girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

3. ilk sezonundan sonra iptal edilmiş olan dizi.

önce bir serzenişte bulunmak istiyorum... ne beğensem ya iptal oluyor ya da çok uzun süre araya giriyor yeter artık! :'( özellikle netflix'in en b*ktan, saçma sapan dizileri bile ilk sezon çıktıktan sonraki gün devam sezon onayı alıyor, şöyle güzel, sevimli bir dizi yapmışlar hemen iptal olmuş. peh.

dizi şu sıralar çok popüler olan 80ler, 90lar akımından. hayali bir amerikan kasabasında bir grup gencin hikayesini anlatıyor. a/v club diye geçen, video çekimleri vs ile uğraşan bir kulüp üyeleri ve okulun popüler tiyatro kulübünün öğrencileri, birlikte bir film çekmeye başlıyor ve olaylar gelişiyor. the office dizisinde sık sık yapılan, karakterlere aşırı yakınlaşan kamera çekimleri dikkatimi çekti. sitcom olmadığı için güldürmeyi hedeflemiyor fakat komik bulduğum yerler oldu. tam çerezlik bir dizi, şöyle ev işi yaparken veya yemek yerken arkada açık kalsın, bakayım derseniz tavsiye ederim.

17 nisan 13:58 17 nisan 13:59

2. ben cılk komedi bekliyordum galiba, ilk bölümün temposu biraz düşük geldi. tabii ki izlemeye devam edeceğim. umarım biraz daha ergenlik dönemine uygun, fırlama karakterler vardır. lise ve doksanlar temalı dizileri seven herkes yine de bir şans vermeli.

19 şubat 13:52

1.  Henüz iki bölümünü izlediğim netflix dizisi. Dizi, 1996 yılında, Boring High school’a yeni başlayan üç kahraman etrafında dönüyor. Fena dizi değil ama netflix seyirciye oynamış gibi geldi. nerdlük popüler olunca karakterleri nerd yapalım, stranger things tutunca çocuk/ergen karakterlerin üzerine yoğunlaşalım, dizi geçmiş zamanda geçsin çünkü nostalji moda. 

19 şubat 02:04