruma.

Ekleme: ben göz çevreme de kullanıyorum. Aynı serinin göz serumundan farkı daha fazla nem için triglycerid ve bir çeşit silikon, daha aydınlık bir sonuç için de mineral pigment içermemesi. Onun dışında aynılar. (link: https://www.beautypedia.com/skin-care-reviews/by-brand/estee-lauder/Advanced-Night-Repair/_/advanced-night-repair-eye-serum-infusion Kaynak) şuradaki expert reviews

15 nisan 13:38 15 nisan 14:35

93. Yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyorum. Akşam rutinimin vazgeçilmez bir parçası oldu. Cildim karmadan yağlıya dönük olduğu için yağ formundaki serumları pek kullanamıyorum (Ör. Kiehl's Midnight Recovery). EL ANR cildimi yağlandırmadan besleyen iyi bir serum oldu benim için. Cilt yaşlanmasını ne kadar geciktirdiği ile ilgili bir yorum yapamayacağım ancak akşam sürüp sabah kalktığımda güzel bir canlılık verdiğini düşünüyorum.

10 nisan 15:35