yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (119)
  • oylar (33)
  • medya (2)
  5

  119. Arada başka markaları denemiş olsam da dönüp dolaşıp yeniden satın aldığım serum. Birkaç hafta düzenli kullandığımda cildim ışıl ışıl bir hal alıyor belirgin şekilde. Ben karma cildim için sadece bu serumu kullanıyorum, üzerine krem ihtiyacı hissetmiyorum. Çok güzel nemlendiriyor cildimi. İlk kez kullanmaya başladığımda 26 yaşındaydım. Şu an 33 yaşındayım. Ve yaşıma göre oldukça genç gösterdiğim söyleniyor her zaman..

  22 ekim 09:59

  4

  118. Su an bir artı bir ev fiyatına satılmaktadır kendisi.

  Kullandığım dönemde gözle görülür hiç bir etkisi olmadı. Zaten uzun yıllar kullanıldığında etkisinin farkedildiği söyleniyor.

  Üzgünüm ama 10 yıl buna para vermektense gider botox falan yaptırırım daha ucuza gelir.

  17 eylül 10:38

  117. Deneme boyu mevcuttu kullandım uzun bi süre gidiyor az olmasına rağmen. Ama herhangi bir etkisini göremedim. Bence gereksiz fiyatı olan bi ürün tabsiye etmem.

  19 haziran 18:33 15 ağustos 12:04

  116. Estee lauder markasının idealist serumla birlikte en popüler iki serumundan bir tanesidir. Ben düzenli kullanmasam da ara ara alacak yeni bir ürün bulamazsam hem idealist hem de night repair serumunu alır kutuları bitene kadar kullanırım. Cildim aşırı yağlı, yer yer gözenekli, kılcal damarları yüzeye yakın ve alin bölgesinde lekeleri olan sorunlu bir cilt. Bir tek sivilce problemim yok. Kullandığım süre zarfında lekelerim daha açılmış cilt tonum daha eşitlenmiş görünür. Renk eşitlenmesini kalıcı olarak düzenlediğini gözlemlemedim hiç bir kullanımım sonunda. Bıraktıktan bir süre sonra alnındaki küçük lekelerim tekrar belirmeye başlar. Kilcal damarlarımdan kaynaklı kızarıklıklar daha belirginleşir. Anlayacağınız etkisinin geçici bir etki olduğunu düşünüyorum. Ancak verdigi gecici etki hoşuma gittiği düzelmeyecek problemlerim için geçici deva sağladığından ötürü alma ihtiyacı hissediyorum. Damlacıklı şişesi kontrollü kullanım sağliyor. Boşuna ürün harcamanızı engeller. Bir şişesini rahatlikla 1 yıl boyunca yüz ve boyun bölgesi için kullanırsınız. Zaten kadar fiyatlari uçmuş ki kullandığım süre zarfında ziyan etmemek icin azami dikkat gösteririm. Fiyatına değinmiyorum. kalıcı bir tedavi beklemeden kullanıldığı süre boyunca verdiği etkiyi deneyimlemek isterseniz satın alınacak bir ürün, fiyatını göz önünde bulundurursak eğer gereksiz bir ürün için paranızı sokağa atmaya değmez diyerek girdimi sonlandırıyorum.

  26 mayıs 23:01

  115. Son iki haftadır kullandığım ürün. Dramatik bir fark gördüm dersem yalan olur, yalnızca yüzümün belki biraz daha "blur" olduğunu gördüm diyebilirim. Fakat zaten bu tarz ürünlerin etkisini görmek ancak yıllar içersinde mümkün oluyor. Hadi inşallah.

  Edit: Son zamanlarda akşam bunu sürdüğümde sabahları cildim çok güzel uyanıyorum ve cildimin ışıldadığına dair iltifat alıyorum. Çok memnunum. İnşallah kırışmayı da gerçekten önlüyordur <3

  25 mayıs 00:54 4 ağustos 22:03

  114. elimdeki sample ürünler de dahil, bu serumu bir süredir düzenli şekilde kullanmış biri olarak artık detaylı yorum yapabilirim sanırım. benim yazın karma, kışınsa karmadan normale dönüş yapan hassas cildimle yapı olarak gerçekten iyi anlaşan bir serum.

