sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (111)
 • oylar (25)
 • medya (2)

111. Yaklaşık 8 aydır kullandığım gece serumum. Kokusu hariç gerçekten başarılı buldum. Sabah uyandığımda cildim daha iyi uyanıyorum. Sivilce de yapmadı. daha ne olsun :) Karmadan yağlıya dönük bir cildim olmasına rağmen kışın nemlendirme açısından sadece serum yeterli gelmedi. Yanında nemledirici de kullanıyorum. Fiyatı çok yüksek ama indirim dönemlerine denk gelirseniz kaçırmayın derim.

17 aralık 2018 19:58

110. Yaklaşık iki aydır kullandığım ve çok sevdiğim serum. Açıkçası Estee lauder’ın abartılmış bir marka olduğunu düşünüyordum ve anr’yi kullanmaya başladığımda da önyargılıydım ama hepsini yıktı. Tek bir üründen mucizeler beklemeyi bırakalı çok oldu o yüzden beklentim yüksek değildi. Bendeki etkileri yağlandırmadan çok iyi yeterli nemlendirme, ton eşitleme ve sivilce engelleme oldu. Başladığımdan beri sivilcem çıkmadı hiç, ara ara dönemsel tek tük çıkan sivilcelerim bitti. Emilimi çok iyi cildin neme doyduğunu hissediyor ve gözle görüyorsunuz ama ağırlık da yapmıyor kesinlikle. Gece sürüp yatıyorum sabah hiç yağlı yağlı uyandırmıyor. Diğer serumlarda mesela the ordinary hyaluronik asit bile sabaha çok yağlandırıyordu yüzümü ve gözenekleri daha çok belli ediyordu. Bu gözeneklerimi küçülttü diyemiyorum çünkü gözeneğin küçülebileceğine inanmıyorum ama bir blurlaşma var. 

başladıktan sonra ekstra nemlendirici kullanmadım tek başına yeterli geldi bana. Kışın gelmesiyle ince bir nemlendirici de ekleyebilirim üzerine artık. 

Henüz 20 ml kullandım çok uzun vadede etkileri ne olur bilmiyorum ama şuan çok memnunum gerçekten durulaştırıyor yüzü. Mevcut kırışıklıklara etkisi olacağını sanmıyorum ve beklemiyorum da öyle bir etki ama bence yeni oluşacakları engellemede etkili bir ürün. 

17 ekim 2018 21:28

3

109. yaptığım alışverişlerin yanında bolca deneme boyundan verdikleri için uzun bir süre deneyimleme şansım oldu. maalesef bende diğer estee lauder kremleri gibi ufak sivilcelere ve ağırlık hissine neden olduğu ve çok belirgin de bir olumlu etkisini görmediğim için tam boyunu almayı asla düşüneceğim bir ürün değil.

17 ekim 2018 19:41

4

108. Estee Lauder'ın en çok satan ürünü ama benim için ortalama bir serumdan öteye gitmedi. Cildim kuru, tek başına nemlendirmiyor, nemlendiriciyle kullanmak şart. Kokusuna bayılmıyorum ama nefret etmiyorum da. Kırışıklıklara gözle görülür bir etkisi olmadı, en azından 6 aylık düzenli kullanımda bir hafifleme hissetmedim, belki olabileceği önlemiştir. cildin ertesi gün aydınlık görünmesi de bence abartılıyor ya da o kadar para verdiğimiz için aynada kendimize aydınlık geliyoruz belki emin değilim. Ortalama fiyatlı eczane markalarının serumları da düzgün kullanımda aynı aydınlığı veriyor. 

