yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (429)
  • medya (21)

  429. bugüne özel, %50 indirim yaptığını söyleyen kozmetik mağazasıdır.

  fakat şöyle bir durum var ki; 3 gün kadar önce sepete atıp beklettiğim 4 adet ürün vardı ve 55 tl tutuyordu toplam. bugün bu %50 indirimle ise ürünlerin toplamının 67.60 tl'ye çıktığını gördüm! bu yüzden; sepette bekleyen ürünleri "indirimli" almak istersem, bu %50 indirim kampanyasının bitmesini bekleyeceğim (gizlinot: swh)

  31 ağustos 14:14

  428. Dün online sitelerinden alışveriş yapmıştım. gece sitelerine girdiğimde ise çoğu üründe yüzde 50 indirim olduğunu ve benim aldığım ürünlerin fiyatının ise daha da düştüğünü farkettim. Önce bir şansıma sövdüm. Az önce de siparişi iptal etmek aklıma geldi ve kolayca iptal ettim. Para iadesi kim bilir ne zaman olur diye düşünürken hesabıma baktığımda iadeyi anında yaptıklarını gördüm ve şok oldum. Genelde bu iade mevzuları çok sürüncemede kalıyordu başka sitelerde. Bu hareketlerinden dolayı siparişim henüz gelmemesine rağmen çok memnun kaldım eve'den.

  Edit: Bugün kargomu teslim aldım. Paketleme güzeldi. Tester olarak 9 adet ayak bakım kremi koymuşlar (gizlinot: Swh) olsun bu da bir şeydir.

  31 ağustos 11:25 4 eylül 16:01

  427. ürünlerine etiket alarmı yapıştırma işinin ciddi ciddi cılkını çıkarmış marka. catrice ürünlerinin hala var olduğu bir şubesini buldum arada girip bakıyorum neler kalmış diye. geçen gün gitmişken catrice'in çok sevdiğim bir maskarası var onun fiyatı epey bir uyguna geliyordu (gizlinot: 12 lira gibi ) dedim bir tane yedek alayım hazır bulmuşumken diye.

  neyse ürünü aldım kasaya gittim önümde de iki kişi var. onların işi bitti sıra bana geldi derken, kadın kapıdan çıkarken öttü. tabii geri gelmek zorunda kaldı neden ötüyorum diye. çantaya elini bir attı diş macunu geldi. baktım kutunun üstünde bu etiketlerden var. bekliyorum çalışan personel müdahale etsin diye ama yok umurunda değil. dayanamadım üstünde etiket kalmış o ötüyor dedim. kadınla ya öyle mi diye konuşurken, kadın çalışana kendi uzattı da öyle söküldü. kadın tekrar kapıya yaklaştı hadi bir daha öttü. o da benim gibi maskara almış ikisinde de etiket kalmış ve alarmlar yine susturulmamış. kadın utandı biraz ben de orada olunca. hepimizin başına geliyor diye biraz konuştuk derken bu sefer o gitti, başka bir hanım makyaj temizleme suyu almış onun da üstünde etiket var. tam kapının oraya geldi, çıkıyordu ki bu sefer o öttü. hadi sonra o geri geldi derken kısacık 10 dakika içinde kaç kere aynı şey oldu ve bunlar çalışanın hiç umurunda değil. insanlar bir çalışanın hatası mı, yoksa rahatlığı mı diyeyim artık bilemedim, ama onun yüzünden kaçtır kapının oraya gidip gidip geliyor. işin kötüsü parasını verdikleri şeyi sanki çalmış da kaçıyormuş havasına giriyorlar. böyle bir durumda insan bir özür diler, hani unutmuşum afedersiniz der, bir şey der yani. sıra bana geldi parayı verdikten sonra direkt benim maskaranın alarmını söker misiniz dedim de ancak öyle söktü.

  hırsızlık vakaları çok oluyordur, haliyle firma olarak malını korumak istiyorsundur o yüzden de o etiketleri yapıştırıyorsunuzdur, onu anlarım. yalnız bir zahmet çalışanlarınız en azından satın aldığımız ürünlerinkini söksün ya da bir şekilde sustursun yani. kimse birinin unutkanlığı ya da işini doğru düzgün yapmaması yüzünden mağdur olmak zorunda değil. hadi mağaza kalabalık değildi herkes birbirinin durumunu gördüğü için normal karşıladı. peki ya kalabalıkta olsaydı bu olay düşünebiliyor musunuz? resmen rezalet.

  hayır bir de nedense bir tek burada çalışanların göz hapsinde alışveriş yaptığımı hissediyorum. sürekli insanları rahatsız ederek takip etmeleri, bunu bu kadar belli etmeleri gerçekten hoş değil yani. fiyatları diğer yerlere göre uygun olabilir, ama çalışanları ve bunun dışında da gördüğüm manzaralar karşısında çok mecbur kalmadıkça tercih ettiğim bir yer değil burası. geçen gün bunu bir kez daha anlamış oldum.

  edit: imla.