  sanırım ilk defa iki sene önce kullanmaya başladım. o zamanlar çok fazla etkisini göremedim. çünkü hem düzenli kullanmadım hem de cildime ağır geldiğini düşünmüştüm. zaman içinde tekrar şans verdiğimdeyse ilk fark ettiğim şey, cildimi gerçekten toparlayıp, yumuşatarak aydınlattığı yönünde oldu. zaten hafif bir yapısı olması nedeniyle sevmiştim. gerçekten de çok çabuk emiliyor cilt tarafından. bu ürünün çok önemli bir artısı benim açımdan. üstüne sürülen nemlendiricilerle de iyi uyum sağlıyor. bunların verdiği mutlulukla ben bir süre daha kullanmaya devam ettim düzenli bir şekilde. bu dönemde de sadece pms nedeniyle çıkıp, sonra kendiliğinden geçen sivilcelerim dışında herhangi bir sivilce şikayetim yoktu. sadece kızarıklık ve eskiden kalma lekelerim vardı o kadar. özellikle cildimle ilgili detay veriyorum ki, ürünle ilgli yanıltıcı bilgi olmasın. sanıyorum ki birinci ayın sonunda cildimde ufaktan sivilceler ve çok daha önceleri olduğu gibi yağlanma şikayetleri baş göstermeye başladı. nedir, nedendir diye düşünürken bu serum geldi aklıma ve kullanmayı bıraktım. 10-15 gün içinde sivilceler küçülüp geçmeye, cildim de eski durumuna dönmeye başladı.

  yani demem o ki, başta cilt tonunu düzenleyip, aydınlık bir görüntü verse de, benim cildimin yağ dengesini ne yazık ki bozdu. benim gibi karma ve hatta yağlı cilde sahip olanlar, dahası sivilcelenmeye müsait, hassas ciltler bu üründen mümkünse uzak dursun. başta cilde iyi geliyor gibi olsa da, benim gözlemlediğim kadarıyla bu etki yanıltıcı da olabilir. dikkatli kullanılması gereken bir ürün en azından.

  25 mayıs 00:19 25 mayıs 00:40

  5

  113. Cildim karma, sivilce lekeleri var ve akneye meyilli. Bu zamana kadar çok marka denedim sonuç hep hüsran olmuştu. Bu ürünü hem övülüp hem de yerildiği için risk alarak satın aldım. Risk diyorum çünkü fiyatı gerçekten çok pahallı ve o kadar para verip cildimi daha kötü hale de getirebilirdi. Kullanalı yaklaşık iki ay oldu ama cildime etkileri i na nıl maz ! Her sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere temizlenmiş cildime sürerek nemlendirdim. Etkilerine gelecek olursak; cilt tonu eşitsizliğimi gözle görülür şekilde düzeltti, lekelerimi açtı, o zımpara gibi kuru cildimi pamuk gibi yaptı. Regl dönemlerimde çıkan büyük ağrılı sivilcelerim çıkmaz oldu en önemlisi makyajsızken kendimi beğenir oldum. Hayatımın ürünü diyebilirim o derece memnunum ve bitmesini beklemeden yedekleyeceğim. 

  24 mayıs 19:06

  112. hem burda hem yabancı sitelerde o kadar övülüyor ki en çok merak ettiğim cilt bakım ürünleri arasında ilk üçün içinde. ama aşırı pahalı ve türkiye’deki sephoralarda sample bulabilmek mümkün değil malûm, ilk kez böyle bir ürün kullanacağım için cildim nasıl etkileşim verir hiçbir fikrim yok, denemeden onca para verecek kadar umarsız da değilim. o yüzden bir başka bahara daha erteledik kendisini. 

  19 mayıs 02:08

  111. 49 yaşındayım, çoğu parfümeride satış danışmanları yaşıma göre cildimin çok güzel olduğunu söyler. bir tanesi "bugüne kadar ne kullandıysanız onu kullanmaya devam etmenizi öneririm" demişti.

  25 yaşımdan beri düzenli bu ürünü kullanıyorum, parasız olduğum zamanlarda alamadım sadece, bazen sırf nemlendirici yerine kullanıyorum.

  ben de sabah kalktığımda yüzümde bir değişiklik farkedemiyorum ama demek ki uzun yıllara yayılıyor etkisi. 

  6 şubat 14:48 6 şubat 14:50

  110. Ne zaman yüzüme uygulasam sivilce çıkıyor. Nemlendirmesi çok başarılı. Fakat yağlı ciltler için önermiyorum bu ürünü.

  6 şubat 14:13