3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. (yazar: Tenekeprenses) uktesi.

Maskaradan beklentinize göre değerlendirmelerinizi değiştirecek maskaradır. Göz ürünlerine alerjiniz yoksa, topaklanma sorunundan hoşlanmıyorsanız fiyatına değmez. Ama alerjik gözleriniz varsa, sonra sık bir kirpik fırçasıyla üzerinden geçip topakları halletmekten ve üstüne 165tl ödemiş olmaktan gocunmuyorsanız muhteşem bir maskara.

Kıl fırçalı, fırçadaki kılların boyu eşit değil. Bir tarafı uzun, diğer tarafı kısa. Böylece tüm kirpiklere ulaşabiliyorsunuz. Rengi yeterince siyah, göz altına dökülme yapmadı bende. Bazı maskaralar sürdükten sonra kirpiklerimi çıtır çıtır kırılacakmış gibi gevrek bir hale getiriyor, bunda o problemi yaşamadım. Sumptuous extreme kullandıysanız daha önce, bu onun kadar naif ve yumuşak görünümlü bir maskara değil. Kirpiklerimi gerçekten kaldırdı ve çok canlı gösterdi. Sabah nasıl sürdüysem 8-9 saat sonra aynı biçimde yerindeydi. Benim için yeniden alınabilecek bir maskara çünkü alerji yüzünden fazla macera arayamıyorum. Sumptuous extreme yerine bunu tercih ederim çünkü varlığını belli ediyor.

Lakin feci şekilde topaklanıyor. Maskara 2-3 ay sonra ilk günlerdekinin 3 katı kadar topaklanma yapıyor. Öyle ki fırçanın üzerinde topaklar görüyorum daha sürmeden. Topak sevmiyorsanız almayın. (gizlinot: Bu arada topak da çok güzel evcil hayvan ismi olur, topak sevmiyorsanız onu da koymayın tabi.)

14 eylül 00:33