  9 ağustos 22:42 16 eylül 17:16

  426. online alışverişimi genelde bu siteden yapıyorum.

  bugüne kadar birçok kez siparişim oldu ve hiç bir sorun ile karşılaşmadım.

  özellikle bazen sitelerindeki tüm ürünlerde % 50 indirim yapıyorlar. böyle günlerde tüm ojelerimi buradan alıyorum, hiç açılmamış tertemiz ürünler gönderiyorlar.

  mesela yakın zamanda golden rose kalem rujlarından aldım, 11 küsüre geliyordu, bu fiyata başka hiç bir yerde bulamazdım.

  ayrıca paketlemeleri de oldukça güzel. tüm ürünler patlayan baloncuklara sarılmış oluyor.

  kesinlikle tavsiye ederim.

  20 haziran 16:11

  425. Online sitesinden ilk defa alışveriş yaptım. Cumartesi günü verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Biraz yavaşlar, üç iş gününde kargoya verebildiler (yurtiçi kargo ile çalışıyorlar). Ayrıca siparişi oluşturma nedenim olan catrice kapatıcıyı eksik yollamışlar, tedarik sıkıntısı olduğu ve para iadesi yapılacağı yazıyor faturada. Biraz üzüldüm tabii, elinizde ürün yoksa neden stoğa sokuyorsunuz değil mi? 

  Onun dışında fiyatlar gayet makuldu, gelecek ürünlerin raf ömürlerinden şüphe ettim ama hepsi son bir iki ay içinde üretilmişti. Tebrik ediyorum açıkçası, gratis watsons’ta açılmamış ojeyi bırakın yeni üretim olanını bile bulmak zor. Şampuan da o şekilde, markette neye elimi atsam kutunun bir kısmı boş oluyor. ayrıca paketleme oldukça özenliydi, her şeyi tek tek patpata sarıp lastikle tutturmuşlardı.

  Genel olarak memnun kaldım, kargo ücretini veya kargo alt limitini düşürürlerse sık sık alışveriş yaparım.

  20 haziran 13:37 20 haziran 13:43

  424. cumartesi verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. dökülecek ürünleri baloncuklu naylona sarmışlar. indirim zamanı fiyatları çok makul olduğu için bundan sonra tercihim burası olacak. (link: https://www.suslusozluk.com/gratis?i=980364 örnek)

  (bkz: gratis boykotu) / (bkz: gratis) başlığında da fiyatlandırmasından memnun olmadığını söyleyen hayli kişi var. indirimde 21tl 'ye aldığım paradontax diş macunlarını 14'e ,yine indirimde 20tl'ye aldığım sensodyne diş macunlarını 12 tl'ye aldım. bundan sonra bu tür alışverişlerimi de eve'den yapacağım.

  * bence tek kötü yanı 100tl'yi geçen alışverişime hiç tester koymamalaları.

  19 haziran 21:00

  423. alışveriş yapmayı sevdiğim bir mağaza. gratis ve rossman'a göre indirimli fiyatları çok daha uygun oluyor. daha önce yaptığım alışverişlerde de herhangi bir sorun yaşamadım. az önce de tamamen ihtiyaca yönelik bir alışveriş yaptım. (gizlinot: artık sadece ihtiyaca yönelik yapar oldum zaten) fiyatları görebilmeniz için medya da ekliyorum. (bazılarının yanında 2-3 tanesinin fiyatı yazıyor.)

  ilgili medya:
  1
  15 haziran 17:33

  422. Nivea'nin tüm deodorant ve roll-on ürünlerine yaptığı %6'lik indirimle kalbimi çalmıştır. Artık kimse ter kokmayacak, teşekkürler eve!

  ilgili medya:
  1
  11 mayıs 14:32

  421. indirim yapınca gerçekten indirim yapan mağaza zinciri. mesela golden rose ışıltılı bazı burada 25 liraya aldım indirimde. (%50 indirim) aynı baz gratis in %50 indiriminde 38 liraydı. gratis in önce bindirim sonra indirim politikası gibi değil bence.

  ayrıca çalışanları da bence ilgili ama sizi boğmuyorlar da. soruyorlar sizin tepkinize göre ya yardımcı oluyorlar ya kenara çekiliyorlar, en güzeli.

  20 nisan 02:27

  420.  şuan da tüm ürünlere net %50 indirim uygulanmaktır ne zamana kadar sürdüğünü bilmiyorum ama ilk kez böylesine denk geldim mağazada bulunan herşey indirime dahil en ucuzundan en pahalsına kadar 

  20 nisan 01:23

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar