girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (348)
  • medya (19)

348. İnternette gezinirken reklamda indirimde olduklarını görüp bir ruj siparişi verdim sipariş onay kısmında fa(gizlinot: Sanırım ismi buydu) deodorant alımına kargı bedava oldugu yazıyordu bende kargoya para verecegime deodorant alayım diyip(gizlinot: Kendimi daha az enayi hissediyorum böyle yapıncakdk) siparişi verdim. Şimdi olaylar başlıyor:

1-kargom olması gerekenden çok geç geldi. Aradım müşteri hizmetlerini bin bir zorluktan sonra ulaşıp kargomun tedarikte oldugunu söylediler

2-kargom geldi ama içinde ruj yoktu sadece deodorant vardı. E ben kargo bedava olsun diye almadım mı bunu?! üstelik müşteri hizmetleri vasatın altındaydı ve birinin sizinle ilgilenmesi için maalesef sert davranmanız gerekiyordu(gizlinot: O şekilde bile güç bela ilgileniyolardı) özetle günler sonra ve onlarca arama sonunda rujun parası bana geri yatırıldı. Parası çok büyük bir mebla degildi fakat müşteri hizmetlerine ulaşmak, ulaşınca da iletişime geçmek öyle zordu ki inat edip devamlı aradım işim bitene kadar. Özetle internet sitelerinden bir daha alışveriş yapmam süslüler, mağazaları için aynı şey geçerli mi henüz gitmedigim için bilmiyorum başka alternatifim oldugu müddetçe de gitmeyi düşünmüyorum

dün 21:52

347. gratis ve watsons gibi kendi kartlarını çıkarmış kozmetik firmasıdır.

bugün alışverişim sırasında kasadaki kız eve kart ister misiniz diye sordu, vaktim olmadığından formu doldurup alamadım ancak aklıma da takıldı internet sitelerine baktım hiçbir bilgi yok henüz. sanırım çok yeni bir uygulama. puan, kampanya uygulamaları nasıl olacak acaba.

19 temmuz 15:17

346. Kişisel bakım marketleri arasında açık ara en sevdiği.Hem internetten hem de mağazasından alışveriş yapmış biri olarak söylüyorum ki hiç bir sorun yaşamadım. Çalışanları çok tatlı ve güler yüzlü insanlar gayet yardımcı oluyorlar. İnternet sitelerinde ise mağazalarında oranla daha sık ve yüksek indirim oluyor bu nedenle daha çok tercih ediyorum. Oldukça hızlı kargo ve güzel paketleme yapıyorlar aynı zamanda bolca da tester gönderiyorlar. Son olarak sadece eve den alabileceğiniz bir kaç ürün tavsiyesi 🤗

-W7 On The Rock far paleti

-W7 Glowcomotion higlihter ve banana powder

-Mua 35 li far paletleri

-Tecnic Higlihter Paleti

14 temmuz 01:14 14 temmuz 01:14


345. İndirim zamanlarında,gratiste stok dışı olan(örn.balmainxfever) ürünleri burda çok kolayca ve daha ucuza bulabiliyorum.Online mağazasınıda kullandım.Ürünler gayet hızlı geldi ve güzel paketlenmişti.İnternet sitesinde bir sorun yaşamazsınız diye tahmin ediyorum.

14 temmuz 00:09

344. Bugün ilk siparişimi verdim, diğer yerlerde bulamadığım w7 (on the rocks) ve mua (tropical oceana) markalarından palet ve maybelline age rewind’ın ülkemize yeni gelen ivory rengini sipariş ettim. bu arada online’da 37.75tl olan mua paleti mağazasında 57tl’ydi, o yüzden online sipariş vermeyi tercih ettim. Sanırım mağaza sayısını minimum tutarak online’a ağırlık vermeyi hedefleyen bir marka.

13 temmuz 23:35

343. Geçen sitesinden yaptığım indirim alışverişinde tester konusunda gönlü zengin davranıp beni şaşırtan marka. Ne zamandır alışveriş yaparım hiç tester koymamışlardı, yetmemiş bir de highlighter koymuşlar ( her ne kadar sim bombası olsa da) . Henüz indirim alışverişi yapmamış süslüler değerlendirebilir.

ilgili medya:
1
10 haziran 17:29

342. İnternet sitesinde fiyatları şişiripi şişirip sonra yüzde elli indirim etiketiyle kampanya yaptığına inandırmaya çalışan kozmetik mağazası. Bilmesek inanacaz da yemiyoruz yani yapmayın :/

31 mayıs 22:38


341. ankara bahçeli mağazasında “osman“ adında oldukça tombul bir kedicik barındırarak takdirimi kazanmış mağaza. 

olm osman çok tatlı ya, gelene gidene göbek açıyor. 

30 mayıs 22:55

340. sadece kendi getirdiği markalar için konuşuyorum ( mua make up ve w7) bir şey bitti mi bir daha gelmiyor bazılarında da çok az getiriyorlar bu da bir taktik sanırım.sonra birden çok getiriyorlar dün bir palette fark ettim. ama artık hevesim geçmişti almadım.

10 mayıs 20:47 10 mayıs 20:48

339. Bir türlü güvenemediğim kozmetik mağazası. Pf olayından sonra hiç uğramaz oldum.

10 mayıs 12:38