yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (423)
  • medya (22)

  423. Beauty girl markası adı altında son derece kalitesiz oje satan marka. Oje sürüldüğünde kalın kıvamlı , pütürlü ve dalga dalga bir görüntü oluşturuyor . İlk kullanımdan itibaren böyle.

  25 temmuz 09:45

  422. Bu mağazaya ilk izlenimlerim çok olumlu yöndeydi ama zaman içerisinde diğer mağazalardan hiç bir farkları kalmadı. 

  Bugün başıma gelen olayla beraber artık iyice sinirlendim ve bir daha ASLA alışveriş yapmayacağım. Trendyoldan aldığım bir deodorantı iptal edip direk mağazadan almak istedim. Fiyatı 24.95 yazıyordu. Siparişlerin arasından onu iptal ettim ve biliyorsunuz ki tekrar tek ürün alırsanız 11 tl tekrardan kargo veriyorsunuz. Raftaki fiyata güvenip iade ettiğim deodorant kasada 28tl çıktı. Bu durumu bilenler bilir, müşteri haklarına aykırı bir durum. Durumu ilk başta tatlı dille açıkladım ama aşırı çirkinleştiler.

  Satıcı bana "aradaki farkın bizim cebimizden çıktığını bile bile bence içiniz rahat bir şekilde bu ürünü kullanamazsınız. Bu fiyattan da zaten vermeyiz" dedi. Bütun bu tatava da 3tl içindi. Bu arada ürün fiyatını güncellemek de onların işi. İçerde telefonuyla oynacağına o etiketleri güncelleseydi kendisinin de açıklama yapması gerekmezdi.

  Bu zamana kadar bütün alışverişlerim haram zıkkım olsun size. Biri ruj tester ı aldı diye 16 yaşındaki kızı çırılçıplak soyar, diğeri duygu sömürüsü yaparak müşteri kazıklamaya çalışır. Bıktım artık şu kozmetik marketlerinin aç gözlü ve terbiyesiz tavırlarından. Müşteri olarak gücümüzün farkına varalım lütfen. Her şey sizin kararınızla, seçimlerinizle değişebilir. 

  21 temmuz 12:54 21 temmuz 12:55

  421. gratis yerine girdiğim mağazadır. zaten mağazaya birkaç kez girdiğimde satıcılar beni tanımaya başladı o yüzden herhangi bir sorun yaşamadım. indirimleri son zamanlarda en iyi olan firma bu benim için özellikle ojelerde bile indirim oluyor bu konuda gayet başarılır. piyasaya göre de saç bakım ürünlerinde en az 3-4 tl daha indirimli fiyatları. mağazada stok sorunları da olmuyor, her gittiğimde ürünler özenli yerleştirilmiş oluyordu. essence markasının da standı oluyor bu yüzden de gönlümü kazanmıştır ve stoklu oluyor

  20 nisan 13:17


  420. mükemmel hızlı firmadır. dün sabah verdiğim sipariş bugün elimdeydi. kartonlarla çok güzel korunaklı bir şekilde geldi far paleti sapasağlamdı düşünün. tekrardan çok memnun kaldım.

  20 nisan 12:11

  419. Bildiğim kadarıyla a101 ile aynı çatı altında olan kozmetik market. ikisinden de alışveriş yaptığımda yeni mağazacılık tarafından gönderiliyorlar.

  Online alışverişte kargolamaları gayet yeterli. Pıtpıt yerine ince kesilmiş kartonların arasına koyuyorlar. (gizlinot: Tam onlara anlatamadım, kartonları yatay olarak kesiyorlar ama bütün olarak duruyor yine de. ) kargo hızları gayet iyi, sadece indirim döneminde verdiğim bir sipariş geç kargolanmıştı. Genelde, benim denk geldiğim kadarıyla ürün bazında fiyatları daha uygun oluyor.

  Ayrıca mua, technic, w7 gibi markalarla daha çok büyüyebilirlerdi. Kozmetik market diyince aklıma ilk gelen markalardan değil maalesef.

  19 şubat 18:28

  418. 3 kere online alışveriş yaptım üçünde de hiçbir sorun yaşamadım. Son alışverişimi aktarayım; ürün siparisinden sonraki gün hemen kargoya verildi. Siparişler ayrı ayrı patpata sarılı geldi. Ürünler ambalajlı ve iyi durumdaydı. Olması gerektiği gibi.

  Ürün çeşitliliği az bir market ama aradığınız ürün eve'de varsa her zaman daha uygun fiyatlı ya da indirim oranı tatmin edici oluyor.

  18 şubat 18:40

  417. Online alisveris sitesini cok severim cok sık da kullanirdim fakat ups kargoya donmeleri beni üzdü... cosmeticadan sonra artık eve de ups ile calisiyor.

  27 nisan 2020 12:01


  416. Her mağazası böyle mi bilmiyorum ama benim gittiğim 3 mağazasında da çalışanlar tarafından çok ciddi takip edildim. Çalışanların suçu yok bu gibi konularda üst yöneticiler (gizlinot: muhtemelen bölge müdürü belki de genel merkez) tarafından şiddetli bir baskı görürsünüz. Buraları okuyup takip ediyorlarsa şu duruma bir el atsalar çok iyi olur. Onun dışında mağaza düzenleri, temizlik vs gibi fiziksel koşulları diğer kozmetik marketlere göre oldukça iyidir. Fiyatlar konusunda da bence gayet iyiler örnek vereyim geçenlerde buradan sevgilim için 30 tlye çok iyi bir erkek parfümü buldum. Sanırım indirimdeydi ki zaten indirimleri beni oldukça tatmin ediyor.

  19 mart 2020 21:17

  415. bir kaç defa her üründe %50 indiriminden faydalandım fakat son iki %50sinde her zaman kullandığım ogx markasının şampuanlarına bakmak için girdiğimde siteden komple silindiklerini gördüm, acaba kaldırıldı mı diye düşünürken başka zaman girdiğimde ogxleri gördüm, ne yazık ki tüm ürünlerde %50 kampanyasında ogx ürünlerini satıştan kaldırıp sonrasında geri ekleyen bir sitedir, çok severdim hala severim mağazalarında çok kampanya olur ama bu olay üzmedi değil

  11 ocak 2020 15:55

  414. İzmir optimum mağazasında adeta bir sniper edasıyla insan takip ediyorlar. Zaten kutu gibi mağaza, önümde arkamda dolaşıyor. Alcaklarımı da bıraktım sayelerinde. Sanki 1000 tl lik üeün satıyorlar da arkamdan çekilmedi. Bu talimatın başkası tarafından verildiğini bilmesem o an patlayabilirdim. Hırsızlığı önledim sanırken aslında insanların alacaklarını engelliyorsunuz. Ben şimdi alacağımı başka yerden alacağım.

  11 ocak 2020 10:12

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar