girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (347)
  • medya (19)

347. Daha çok internet sitesinden alışveriş yapmayı seviyorum, fiyatları diğer sitelere göre aman aman uygun değil ancak çoğu kez ya bedava ya da 29 tl üzeri için kargo bedava oluyor, kargo limiti sayesinde ilk tercihim oluyor. Bayram indirimi öncesinde yapılan indirimde daha fazla indirime girmişti ama ben bayram indiriminde daha fazla düşer diye almamıştım (gizlinot: Daha kaç tane indirim diyeceğim acaba), keşke o zaman alsaymışım (gizlinot: :()

Sitesinin kullanım kolaylığı çok iyi, istediğim şeyi rahatlıkla bulabiliyorum.

Paketlemesi çok güzel, her ürünü ayrı ayrı sarmış sarmalamışlar akma ihtimaline karşılık. Kargo hızı da iyi, Cuma günü verdiğim siparis bugün elime ulaştı.

53 dk önce

346. Watsons boykotundan dolayı buraya sarmıştım, Altı yedi kere alışveriş yaptım ancak geçen hafta yaptığım alışverişte yanlış ürün gönderdiler, üstelik bir de bana mail ile attıkları fatura ile kargodan çıkan fatura farklı. Bir daha da alacağımı sanmıyorum, evet indirimleri güzel oluyor ancak yanlış ürün gelecekse ne anlamı var :(

dün 23:47

345. Şubesi az bulunan, daha çok online üzerinden giden kozmetik mağazalar zinciridir.

Bende mi sorun var bilmiyorum ama an itibariyle internet sayfaları çökmüş durumda.

Buradan daha önce peeling sipariş etmiştim, cuma siparişi girdim, salı günü elime ulaştı diye hatırlıyorum, bu bence oldukça hızlı bir süreç. Paketlemeleri oldukça güzeldi, yine bir şey istediğimde gönül rahatlığıyla alırım diye düşünüyorum.

dün 23:35 dün 23:37


344. Kozmetik pazarına girmesiyle çeşitlilik oluşmasına sevindiğim ancak nedense ürünlerinin semt pazarı ürünü gibi göründüğünü düşündüğüm kozmetik marketi. W7 blazzin far paletini kullanıyorum, çokta mutluyum ancak yine de ürünlerine karşı zihnimdeki bu imajı yakamıyorum. 

9 ağustos 03:21

343. baya bir indirime girmiş. real techniques’ den bir eyeliner fırçası kaptım valla. bi de maybelline color tattoo aldım. Kargo ücretsiz oldu. Harikasın eve!

9 ağustos 00:22

342. internet sitelerini genel olarak sevmeme(gizlinot: yokluktan) rağmen bazı eksikleri yazma ihtiyacı hissediyorum çok gözüme batmaya başladı. öncelikle ürünlerin fotoğrafları yetersiz, aynı fotoğrafları googlelayınca da buluyorum bana ayrıntı lazım. ürünlerin içerik bilgisi yok illa kendin başka yerlerden araştırmak zorundasın o kadar zahmete girmek istesem internet alışverişi yapmam zaten diye düşünüyorum çünkü amaç zaten az uğraşmak değil mi? ayrıca favoriler kısmı çok kötü. favorilerime girdiğim de yanda fiyatları görmem lazım hepsine tek tek tıklayıp bakmak uğraştırıcı oluyor, halbuki bir internet sitesi için bu tarz şeyler yapmak çok kolay ama fazla özen göstermiyorlar demek ki. arama bölümü ha keza sağır nenem gibi her şeyi yanlış anlıyor. fiyatı düşünce haber ver butonu da koymalılar. aslında bir kaç şey daha var ama şuan aklıma gelmiyor. şöyle bi bakınca aşırı üşengeç gözükmüş olabilirim ama internet çağında yaşıyoruz ve çağın gerisinde kalan piyasadan silinip gider benden söylemesi. bir de aklıma gelmişken indirime soktukları bir şeyi indirim altında yavaş yavaş belli etmeden üçer beşer yükseltmelerine çok gülüyorum ama sayfa yenileye yenileye indirim kovalayan kadınlara sökmez.

27 temmuz 01:42

341. İnternette gezinirken reklamda indirimde olduklarını görüp bir ruj siparişi verdim sipariş onay kısmında fa(gizlinot: Sanırım ismi buydu) deodorant alımına kargı bedava oldugu yazıyordu bende kargoya para verecegime deodorant alayım diyip(gizlinot: Kendimi daha az enayi hissediyorum böyle yapıncakdk) siparişi verdim. Şimdi olaylar başlıyor:

1-kargom olması gerekenden çok geç geldi. Aradım müşteri hizmetlerini bin bir zorluktan sonra ulaşıp kargomun tedarikte oldugunu söylediler

2-kargom geldi ama içinde ruj yoktu sadece deodorant vardı. E ben kargo bedava olsun diye almadım mı bunu?! üstelik müşteri hizmetleri vasatın altındaydı ve birinin sizinle ilgilenmesi için maalesef sert davranmanız gerekiyordu(gizlinot: O şekilde bile güç bela ilgileniyolardı) özetle günler sonra ve onlarca arama sonunda rujun parası bana geri yatırıldı. Parası çok büyük bir mebla degildi fakat müşteri hizmetlerine ulaşmak, ulaşınca da iletişime geçmek öyle zordu ki inat edip devamlı aradım işim bitene kadar. Özetle internet sitelerinden bir daha alışveriş yapmam süslüler, mağazaları için aynı şey geçerli mi henüz gitmedigim için bilmiyorum başka alternatifim oldugu müddetçe de gitmeyi düşünmüyorum

20 temmuz 21:52


340. gratis ve watsons gibi kendi kartlarını çıkarmış kozmetik firmasıdır.

bugün alışverişim sırasında kasadaki kız eve kart ister misiniz diye sordu, vaktim olmadığından formu doldurup alamadım ancak aklıma da takıldı internet sitelerine baktım hiçbir bilgi yok henüz. sanırım çok yeni bir uygulama. puan, kampanya uygulamaları nasıl olacak acaba.

19 temmuz 15:17

339. Kişisel bakım marketleri arasında açık ara en sevdiği.Hem internetten hem de mağazasından alışveriş yapmış biri olarak söylüyorum ki hiç bir sorun yaşamadım. Çalışanları çok tatlı ve güler yüzlü insanlar gayet yardımcı oluyorlar. İnternet sitelerinde ise mağazalarında oranla daha sık ve yüksek indirim oluyor bu nedenle daha çok tercih ediyorum. Oldukça hızlı kargo ve güzel paketleme yapıyorlar aynı zamanda bolca da tester gönderiyorlar. Son olarak sadece eve den alabileceğiniz bir kaç ürün tavsiyesi 🤗

-W7 On The Rock far paleti

-W7 Glowcomotion higlihter ve banana powder

-Mua 35 li far paletleri

-Tecnic Higlihter Paleti

14 temmuz 01:14 14 temmuz 01:14

338. İndirim zamanlarında,gratiste stok dışı olan(örn.balmainxfever) ürünleri burda çok kolayca ve daha ucuza bulabiliyorum.Online mağazasınıda kullandım.Ürünler gayet hızlı geldi ve güzel paketlenmişti.İnternet sitesinde bir sorun yaşamazsınız diye tahmin ediyorum.

14 temmuz 00:09