5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar ()
  • medya (1)
5

2. (yazar: zweiga) 'nın girdisini görünce aha dedim türkiye'de de varmış, ama kendisi yurtdışında yaşadığını belirtmiş bir başka girdisinde (gizlinot: hi stalker me).

bu ürüne methiyeler düzmeye geldim. seninle tattım ben uzun tırnağı eveline.

bu isveç menşeili markanın bir sürü tırnak bakım ürünü var, benim de kullandığım görseldeki 8'i 1 arada olan. Düzenli olarak kullandım ve sonuç çok çok başarılı. daha önce kullandığım kalyon, flormar, rimmel london güçlendiriciler hiçbir işe yaramamıştı. uzamayan, katlara ayrılan kırılan tırnaklarımı sağlıklı bir şekilde uzattı.

eğer yurtdışında gözünüze çarparsa alın 1-2 tane. n11.com'da 30 küsür liralara gördüm, ben 16 liraya denk gelen bir fiyata aldım.

13 haziran 13:32

5

1. Ben 2 sene öncesine kadar tırnaklarını yiyen biriydim. O kadar çirkinleşmişti ki tırnaklarım, uzamıyordu ve ellerimden utanıyordum. Saklardım hep.

Oje almaya giderken mağazada görevli olan kadın tatlı bir şekilde tırnağınıza oje yerine bunu sürün bence. Uzamıyor galiba. 

Aldım, kullandım. Gerçekten etkisini gördüm. Hem uzatmaya yardım etdi, hızlandırdı hem de sertleştirdi. Hala tırnağım uzunken sertliğini kaybederse kullanırım böyle acil durumlarda.

Bu arada kullanımında bir gün sürmeli, diğer gün üzerine tekrar sürmeliyiz. 3 cü gün hepsini silip tekrar aynı işlem. Ben böyle yapmadım. 1 hafta kalıyordu silmiyordum. Yine de faydasını gördüm.

Önerdiğim tüm arkadaşlarım da memnun kaldı.

ilgili medya:
1
13 haziran 01:14 13 haziran 01:16