26 eylül 2018 00:52

107. cildimi ve psikolojimi mahveden ilk, tek ve son olmasını umduğum ürün. cildimde hiçbir problem yokken sırf iş olsun diye aldığım, alırken cüzdanımı kullandıktan sonra ciğerimi dağlayan ürün. lanet ettiğim ürün. kendileriyle 2 yıl önce temmuz ayında tanıştık, maslaktaki o meşhur plazadan piyasa fiyatının 70-80 tl altına aldım. olaylardan önce şunu belirtmek isterim ki cildim aşırı kuru hatta o zamanlar egzama illetinden yeni kurtulmuş bir ciltti. olaya dönersek ürünü büyük bir hevesle aldım (malum tüm youtuberların ve çoğu süslünün favorisi) kutusundan şisesine kadar heyecanla inceliyorum falan filan ürünü temiz cildime sürdüm emilmesini bekledim ve uyudum, sabah uyandığımda hayatımda gördüğüm en sorunlu ciltle uyandım gözaltlarımdan çene kemiğime kadar tüm suratım kapalı komedonlarla doluydu (daha önce böyle bir problemi hiç yaşamadım) ne yapacağımı bilemediğimden saatlerce kendime gelemedim. bütün gün acaba yediğim bişey mi dokundu alerji mi oldum diye düşünüp durdum (asla üründen olabileceğini düşünmüyorum) o günün gecesi de ne olduğunu anlamadığım için az miktarda tekrar ürünü sürdüm ve uyudum, uyanığımda suratım daha da beter haldeydi. sonuç olarak gitmediğim doktor gezmediğim hastane cildimi eski haline getirmek için kullanmadığım ürün kalmadı. ama sonuç sıfır. 2 yıldır geçmeyen komedonlarım ve ben seni çok seviyoruz advanced night repair.

7 eylül 2018 01:57

106. cok pahali, ama cildi gercekten güzellestiren bir ürün. 2-3 haftadir kullaniyorum. yüzüm bb cream sürmüs gibi duruyor. aydinlandi. renk esitsizligi gitti. pütürler gitti. bebek yüzü gibi oldu. kullandigim hap nedeniyle belli periodlarda yüzümde bir iki sivilce cikar. onlari bile yatistirdi. keske daha ucuz olsa.

31 ağustos 2018 18:22

105. Çok bir etki görmeyi beklemiyordum zira cildim zaten yağlı bu cilde bir de yağlı bir ürün kullanmak benim için hayal ötesi birşey. Kendisine bir şans verdim çok az ve kontrollü şekilde cildim geceleri uyguluyordum, sabah karşılaştığım etki yumuşak bir cilt, eşite yakın bir cilt tonu ve beni sevindiren bir ışıldama (bunu birkaç kez kullandıktan sonra cidden farkettim). Aramız böyle iyi giderken, bir gün abartarak birkaç pompa yüzüme bocalayıp ertesi gün kafam kadar sivilceler ile uyanınca bi opsss oldum. Ama hata benimdi hakim bey :) daha önceden bu şekil bi sorun yaşamadım çünkü. Uzun lafın kısası güzeldir, kullanılabilir, denenebilir ancak ve ancak azar azar neden less is more abi bunu unutmamak lazım :(

21 ağustos 2018 16:02

104. Kesinlikle cilde bir aydınlık veriyor. Gece kullanıyorum  ve sabah uyanır uyanmaz elim yüzüme gidiyor çünkü  E F S A N E bir yumuşaklık veriyor.  Fiyat olarak birazcık yüksek olabilir ama beklentiyi karşıladığı için kesinlikle değer diyorum. 

2 ağustos 2018 11:05

103. Bu ürünün aydınlatma, kırışıklık önleme gibi özellikleri vr ve nem serumu değil. Ayrıca ağırdır her cilt kaldıramayabilir. Evet çok kuvvetli bir teknolojisi var çünkü estee lauder nasa ile aynı teknoloji laborotuarı kullanıyor. Ancak tester denemeden almak çok sağlıklı değil.

Bunun göz altı için olanını ise kapatıcınızla beraber kullandığınızda (gizlinot: Karıştırarak) ciddi aydınlık görüntü elde edersiniz.

15 temmuz 2018 16:13

102. Güzel bir ürün ama mucizeler de yaratmıyor, güzel aydınlık bir cilt sağlıyor ama çok cabuk bitiyor 30 ml 3 hafta zor yetti yada ben çok kullandım bilemiyorum sadece geceleri kullandım .Çok pahalı demiş miydim 🤦🏻‍♀️

15 temmuz 2018 13:19