sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • oylar (5)
 • medya (1)
1

12. cilt temizleme ürünü. Bu ürünün birinci özelliği: temizlemiyor.

estee lauderdan aldığım indirimli setin ürünlerinden birisiydi. yeni kullanmaya başladım. 2 haftadır kullanıyorum. izlenimlerim şöyle: mineral güneş kremimi bile cildimden arındıramıyor. cildimi hacı şakirle yıkasam bu kadar sert ve gergin bırakmaz. arındırmadığı gibi bir de geriyor ve sertleştiriyor. nemli bırakmak elbette bir hayal. doğrusu el sabununu krem forma sokup tüpe koyarak sattıklarına inanıyorum şuan. 

para verip tam boyu alınacak bir ürün değil benim için kesinlikle. 

22 mart 18:22

11. Açıkcası anr serumun deneme boyunu alabilmek için satın aldım. 30 Ml 35 TL ile sitenin en ucuz ürünüydü. T bölgesi yağlı karma bir cildim vardı. Artık vardı diyorum çünkü artık kuru bir cildim var. Her zaman daha yağlı olan burun çevrem şimdi kupkuru. Ama ürünü beğeniyordum da. Kafam karışık doğrusu bu ürün hakkında. Cildime parlaklık verdiği doğru ama kurutmaya değer mi? Sanmıyorum.

4 kasım 2018 20:23

10. İlk kullandığımda nötr bir his bıraktı bende .İyi mi kötü mü bilemeyip zamana bıraktım.Krem sürüyomuşsunuz gibi bir yağlı his sanıyorsunuz ki bu yağlı his kaybolmayacak ancak suyla hemen yok oluyor.Minimum derecede göz yakarken yerini müthiş bir kokuya bırakıyor.İşlem sonrası kuruluk hissi gözlemlemedim.Bana negatif bir dönüşü olmadı.Sanırım bu da ürünü başarılı bulmaya yetiyor.

25 haziran 2018 22:45

9. bununla tanışmadan önce bir çok markanın yüz temizleme jeli, köpüğü ve kremlerini kullandım bazıları sivilce yaptığı için direkt attım ama bu ürün öyle mi mükemmel bir şey daha ilk denediğimde bile çok beğeneceğimi anlamıştım 1 kaç aydır kullanıyorum ve çok memnun kaldım benim için mucize ve vazgeçilmez bir ürün oldu.

21 nisan 2018 18:54

3

8. hafif yakan ve yüzümü çöle çeviren temizleyici.

çok azı yetiyor ve kokusu gerçekten güzel ama asla düzenli kullanabileceğim bir ürün değil. haftada bir maske yaparak bitirmeyi hedefliyorum.

16 nisan 2018 17:12

7. bir alışverişimde deneme boyu geçmişti elime. bitiremeden çöpe attım. cilde temizlik veya ferahlama vermiyor, garip yapış yapış aynı zamanda kuru bir his veriyor. hiç beğenemedim maalesef.

12 nisan 2018 14:44

3

6. Geçen sene büyük boyunu bitirmiştim, şu anda da elimdeki küçük boyunu kullanıyorum. köpük formunda ve maske olarak da kullanılıyor. Bu ürünle ilgili sıkıntım cildim yağlıya dönük karma olmasına rağmen bazen cildimi çok kurutuyor. Büyük boyu bir kaç ay kullanmıştım ve yaza denk gelen dönemlerde hoşuma giderken kışın ağır geldi. Ben temizleme ürünlerinde daha hafif ve hassas ciltlere yönelik ürünleri tercih ediyorum. Muhtemelen bir daha para verip almam.

9 mayıs 2017 22:40

5. deneme boyunu bayram tatili süresince kullanma şansım oldu. cilt tipim hassas, sivilceye yatkın, kuruya dönük karma ve cildim bu temizliyiciyle hiç anlaşamadı. ürün cildimi aşırı kuruttu, buna bağlı olarak matlaştı. ciltte gıcır gıcır bir his bırakıyor ki; cilt temizliğinde sevdiğim bir durum değildir. o hissiyatı sevenler için güzel bir alternatif olabilir. sivilce hususunda bir şey diyemeyeceğim çünkü beslenme düzenim tatilde alt üst oldu. suçu ürüne atmak istemiyorum. para verip tam boyunu alacağım bir ürün değil, benzer cilt tipindeki süslülerin de memnun kalacağını zannetmiyorum.

18 eylül 2016 21:36 18 eylül 2016 21:40

4. Son derece kötü bir ürün. Hatta beauty expertlerinin yorumlarına da bakıldığında puanının oldukça düşük olduğunu görebiliriz. Kötü olmasının sebepleri ise;

- adından da anlaşılacağı üzere köpük temizleyici içeriğinin tamamen sabun içerikten oluşması. Söz konusu sabun yağlı ciltlerin başta iyi hissettirse de uzun dönemde cildin yağ dengesini daha olumsuz etkileyecek ve yağlanmayı hızlandıracaktır.

- cildi aşırı kurutması

- cildin sadece yüzeyel kısmını temizlemesi ve derinlemesine "perfectly" temizlik olayının yalan olması.

Bu sadece benim yorumum değil, tüm yabancı sitelerdeki expert yorumlarına bakıldığında aynı düşünceleri bulabilirsiniz.

Asla para verip almam, cilt tipime uygun değil. Zaten kurumaya meyıllı cildimi iyice gerip kurutmuştu.

Edit: mesela şuradaki expert review okunabilir:

http://www.paulaschoice.com/beautypedia-skin-care-reviews/by-brand/estee-lauder/_/Perfectly-Clean-Multi-Action-Foam-Cleanser-Purifying-Mask

2 eylül 2016 09:29 2 eylül 2016 09:40

3. estee lauder'ın sitesinden anneme anneler gününde bir paket almıştım. Onun içinde bu ürün geldi. Benim de yüz temizleme jelim bittiği için bu ürünü kullanmaya başladım. O zamandan beri bayılarak kullanıyorum. Kokusu, temizlemesi her şeyi ile mükemmel. Genelde fiks bir ürüne sabit kalmadan farklı ürünleri denerim aradığımı bulana kadar. Yüz temizleme kısmı için aradığım ürünü buldum.

10 haziran 2016 22:28